Бізешка• 20 ноября 2023

У раді готують новий великий проект мобілізації

❗️У Раді готують великий законопроєкт щодо мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. Серед основних змін:

▪️Усування можливості уникнути призову шляхом здобуття другої вищої освіти;

▪️На облік стануть чоловіки, що мають судимість;

▪️Скасують заборону на надання відомостей про реєстрацію місця проживання при укладанні трудового договору;

▪️Додаткова відпустка для військових, які повернулись із полону зі збереженням виплат;

▪️Зменшується кола громадян, які мають право на відстрочку по догляду за особою з інвалідністю I і II групи тощо до членів сімʼї прешого ступеня споріднення
Цікаво, чи будуть там діти депутатів?
Осьминожко• 20 ноября 2023
Удалено администрацией...
автор Бізешка • 20 ноября 2023
Ответ дляОсьминожко
Удалено администрацией...
А може туди і жінок запишуть) це ще ж не всі пункти закону)
Valentina shop2020• 20 ноября 2023
А как же тут смеялись, что а России воюют заключённые,а мы не такие,вот и очередь наша пришла...
Еленка14• 20 ноября 2023
Ответ дляValentina shop2020
Поцілуйте в з....вашу парашу, через неї вся ця біда в країні, тому не гріх з них сміятися.
автор Бізешка • 20 ноября 2023
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Еленка14• 20 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Удалено администрацией...
Хто вбиває? Рашисти, які прийшли на нашу землю?
Марта-f8fb• 20 ноября 2023
У меня одни соседи мужики по 30-35 лет все резко стали ухаживать за инвалидами, все лето здоровые лбы вечерами сидели и пьянствовали во дворе. Другие, совсем мальчишки 20-26 лет, кто по повестке, кто добровольцем пошли защищать Украину. Где справедливость
автор Бізешка • 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Так, рашисти, але якби у нас була краща зброя, менше корупції, краще забезпечення, то вбитих та поранених було б на багато менше
Еленка14• 20 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Немає в нас кращої зброї. Далі що? І не скоро ми зможемо ту зброю виготовляти. Ще при янику скільки складів ’самоліквідувалася’ а частина зброї спеціально була вивезена в Крим та Донбас.
В перші ж години війни прилітало на всі воєнні заводи, навіть ті, які не працювали десятиліттями.
Еленка14• 20 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Якби довбаний сусід не напав, взагалі б ніяких смертей не було.
автор Бізешка • 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
А чому ми не можемо виготовити зброю?
Charming• 20 ноября 2023
Ответ дляМарта-f8fb
Немає. А скільки пенсіонерів військових 40-45 років, з фіктивними інвалідностями та хворобами, скільки кадрових військових, які тої війни в очі не бачили, скільки поліцейськіх УБД, але дуже хвореньких.... Список безкінечний, годували стільки років, а як припекло - на захист повинні стати звичайні люди
автор Бізешка • 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Так, ніхто не сперечається з цим, але чи є нормальним те, що робиться зараз в державі? У вас хто є на війні?
Атланта• 20 ноября 2023
Вот такая информация попалась. О Израиле. Не проверяла первоисточник. Воюют или принимают участие в войне в любом качестве:

— старший сын (Авнер) премьер-министра Биньямина Нетаньяху
— сын президента Ицхака Герцога (воюет непосредственно в самой Газе)
— 3 сыновей министра обороны Йоава Галанта
— 3 сыновей министра Бени Ганца
— 2 сыновей министра Гади Айзенкота
— сын министра социального обеспечения Яакова Марджи
— старшая дочь министра транспорта Мири Регев (на офицерской должности)
— дочь министра экономики Нира Барката
— 2 детей министра интеграции Офира Софера
— сын министра науки, инноваций и технологий Офира Акуниса (служит во флоте)
— все дети министра сельского хозяйства Ави Дихтера
— 2 детей министра просвещения Йоава Киша (призваны в резерв)
— 2 сыновей министра стратегического планирования Рона Дермера (один - уже служит, второй - проходит процедуру призыва)
— 18-летний сын министра нацбезопасности Итамара Бен-Гвира (в процессе призыва)
— 8 членов семьи министра Орит Струк: четверо ее детей и четверо мужей ее дочерей
— члены семьи министра труда Йоава Бен-Цура (а те, которые не служат - помогают в качестве добровольцев). Один из его родственников получил ранение в ходе боевых действий
— сын министра Ифат Шаши-Битон (с первого дня войны)
— 2 детей министра юстиции Ярива Левина
ВасильевнаЯ• 20 ноября 2023
А про многодетных папаш как всегда забыли, а они должны быть под номером 1
Еленка14• 20 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А чому ми не можемо виготовити зброю?
По тій же причині, чому ми не можемо купити зброю. Чому ми не могли купити ’залізний купол’? Зброя, це ж не коп´я в наковальні кувати
HelgaSoV• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
HelgaSoV• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
Ирина 789• 20 ноября 2023
Там ещё лишаются отсрочки лица, имеющие жену инвалида 3 группы.
HelgaSoV• 20 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А чому ми не можемо виготовити зброю?
Удалено администрацией...
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Танюша• 20 ноября 2023
Хтось ще читає законопроекти?
cactus_• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
Джеральдина.• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
А надо было готовиться заранее, на сильную и вооруженную страну они бы не напали, а так решили ’легкая’ добыча, а вы продолжайте защищать правительство и дальше, потом не надо плакать только
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
HelgaSoV• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Ви знаєте що таке залізний купол?
як він працює і скільки коштує ця система?
ВасильевнаЯ• 20 ноября 2023
Ответ дляМарта-f8fb
Так до 25 лет не призывают, по какой повестке они пошли?
5thelement• 20 ноября 2023
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
cactus_• 20 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А чому ми не можемо виготовити зброю?
Ніхто не буде будувати заводи, куди прилетять ракети
HelgaSoV• 20 ноября 2023
Ответ для5thelement
Удалено администрацией...
так, парашенці сюди єдуть за бабки на полювання, ніхто ії не жене. Взагалі дивлюь вони там спокійно живуть, ніхто ні в чому не обмежений, подорожують, відпочивать, і про нас не згадують.