Life is Beautiful• 21 ноября 2023

Звичайна жінка - зп 10-15 тис. грн?

Тут пишуть про зп 50-60 тис. Де таке находять? Це у Київі такі зп? Ким?
Isa Dora• 21 ноября 2023
Ну вы даете

У вас есть знания, умения на 50+ ЗП?

В каком то тренинге недавно услышала фразу - за сколько вы помоёте общественный туалет? Все начали выделываться 2000 уе, 5000.
А тренер - с херали? Эта работа столько не стоит ( цитата )
Isa Dora• 21 ноября 2023
Даже на этой неделе девочка колорист писала что в хороший месяц у неё доход чистый 190 000 был. Клинер 50 000( правда писала что умахалась)
Бессмертный пони• 21 ноября 2023
Ответ дляTrisha
Наприклад, гарна зп вимагає гарних навичків
Ну , это Киев . В регионах с тем же функционалом и опытом платят в 2 - 3 раза меньше .
Catou• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Листоноша біля 5 тис. отримує зараз, менш мінімалки(
А кур´єр робить те саме і може заробити більше, плюс чайові, якщо докладе зусилля
МаргаритаЛьвовна• 21 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
дело даже не в этом. знания и навыки могут быть ого-го, но работодатель за них не заплатит.
пример - те, кто что-то производит, разрабатывает, проектирует, зачастую получают меньше тех, кто тупо продает.

на производстве тот же биолог или химик с научной степенью получит меньше менеджера, хотя тому все равно, что продавать.
по сути, это такая же надутая прокладка, как риелторы на рынке аренды и продаж.
Леди_Мэри• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Бухгалтер у бюджетній сфері не багато отримує.
І в небюджентній теж. На невеликому підприємстві бухгалтеру багато не заплатять.
За рік потолок ціни в Києві що ппропонували єдинм чи головним бухгалитером був 20 тис.
Да на великих підприємствах може і більше платять бухгалтерам. Але скільки тих великих підприємств.
Trisha• 21 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
Я живу в Києві, знаю рівень зп у нас, але зараз можна віддалено працювати, на той же Києв, так не всі професії, але бухом точно можно.
jabka ya• 21 ноября 2023
Ответ дляirina777mail
і це тільки здається, що колористки багато заробляють і все це легко.

А от спробуйте знайти гарну школу або майстра щоб навчили. потрібно вкластися, потім прокачати інстаграм, знайти клієнтів, щоб платили за фарбування 10 тис, постійно навчатися....
якщо фарбування 10 тис, і 20 фарбувань в місяць -то ЗП 200 тисяч мінус витрати, нехай буде 150 тисяч за 20 клієнтів в місяць на фарбування...
timyrkina• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я не сиджу, в мене важка фізично праця зараз. За такі гроші треба по 12 годин вистоювати на ногах, а не сидіти(
на жаль, важка фізична праця оцінюється менше ніж розумова.
Знаю зп від 50тис в міжнар.компаніях, практично всі спеціальності - логістика, закупка, продажі.. Але там і вміння розумові треба нормальні, і іноземна.
emerald_88• 21 ноября 2023
У меня 10, Киев
Trisha• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Так дивлячись на масштаби роботи, якщо підприємство на єдиному, і три чоловіка працють і обороти маленькі то і зп буде відповідна. І потолок цін в Києві, особисто я бачила 2 тис баксів, але там МСФО і подібне,20 тисяч грн це рядовий бух або маленьке підприємство, яких можна взяти декілька. . Хоча зп буха не сильно конкурентна, то да.
Бессмертный пони• 21 ноября 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна

Регион тоже имеет значение . Я общаюсь с коллегами по всей стране ( я бухгалтер ) , сравнивала зарплаты ( реальные зарплаты ) . Так вот , 60 - 80 тысяч платят в Киеве . Еще , может быть , во Львове . В Полтаве таких зарплат нет . А если и есть , то на 3х предприятиях от силы и там люди сидят годами . А функционал одинаковый . И это областной центр . В районных центрах платят еще меньше .

Хотя в целом вы правы .
Бессмертный пони• 21 ноября 2023
Ответ дляTrisha
Можно . Конечно , можно . Только потом _бац ! - и документальная проверка проверка . А документа-то ни одного и нет . Потому что всем , кроме буха , пофиг на документы . О последствиях , я думаю , рссказывать не нужно .
МаргаритаЛьвовна• 21 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони

Хотя в целом вы правы .
так я полностью согласна про регионы) по сути, мой коммент выше про навыки должен был адресоваться Трише, вы на него там ответили.

