Ответ дляIsidda
Действительно,факты на лицо.Киев за три дня,Берлин за недельку растянулись на 2 года и за последний год у второй армии мира взята..1 посадка возле глухого села.Даже то,что пуйло присоединило на бумаге и аж близко не светит им захватить.Украинцы живут,молодцы,недвижимость дорожает,на дорогах одни иномарки.ВСУ -герои!И риторический вопрос-русня куда движется?Год назад так орали.все захватим,а теперь тишина на болотах.Радости ноль .За что кацап гибнет-не понятно в чужой стране.За 1 км несчастной посадки?За путина ?
До сраки заяви і що взято тільки глуху посадку за вашими словами
Важливо те,скільки вбито українських воїнів поки кацапи брали ту глуху посадку
В нас місія «на щиті» раніше була 1 раз на тиждень,а зараз буває двічі на день
Кладовища вже всипано синьо-жовтими стягами,от ,що страшно
Ответ дляIsidda
Наших гибнет тоже много. Например предприятие, с которым мы работает. Там до войны было примерно 4 тысячи работников, 70+% мужчины. Большинство из них от ушли на фронт. Сейчас примерно каждые две недели-месяц они выкладывают на своей страничке некролог. Вот и подумайте. Место этих опытных толковы специалистов заняли тупые рукожопые лохи. От которых одни проблемы и материальные убытки. А нормальные к ним больше не идут, потому что это сразу повестка.
Ответ дляIsidda
Дравствуйте, Маня
Ответ дляАтланта
Західні ЗМІ озвучили цифру 70 тис.
Всі розуміють що це жахлива цифра.
І взагалі зараз мало оптимістичного.
Але що ми можемо зробити?
Абсолютно всі говорять, що росія не піде на перемовини і зупинку.
Точніше зараз може і підуть. У них до виборів не буде мобілізації, значить просирають резерви, а далі має бути пауза.
Але після виборів? Після паузи?
До НАТО нас не беруть.
Лишається лише здаватися, або боротися як Ізраїль попри все.
Вибір складний.
Всі розуміють що це жахлива цифра.
І взагалі зараз мало оптимістичного.
Але що ми можемо зробити?
Але після виборів? Після паузи?
До НАТО нас не беруть.
Вибір складний.
Лисий хвост• 17 ноября 2023
Ответ дляАтланта
Известно, что те, кто сейчас у власти выборов не хотят. А те, кто стремится дорваться до корыта, топят за выборы.
А як ви уявляєте собі оті вибори?! І що росіяни такі ок, йдіть на вибори і перестануть воювати. Які вибори під час війни?! Це дурість. І кого вибрати, сивочолого? Який двері від свого благала возив у Давос і плакав, а потім жму руку обнимаю. У Севастополі заводік працював, Рошен піднявся що капець мережа втричі більше стала. Чи фінансиста кролика куля в лоб покликати, що стіну будував будував під Харковом тай набудував. Чи Тимошенко що сраку гріє у Дубаї і посилає жити переселенців у села. Вони інших сел не бачила тількі київські.
Ответ дляFilomena
Західні ЗМІ озвучили цифру 70 тис.
Всі розуміють що це жахлива цифра.
І взагалі зараз мало оптимістичного.
Але що ми можемо зробити?
Але після виборів? Після паузи?
До НАТО нас не беруть.
Вибір складний.
Всі розуміють що це жахлива цифра.
І взагалі зараз мало оптимістичного.
Але що ми можемо зробити?
Але після виборів? Після паузи?
До НАТО нас не беруть.
Вибір складний.
Осмелюсь предположить, что эта цифра больше. Взять мой родной городок на 60 тысяч. Пусть из них половина это дети и старики, еще четверть-женщины. И 20-25% мужчины. Из них условная треть на фронте. Мы проезжаем мимо церкви в одну сторону и там отпевают военного. На следующий день едем обратно-то же самое. И так почти каждый день. Что говорить в масштабах всей Украины. Я не нагнетаю. Но у меня уже несколько знакомых погибли. И я знаю женщину, у которой погибли оба сына.
Ответ дляЛисий хвост
Ви ж знаєте легенду про те, що в Україні править хунта?
Бо Янукович втік, а вибори відбулися без окупованих територій.
Можна уявити реакцію на вибори в нинішніх умовах.
Ответ дляЛеска
А що вас не здивувало пише-виживаємо лише завдяки хорошим новинами, а новин хороших нема. Ви ви не вбачаєте суперечностей? А даремно. Чк у нас тут кажуть або трусы, або хрестик.
Вы живёте полной жизнью? Я за вас рада. На ЗУ все так живут. Кому война, а кому мать родная. Только вы не все. И не судите всех по себе.
