Тану на сонці• Изменено 19 ноября 2023
Шановні дівчата, яке зимове взуття купляєте своїм синам підліткам на зиму?
Сину 12 років, за рік нога виросла на 2 розміри, вже 41. Він завжди носив термочеревики superfit, ecco. Я зовсім не розумію що зараз носять підлітки взимку, вже настав той прекрасний вік коли взуття має бути модним та стильним. Часу десь поїхати і витратити весь день на пошуки просто нема, і машина моя зараз на сто. Тому треба вибрати онлайн. Порадьте, будь-ласка, що і де можна купити не за всі кошти світу? Дивлюся на трекінгові моделі, але зовсім не розуміюсь чи вони будуть теплі🙄
Снідаю авокадо• 19 ноября 2023
Є найки зимові моделі, досить актуальні
Саломони ще. Чоловічих багато варіантів.
Тану на сонці
• 19 ноября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Є найки зимові моделі, досить актуальні
Ви про кросівки зі штучним хутром всередині? А вони промокати не будуть? Я щось звикла, що має бути мембрана ззовні.
Потужна махіна• 19 ноября 2023
Чесно, мої самі обирають)) один скетчерси виключно і не обовʼязково зимові а інший спочатку ванси а зараз тільки в джорданах
Снідаю авокадо• 19 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Там немає хутра, якість технології і звісно не промокаючі моделі треба дивитись.
Шалена красуня• 19 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Тоді коламбія, меррелл...
Снідаю авокадо• 19 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
Тоді коламбія, меррелл...
Ага, вобщє стільно модно молодьожно 😄
Распутница• 19 ноября 2023
Моему 12 в Columbia взяла кроссовки зимние, ботинки есть superfit но не хочет носить такого плана
Ванна Тазиковна• 19 ноября 2023
Мені до фені бренд. Головне, щоб була крута підошва - ніде не слизька.
Які понти від бренду, якщо можна при падінні хребет пошкодити((
Снідаю авокадо• 19 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
До чого тут ви до думки підлітка
Заикальница• 19 ноября 2023
Едем в магазин и сын выбирает. Потому что - да, тот период, когда он уже не все согласится носить. А ещё размер взрослый в длину, но не любая обувь удобна - нога уже, чем у взрослых.
Тану на сонці
• 19 ноября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Мій зараз теж в джорданах, але ж вони осінні. Я йому висилаю моделі, а він обирає, або ж їдемо і купуємо що він захоче. Зараз нема часу їхати, дуже багато роботи. Маю хоча б зрозуміти що шукати в онлайні.
Курочка• 19 ноября 2023
Мой в раздумьях. Присмотрел Ванс высокие, на флисе. Ждем может на конкретный цвет будет скидка. Его 40 размер 7100 в интертопе(
Колгоспниця• 19 ноября 2023
Я місяці 2 тому купила сину Radder якісь. Більше нічого на його «лапку» по обʼєму не заходило.. сьогодні перший раз їх взув, ще не знаю як носяться )
Смурфетта• 19 ноября 2023
Взяли коламбію.
Якось не розумію як можна в мороз і лід ходити в кросівках.
Тану на сонці
• 19 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
Какие все богачки...
Дякую, ми стараємось
Потужна махіна• 19 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Мої вже багато років ходять не в зимовому, і ок. Але я купляю їм і мембрану теж, але вони її не носять🤣, ще купляю супер теплі термо носки які вони теж не носять)) ще є дочка така сама вона просто звичайні шкарпетки піддіває другі а потім бігом знімає, ось так якось
Сегодня не целуюсь• 19 ноября 2023
Купили в декатлоне. Цена и качество нормальное. 13 , нога 42
Мішечок щастя• 19 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Я своєму Timberland взяла без хутра але вони теплі і дуже якісні.Правда купувала ще навесні ,тоді йому подобались,зараз не знаю,що йому в голову стукне,ще не вдягав.
Тану на сонці
• 19 ноября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Я сама всю зиму ходжу в осінній черевиках, але ж я в машині. Коли на прогулянку з молодшим, то вдягаю термо-коламбію. Але ж він десь в снігу буде валятись.
МаксХмара• 19 ноября 2023
Одному купили термоботинки Адидасы. (Тоже 12 лет исполнилось летом, 43 размер)
Другому кроссовки (по виду как ботинки, но не высокие). И как кеды с мехом. (45-46 размер. Только исполнилось 14)
У третьего тоже как высокие кеды с мехом. Но у него почему-то нога не растет. В прошлогодних будет ходить.
Что их этого всего промокает - покажет зима :))
Потужна махіна• 19 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Та отож, і це не кожного дня. Сам собі відрегулює що взувати, бувають доречі термо шкарпетки досить тонкі, лорпен начебто
Ванна Тазиковна• 19 ноября 2023
Ответ дляРанковий базар
Скетчерс молодіжні, по якості це саломон
Саломон... Це, в основному для лижного спорту.
Це зовсім інші виробники, і призначення - різне.
Скетчерс - по факту - звичайне спортивне взуття.