Хи хи, ну ну• 19 ноября 2023

Подруга серуха і неряха

Саме через це не можу дружити з нею, хоча багато років разом, але якось я не звертала увагу раніше.
А зараз просто бридко…
Хоча вона працює з людьми і часто вона в халаті ( косметолог), але саме така грузнуля(((
У пʼятницю була дома , не витримала сама перша пішла додому ((
І донька 6 років така сама грязнуля (
Я не чистюха, але прямо не 🤮🤮🤮
Виговорилася
Карамелька• 19 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Может это я? У меня такой срач, а я лежу
А ну ка, покажите фото своей комнаты!)

Мона Лиза• 19 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Ой, то я по вашим міркам теж серуха, бо по деяким пунктам не підходжу в чистюлі🤣
Так отож. Для всіх хтось серуха. В мене мама раніше часто губи піджимала, що постіль не прасую)))Або люстри не мию кожну неділю. А сама не пам´ятаю, що б і прибирала. Все життя у нас були помічниці по дому. Ще і бабуся готувала.
Добре бути чистюлею, коли палець об палець зроду не вдарила. Мама і зараз якусь жінку знайшла, та їй все робить, хоча копійки їй дає і інколи їжу. Я сміюся, кажу ти плантатор у минулому.
Чарівна патика• 19 ноября 2023
Ответ дляКарамелька
А ну ка, покажите фото своей комнаты!)
Лучше не надо
Карамелька• 19 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Лучше не надо
А то автор скажет, не такая уж и ’’серуха’’ ее подруга))))
Выходные для отдыха, а не для уборки)
Петриківна• 19 ноября 2023
В мене подруга була, чистюля, все в неї блищало, підлогу по 2-3 рази в день мила, але всередині виявилась таким гімном, що краще б засранкою була, чесне слово.
Белоснежко• 19 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
В мене немає ні сил,ні бажання все драяти.Буду засранкою
Белоснежко• 19 ноября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ні в якому вже
Для Вас випустили серію
Хомо_сапиенс• 19 ноября 2023
Ответ дляКарамелька
Выходные для отдыха, а не для уборки)
Еще и мириться с подругой надумает))