я тоже смотрела, случайно, зп лаборантов по всей стране (не поставила сортировку по городу). работа с трупами - 10 тыс., работа с зерном или нефтью - 10 тыс. (а ведь сейчас это еще и небезопасные объекты!).

или вот интересная вакансия, но с приемом на воен.службу - примерно 20 тыс. --- но как на это можно прокормить семью?
Mila228• 21 ноября 2023
Це до военний рівень, а зараз 20-25 тис. для жінок Київська обл.
Леди_Мэри• 21 ноября 2023
Ответ дляTrisha
А скльки таких підприємств, що готові платити 2 тис у.е?
На сайті роботи все ж більше рядових меленьких фірм.
Ну той потолок в 20 тис що мені пропронували, там було ТОВ і декілька ФОП + 10 працевлаштованих. Але з 9 до 18.
А якщо віддаленно, то за 2 ТОВ і 5 ФОП + 8 працівників пропонують 15.
Звісно, що в житті кому як повезе. Знайома веде магазин оптики за 3 тис і задоволена. Я Нещодавно відмовилися від віддаленої роботи за 5 тис, бо невистачало ресурсу. Бажаючих на моє місце було ого-го. Відчула себе зазнайкою, що відмовляюсь. Тобто люди готові йти на роботу єдиним бухом за 5 тис де ТОВ + 2 ФОП + 4 працівника.
МаргаритаЛьвовна• 21 ноября 2023
Ответ дляMila228
в какой сфере, уточните?
надыбала вакансию разработчика косметики - 15 тыс.
подозреваю, с начала войны зп не повысили. только что-то кремчиков по 15 грн в магазинах больше не видно.
или в аптеках - лекарств за 30 грн. интересно, фармацевтам и химикам на производстве сильно подняли зарплаты?
4мама• 21 ноября 2023
60+ то вже не звичайна жінка, а гарний спеціаліст у галузі, що має попит.
Або свій бізнес.
Бессмертный пони• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
А мы второй месяц на первичку не можем найти на 15 + премиальные .
МаргаритаЛьвовна• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
кстати про совмещение. это тоже боль. ладно вы копейки платите. ну поставьте меньше часов тогда. чтобы люди успевали куда-то на вторую работу, а не голодали, сидя (хотя не очень-то и сидя!) у вас 8-12 часов.
Merilyn• 21 ноября 2023
Ответ дляLv1107
Автор, а яка у вас кваліфікація була, що ви її втратили?
Время ушло..когда надо было повышать квалификацию...
Merilyn• 21 ноября 2023
Ответ дляIsa Dora
Это кто такой смелый хвастается своим доходом ? Тик ток или инстаграмм?
4мама• 21 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
Про електронний документообіг чули?
Merilyn• 21 ноября 2023
Ответ дляjabka ya
Чё каждый день такое дорогое окрашивание делают???и плотно с записью на полгода?
Trisha• 21 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
Тобто не має ні одного документа? Документи зараз процентів на 95% електронні, в чому проблема буха контролювати віддалено? Не має акта/накладної / чи якоїсь іншої бумажки, якщо не ЕДО, зателефонував, той хто в офісі отримав, зробив фото чи скан і поклав в папку, бух закинув скан туди де він зберігає документи, наша фірма із початку ковіда так працює, в офісі тільки офіс менеджер на постійній основі, все чудово, всі доки на місці.
4мама• 21 ноября 2023
Ответ дляMerilyn
До гарного колориста дійсно важко потрапити, особливо перед Різдвом, 8 березня, Великоднем, літо то взагалі аншлаг - весілля, відпустки.
Merilyn• 21 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
Ну не 60 же
Merilyn• 21 ноября 2023
Ответ для4мама
Интересно а сколько стоит выучиться на колориста
автор Life is Beautiful • 21 ноября 2023
Ответ для4мама
Я зовсім не ходжу у ті салони краси, це розкіш для мене. Не розумію даже, навіщо це все потрібно. Я даже косметикою не користуюсь, крім помади)
Ось няня - дійсно портібна буває.
Trisha• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
скільки бухів гарно знають МСФО, трансферна ціноутворення, та інше? Ось дивитися я скинула свіже резюме на 70 000,,якщо ви в Києві і володієте цими навичками то напишіть. Да зп буха зазвичай не досить велика, але є місця де рядовим бухам за одну ділянку платять 30 тысяч офіційно, без наднормованих робіт , в спокійній тянучці, потрібно шукати, це я про Києв, звичайно є посади із 5 тысяч, ну ніхто ж не заставляє там працювати ,ось зашла на Ворк юа третя вакансія просто бух 40 000