Life is Beautiful• 21 ноября 2023

Звичайна жінка - зп 10-15 тис. грн?

Тут пишуть про зп 50-60 тис. Де таке находять? Це у Київі такі зп? Ким?
автор Life is Beautiful • 21 ноября 2023
Ось фітнесом я займалась колись, на масаж би походила. А ці губи, брови, зачіски - навіщо це потрібно, гроші на це витрачати?
Бессмертный пони• 21 ноября 2023
Ответ для4мама
Про електронний документообіг чули?
Слышала . Или я , по-вашему , из лесу вышла вчера ? Только полностью электронный документооборот имеют очень немногие организации . А в одной из фирм ( кстати , дочке Авроры ) директор и менеджера были уверены , что электронный документооборот - это когда присылают бухгалтеру фото бумажной накладной или фото монитора , на котором открыта в 1с накладная . Так что вы напрасно язвите и пытаетесь меня уколоть .
4мама• 21 ноября 2023
Ответ дляMerilyn
Интересно а сколько стоит выучиться на колориста
В принципі можна і самому.
Моя старша дочка закінчила якусь професійну школу то щось чи 1000 доларів тоді було чи щось таке, підзабула вже.
Але вона (на моє щастя) не займається професійно у цій сфері. Трохи побавилась, коли в депресії пішла з айті компанії. Себе фарбує, рідних. Персонального колориста маємо. Але дійсно складне фарбування то як мінімум 3-4 години. Якщо довге, густе волосся то і 6 годин (племінницю фарбувала). Тобто 1-2 клієнти на день.
А в принципі для профі - це постійний ріст та навчання, бо ця ніша ринку дуже мінлива.
МаргаритаЛьвовна• 21 ноября 2023
Ответ для4мама
В принципі можна і самому.
почему на щастя? из-за химии или чтобы навыка в айти не утратила?
в связи с чем может быть депрессия в айти? там тоже эксплуатация сверх сил?
это я как мама интересуюсь
Бессмертный пони• 21 ноября 2023
Ответ дляTrisha
Тобто не має ні одного документа? Документи зараз процентів на 95% електронні, в чому проблема буха контролювати віддалено? Не має акта/накладної / чи якоїсь іншої бумажки, якщо не ЕДО, зателефонував, той хто в офісі отримав, зробив фото чи скан і поклав в папку, бух закинув скан туди де він зберігає документи, наша фірма із початку ковіда так працює, в офісі тільки офіс менеджер на постійній основі, все чудово, всі доки на місці.
А вот так . Нет , просто нет . Только полностью электронный документооборот имеют очень немногие организации . А в одной из фирм ( кстати , дочке Авроры ) директор и менеджера были уверены , что электронный документооборот - это когда присылают бухгалтеру фото бумажной накладной или фото монитора , на котором открыта в 1с накладная . А оригинал не нужен . Вот так вот . Так что вы напрасно язвите и пытаетесь меня уколоть .
4мама• 21 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
У Вас дивне сприйняття. Я не намагалась Вам дорікнути. Просте запитання.
У нас 100% на ЕДО, хіба десь якийсь фільтр мастильний хтось притащить з чеком від руки. Раптом 10 таких ’подарунків’ на рік.
Бессмертный пони• 21 ноября 2023
Ответ дляMerilyn
Ну не 60 же
Да , не 60 ))))
МаргаритаЛьвовна• 21 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
Да , не 60 ))))
подозреваю, многие соискатели не надеются гарантированно получить проценты или премии (поскольку это зависит от добросовестности и благосклонности работодателя), а 15 - это критически мало(
4мама• 21 ноября 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
это я как мама интересуюсь
Так, через хімію в основному. Воно в мене дохленьке від народження. Потім на ліки більше піде.
В айті вона, як молоде дурне, побачивши великі гроші набирала собі купу понаднормовиз змін - вигоріла.