Ответ дляЛисий хвост
Я не представляю себе выборов во время войны.
Ответ дляАтланта
Це ви зараз гарно висрались на голову жителям ЗУ,які щодня хоронять воїнів
Думаєте ці сімʼї похоронили героя і пішли жити повне життя ?
Ответ дляАтланта
Я знаю скільки у нас на 25 тис населення.
Сьогодні їхала повз памʼятну стіну в обл центрі.
Ну не прям щоб кожен день.
Але що це міняє?
Який ваш варіант?
Ну не прям щоб кожен день.
Але що це міняє?
Який ваш варіант?
Ответ дляFilomena
Західні ЗМІ озвучили цифру 70 тис.
Всі розуміють що це жахлива цифра.
І взагалі зараз мало оптимістичного.
Але що ми можемо зробити?
Але після виборів? Після паузи?
До НАТО нас не беруть.
Вибір складний.
Всі розуміють що це жахлива цифра.
І взагалі зараз мало оптимістичного.
Але що ми можемо зробити?
Але після виборів? Після паузи?
До НАТО нас не беруть.
Вибір складний.
Як Ізраїль?
у якого власні танки, власний впк, зброя і супермотивовані солдати?
Нам до Ізраїлю ...
Ответ дляЛеска
Жаль, що ви навіть з 2 разу не помітили відсутності логіки у вашому дописі.
Знаете, есть такие советчицы, которым навтыкают на работе, бесят муж и дети. И они вечером прибегают на советчицу, чтоб испражняться, вывалить весь свой накопленный негатив. Я ни на что не намекаю, но да. Вы правильно поняли, что это о вас.
Лисий хвост• 17 ноября 2023
Автор, ви реально вірили у 2-3 тиждень війни? Я не вірила. Я гадала що у сучасному світі дипломатичний рух сильніший, але виявилось що ніхто не вірив в нашу країну, бо за роки дескридетації були у всіх сферах. Більше того перший тиждень кожен з нас не вірив, що країна вистоїть. Бо то велика країна і навіть там не було жодного політика хто б ризикнув і сказав, що ця війна не потрібна росіі. Всі засунули язики в сраку і чекали, чекали що нас тут вбивають. Отак і світ побачив через місяць, що ми не вони. А тепер дипломатію включати пізно. Можна все відновити, але життів людей не вернеш. Це і поставило хрест на дипломатії.
Ответ дляlilu1990
Як Ізраїль?
Нам до Ізраїлю ...
Что самое интересное, не смотря на все протесты по миру, самые сильные страны все равно не смеют перечить Израилю в их решении дать по зубам обидчику. Их уважают, с ними считаются. Их решения принимают и соглашаются
Ответ дляАтланта
По вашому доброму, милому, дружелюбному допису одразу помітно що робота вам в задоволення , чоловік молодець і діти слухняні відмінники. Схоже таки я зрозуміла дуууже правильно і ви описали свій порядок денний
Olga Zelenyak• 17 ноября 2023
Ответ дляАтланта
Почему не смеют? Регулярно в ООН голосуют резолюции против Израиля.
Ответ дляЛисий хвост
Я не верила в 2-3 недели. Но предполагала, что опять до чего-то договорятся, как Порошенко договорился в первые годы войны. И еще честно сказать опасалась, что западный мир нам опять кинет и сольет. К счастью этого не произошло, плохо, что по итогу всё зашло в тупик.
Ответ дляFilomena
Ізраїль йшов до цього 70 років.
Без чаплиг і йому подібних.
Пережив не одну війну.
І жодного разу не здався сильнішому ворогу.
Ви бачите інший шлях?
Без чаплиг і йому подібних.
Пережив не одну війну.
Ви бачите інший шлях?
Ми можемо бути лиш як країна, яку налошили забравши літаки, яка розпиляла заводи, цінне обладнання, пустила по вітру усі досягнення попередніх поколінь.
Нам і йти не треба було як Ізраїлю 70 років до того. У нас все то було. Скільки складів з боєприпасами злетіло в повітря за ці роки!
У нас все було! Не вірю я, що тепер буде знову.
Лисий хвост• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Я думаю він не втік, а йому дали втікти. А дали втікти, бо надіялися, що так війни не буде. І гроші дали вивезти.
Ответ дляЛеска
С семьей все хорошо. Но я, как вы заметили, сейчас в минусе. И мне бы хотелось пообщаться в более поддерживающем духе. И я точно не в том настроении, чтоб с вами сейчас собачиться. Хотя я и по жизни человек бесконфликтный, но вы реально пытаетесь нападать. Мне это неприятно.