ЭтаваНиМожетБыть• 18 ноября 2023
Жах! Одягнула 5 річну дитину на зиму
11600 жах.І це все середній сегмент.А може навіть нижче середнього.Куртка,шапка,черевики і комбез.Ціни космос
Меня не звали• 18 ноября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Экко и ленне небось?
В реймі одягнули? Це по вашому середній сегмент? А хотіли в праду?
ЭтаваНиМожетБыть
• 18 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Мої вітання. Нам не світить купити одяг взагалі
Який у дитини вік?
Просто каралева• 18 ноября 2023
Я підлітку купила все в Зара. Дешеве набагато. Звичайно що в сезон і в магазині такі цвни
Мстящий за Зайца• 18 ноября 2023
Автор, купила пуховик себе один, 24 тыс… да, цены космос. Слава Богу есть возможность зарабатывать и покупать одежду
Два-три тижні і фсьо• 18 ноября 2023
Ви мали гроші, тому і купили. В мене підліток дешевше обійшовся :)
куртка на розпрдажі правда 760 грн, утеплені кроси коламбія 3200, шапка та рукавички 400 грн.
дамаАмстердама• 18 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ні
А могли б)
Куртка 5, ботинки 4 тисячі
ЭтаваНиМожетБыть
• 18 ноября 2023
Ответ дляПодтяжка
То Ви так захотіли.
Так,а що робити?Дитина повинна бути в теплі.Б/у чоловік категорично проти
Смешнюча• 18 ноября 2023
Ви що? Треба 5 пар черевиків, а ви лише одні )) Он нижче тема, одні не годиться
Просто каралева• 18 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну так нормально. До чого тема тоді?))
Бабулька• 18 ноября 2023
Продаю куртки нові,є ціни від 700 грн
Якість хороша,не усіх є можливість купувати за 5 тис
ЭтаваНиМожетБыть
• 18 ноября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
А які фірми?
Joiks куртка,черевики Viking,шапка эльфа,ну комбез reima
Просто каралева• 18 ноября 2023
Ответ дляСмешнюча
А як в одних черевиках?
Не против• 18 ноября 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Экко и ленне небось?
Естественно, типичная советчица , теперь толи ноет толи понты
ЭтаваНиМожетБыть
• 18 ноября 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Нормальная сумма. Это две пары обуви или одна?
Одна
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Дочка 6 років куртка 700 грн в Сміку на розпродажі, чоботи 830 грн теж на розпродажі фірма ТоМ, шапка 300 грн тому кожний шукає і находить
Міні-бікіні• 18 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Рейма и викинг это ниже среднего? Ну ну