Але основне зло було що треба було обовязково мати і нічні і денні і ранкові зміни - тобто постійно такий збитий графік сну/відпочинку. Там багато в неї вилізло. Роки три оговтувалась. Ну добило її вкінець це коли їх за часів ковіду на дистанційне перевели. З дому не виходила взагалі. Гормони полетіли. Ну і вона не в програмуванні, а в сапорті - обслуговуючий персонал так би мовити. Нормальні гроші були, але не такою ціною.
Зараз має приблизно те саме, але з 10 до 17 години, в офісі, з вихідними і тд.
Merilyn• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
На соответствующую работу ходят в соответствующем виде.
Сейчас у меня работа проще чем до войны и зп меньше. Раньше я одевалась лучше, ходила в парикмахерскую, покупала косметику. Сейчас могу обойтись, лучше я эти деньги потрачу на что то чтобы больше заработать.
Бессмертный пони• 21 ноября 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Не знаю , критически или нет , но в Полтаве больше буху по первичке не платят . Диапазон зарплат 10 - 15 тысяч . Главному - от 17 до 20 , редко попадается 25 . Посмотрите на Ворке , там в принципе реальные зарплаты . Вы же понимаете , что бух по первичке не может получать на одном уровне с главбухом ? Моя бух по первичке недавно начала возмущаться , что 15 ей мало . Я предложила поменяться местами - она будет главным и получать 20 + премии , я сяду на первичку . Почему-то она не зхотела . Интересно , почему .
Не ангелы• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
скажите кто Ваш муж? как он Вас терпит?
Ответ дляНе ангелы
скажите кто Ваш муж? как он Вас терпит?
А що зі мною не так? Треба не вилазити з салонів краси?
Его Святейшество Байрактар• 21 ноября 2023
Ответ дляКизилове варення
а сколько общий стаж работы у вас? у меня подруга работала на первом месте, получала что-то около 12 плюс что-то там за наймы
но это жесть, а не контора
трекеры экрана, нет отпуска и больничного оплачиваемых, без оформления даже фопа... ну вы поняли
ушла и не нашла ничего, пока((
Эйчаром 5 лет
Всегда работала официально на нормальные зп
Хотя опять же, сейчас 30 000 для эйчар это мало
Trisha• 21 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
тобто я ’язвлю’? Це де? Я нічого не знаю про дочок Аврор, мені документи із різних куточків Україні надходять майже всі через ЕДО , через той же Вчасно, якщо невеликі об´єми то взагалі цей сервіс безкоштовний, а так 1500 грн в рік і підписуй хоть мільйон доків, і малесеньки фоп спокійно присилають через ЕДО, я так не зрозуміла в чому проблема дівчинку чи хлопчика, який знаходиться в офісі, навчити відкрити конверт, зробити скан тим же телефоном чи фото ( телефони із фотоапаратом у напевно у всіх є) відправити буху і покласти в папочку, вибачте, але я так і не зрозуміла в чому проблема буху працювати віддалено, наш головбух тільки недавно повернулася із Німеччини, всі доки на місті
Те кто ставит такие смайлы, не понимают, какие в Киеве бывают зп
Мои 29 - это практически самая низкая зп у нас в компании
В разы выше есть
В разы
МаргаритаЛьвовна• 21 ноября 2023
Ответ дляКизилове варення
но это жесть, а не контора
ушла и не нашла ничего, пока((
ыхыхы))
из увиденного в вакансиях.
они преподносят как великое благо такое:
- возможность (то есть не гарантию?) официального трудоустройства!
- ’график 5/2, а значит, полноценное наслаждение выходными’ (это дословное цитирование!).
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
ыхыхы))
из увиденного в вакансиях.
Многие хорошие компании могут не размещать вакансии, а смотреть резюме или даже сарафанное радио использовать
Вакансия может быть скрыта. Вернее работодатель скрыт
И зп тоже очень часто в объявлениях не публикуют известные компании
Allbina• 21 ноября 2023
Ответ дляАдюла
В Києві, зп 15т +- в залежності від сезону. Не знаю тих, хто отримає 60т
а я не знаю тих, хто в Києві отримують 15. У мене в офісі тільки дівчинка без досвіду після універу 15 отримує. Навіть некваліфіковані працівники в області (там де наше виробництво) отримують 15 і більше.
