Бізешка• 20 ноября 2023

У раді готують новий великий проект мобілізації

❗️У Раді готують великий законопроєкт щодо мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. Серед основних змін:

▪️Усування можливості уникнути призову шляхом здобуття другої вищої освіти;

▪️На облік стануть чоловіки, що мають судимість;

▪️Скасують заборону на надання відомостей про реєстрацію місця проживання при укладанні трудового договору;

▪️Додаткова відпустка для військових, які повернулись із полону зі збереженням виплат;

▪️Зменшується кола громадян, які мають право на відстрочку по догляду за особою з інвалідністю I і II групи тощо до членів сімʼї прешого ступеня споріднення
Цікаво, чи будуть там діти депутатів?
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Немає в нас кращої зброї. Далі що? І не скоро ми зможемо ту зброю виготовляти. Ще при янику скільки складів ’самоліквідувалася’ а частина зброї спеціально була вивезена в Крим та Донбас.
В перші ж години війни прилітало на всі воєнні заводи, навіть ті, які не працювали десятиліттями.
За два года можно было бы уже дофига чего сделать , есть подземные заводы .
Nathalie27• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
І що Ви пропонуєте?
автор Бізешка • 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
По тій же причині, чому ми не можемо купити зброю. Чому ми не могли купити ’залізний купол’? Зброя, це ж не коп´я в наковальні кувати
А чому рашисти роблять бпла з двигунів Аліекспрес, а ми ні? В нас мало хороший інженерів?
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляHelgaSoV
Удалено администрацией...
При этом сама она не на фронте , а чужих людей готова всех туда загнать
HelgaSoV• 20 ноября 2023
Ответ дляcactus_
Ніхто не буде будувати заводи, куди прилетять ракети
та Ви шо, тобто сидимо мовчки, мобілізуємось , йдемо в окопи. Добре якщо одразу вб´є, не дай Боже залишитись в Украіні інвалідом. І знову таки: якщо в нас війна- то депутати мають склати повноваження ійти на фронт разом зі всіма.
Charming• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Ну правильно, як ремонтувати-виготовляти на експорт за валюту - то усе у нас є, а як для себе - то ой-ой, немає чим, немає де. І якщо Ви так впевнено пишете, то розумієте про що саме я зараз говорю
svitirok• 20 ноября 2023
Ответ дляМарта-f8fb
У меня одни соседи мужики по 30-35 лет все резко стали ухаживать за инвалидами, все лето здоровые лбы вечерами сидели и пьянствовали во дворе. Другие, совсем мальчишки 20-26 лет, кто по повестке, кто добровольцем пошли защищать Украину. Где справедливость
Я не поклонник ньінешней власти , но до 25 повесток точно не дают. Знаю точно по знакомьім/ коллегам/ друзьям своих детей
HelgaSoV• 20 ноября 2023
Ответ для5thelement
ні вона, ні ії рідні, сто відсотків.
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
Так до 25 лет не призывают, по какой повестке они пошли?
По троллячей конечно же )
автор Бізешка • 20 ноября 2023
Ответ дляcactus_
Можна будувати таємно, під землею, складати бпла можна і в бомбосховищах великих.
cactus_• 20 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
І що Ви пропонуєте?
Удалено администрацией...
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляcactus_
Есть подземные целые города заводы , как Азовсталь ,если вы украинка , то знаете где они , там давно можно и ракеты и дроны делать
svitirok• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Израиль запретил нам продавать даже технологію, подлизьівался к рашке
HelgaSoV• 20 ноября 2023
Чули, як Данілов ну тупо насміхався над нами: казав, що син його втомився, і питає його: тату, коли вже можна буде відпочити? а Данілов йому відповідає: синок, не на часі, воюй. Ось переможемо- відпочинеш
Вероника-2014• 20 ноября 2023
Ответ для5thelement
И зарубежные
Марта-f8fb• 20 ноября 2023
Ответ дляsvitirok
не дают, мальчишки с 18 сами добровольцами идут, правда многим отказывают, берут добровольцами больше с 20 лет
Еленнн• 20 ноября 2023
Ответ дляИрина 789
Там ещё лишаются отсрочки лица, имеющие жену инвалида 3 группы.
по 3 вже давно немає..вже як рік
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляHelgaSoV
так, парашенці сюди єдуть за бабки на полювання, ніхто ії не жене. Взагалі дивлюь вони там спокійно живуть, ніхто ні в чому не обмежений, подорожують, відпочивать, і про нас не згадують.
Удалено администрацией...
cactus_• 20 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А хто гроші на це дасть? Вони краще у себе в США побудують, економіку свою піднімуть, а нам продадуть
Белоснежная• 20 ноября 2023
Ответ дляHelgaSoV
Таки легализовали. Интересный приход
cactus_• 20 ноября 2023
Ответ дляМарта-f8fb
Удалено администрацией...
Isidda• 20 ноября 2023
Ответ дляМарта-f8fb
До 27 лет не берут никуда.Только добровольно.И студентов 45 ти летних никто не трогает и по списку -опека,инвалидность и тд
Krasivaja_ja• 20 ноября 2023
Ответ дляValentina shop2020
А как же тут смеялись, что а России воюют заключённые,а мы не такие,вот и очередь наша пришла...
Удалено администрацией...
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляsvitirok
Ото ж
Иран сбил американский дрон и на его основе клепает шахеды.
У нас их уже тысячи сбиты , так то
Renata Ft• 20 ноября 2023
Я так понимаю теперь и инвалидов 1-3 группи будут брать?😳
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляRenata Ft
Нет, тех кто ухаживал за ними
Isidda• 20 ноября 2023
Удалено администрацией...
Piracanta• 20 ноября 2023
Ответ дляRenata Ft
Ага, особенно первой
Isidda• 20 ноября 2023
Ответ дляRenata Ft
Да.Гребут всех.Даже женьщин ,но не более 60ти кг и не минимум 3 размер груди.
чир• 20 ноября 2023
Вот тут подробно, с комментариями.
https://www.facebook.com/m.bezuhla/posts/pfbid0D9z...
Диалог

Володимир Яцк
Щотам з указом про демобілізації після 18 місяців?
4 ч.
Марьяна Безуглая
Володимир Яцк такого указу ніколи не було
4 ч.
Володимир Яцк
Мар´яна Безугла тоді на який час призивають в зсу підчас військовогостану?
4 ч.
Марьяна Безуглая
Володимир Яцк до завершення воєнного стану
4 ч.
Dmitry Popov
Марьяна Безуглая, тобто безстроково.
2-5-10 років, а може 25, як за часів Росііської імперії?