Люди різні, оточення різне. Некваліфікована робота, само собою, оплачується менше, ніж гарна освіта з гарним досвідом.
Insin• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Под 50 років(
Я не розумію, ви сиділи з дитиною до її 30 років? Чи народили в 45? Так до 45 тоді б уже капітал можно сколотити. Яку кваліфікацію, здобуту десятками років, можна втратити за пару років декрету? Чи в вас дитина інвалід? Що у вас за ситуація авторе?
Ответ дляInsin
5 років не працювала офіційно. Квалифікація втрчається, якщо перерва в роботі. Так даже у ЦЗ кажуть. Там є курси, але це довго. І можуть потім заставити повернути гроші за них.
А без курсів пропонують некваліфіковану працю(
Insin• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так коли ви не працювали, вам майже 50, які декрети? Люди вже онуків нянчать
Ответ дляInsin
З 5 до 10 років другої дитини. Він хворів часто, сварили за лікарняні, тому вирішила не працювати.
Anita123-13ef• 21 ноября 2023
Я з дітьми працюю, 40 стабільно
Mila228• 21 ноября 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
в какой сфере, уточните?
надыбала вакансию разработчика косметики - 15 тыс.
подозреваю, с начала войны зп не повысили. только что-то кремчиков по 15 грн в магазинах больше не видно.
или в аптеках - лекарств за 30 грн. интересно, фармацевтам и химикам на производстве сильно подняли зарплаты?
Працюю в невеликій виробничій компанії з/п 20-25 тис. Це середня зарплата у офісного планктону( менеджери з продажу, з реклами, закупівлі, бухгалтерія і.т.п.) . Начальники відділів вже близько 30 тис. отримують.
Алекс-1022• 21 ноября 2023
Ответ дляirina777mail
не в обіду, але всі прекрасно знають, що вища освіта в Україні - це пародія, у мене також є 2 і далося мені це легко. А от здобути навички, які зможеш дорого продати - це вже зовсім інша історія.... і знайомі потрібні, щоб потрапити на грошову посаду, і якості, щоб втриматися... і досі дуже часто потрібно доплатити, щоб тебе кудись взяли.... навіть в дитячий садок.

а по темі, автор, Ви скільки іноземних мов знаєте, які сертифікати в своїй сфері маєте, якими програмами вільно користуєтесь?
Согласна. Высшее образование у нас есть у всех почти, все там списывают, дают взятки. Мне лично в топ вузе страны один преподаватель вообще 4 поставил потому что я просто попросила и улыбнулась:)) люди тут иногда пишут будто бы они за оксфорд закончили.
Программами пользоваться тоже недостаточно на рынке труда уже. Ну знаю я пакет офис, конфлуэнс, жира, даже умею пользоваться Блумберг терминалом. Этого уже все равно недостаточно. Самое главное это релевантный опыт в хорошей компании 5+ лет и тогда можно и на хорошую работы выйти.
Ответ дляAnita123-13ef
Я з дітьми працюю, 40 стабільно
Приватний дитячий центр чи ФОП?
Не в державній установі же?
Anita123-13ef• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Приватний дитячий центр чи ФОП?
Не в державній установі же?
Ні,фоп
Мышка L• 21 ноября 2023
Ответ дляok1904
За дипломом авторка біолог, працює на сортувальному центрі Укрпошти, позмінно.
Дивлячись який біолог за дипломом, якщо це педінститут, то все погано. А якщо нормальна освіта типу КНУ й т.д, це зовсім інше. Знову такі курси й т.д, в себе прийдеться трошки вкласти. Можна йти в лабораторію працювати. Якщо ви в Києві погугліть укрорг синтез, єнамін. Можна піти хоч зважувати речовини, але зп в цій галузі нормальні. Думаю якщо сумлінно працювати, десь 25 буде
Ответ дляМышка L
Дніпро, будуть ті ж гроші, що зараз. У лаборантки теж 10-12 тис.