Life is Beautiful• 21 ноября 2023

Звичайна жінка - зп 10-15 тис. грн?

Тут пишуть про зп 50-60 тис. Де таке находять? Це у Київі такі зп? Ким?
автор Life is Beautiful • 21 ноября 2023
В нас чоловікам менш 20 тис. пропонують(
Адюла• 21 ноября 2023
В Києві, зп 15т +- в залежності від сезону. Не знаю тих, хто отримає 60т
ksyuha831• 21 ноября 2023
Теж цікаво, особливо коли пишуть, що мол міняйте роботу, на що її тільки міняти. Ми нещодавно шукали прибиральницю в офіс на 6 тисяч, то бажаючих море і це обласний центр. Я працюю у відділі кадрів, середня ЗП по підприємству 15-20 тисяч і ніхто не звільняється, ще й бажаючих купа дзвонить.
Salsa-24da• 21 ноября 2023
Надо что-то уметь на 50-60.
Адвокат, главбух, дантист, рукастый парикмахер, разработчик, тренер художественной гимнастики, свадебный флорист.
Ответ дляАдюла
На Совєтчиці майже усі, схоже)
Ответ дляSalsa-24da
Надо что-то уметь на 50-60.
Бухгалтер у бюджетній сфері не багато отримує.
Olga Zelenyak• 21 ноября 2023
Звичайна жінка это что профессия такая?
Ну тогда считайте, что 60 незвичайні получают)
Salsa-24da• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Если вы что-то соображаете и толковая,, то для чего вам сидеть в бюджетной сфере.

В чем разбираетесь? Какой функционал имеете, чтобы продать
Okk -7ebd• 21 ноября 2023
В мене в Києві 25-35 тис, роботодавець хвалиться, що в нього вищі зп ніж в конкурентів в нашій професії, мій директор отримує 35-40, ну в мого чоловіка знайомий натаксував на своєму авто 100 тис Доречі таксують і жінки
Ответ дляksyuha831
Так, зараз у більшості 15-20 тис. грн, у людей в реалі.
Але на Совєтчиці 60 тис. та вище майже у всіх)
marata• 21 ноября 2023
У Києві дуже різні зарплати. Що вам дасть оце чергове опитування про чужі зарплати?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da

в бюджетных сферах сидят, чтобы брать взятки или не работать, как пахарь))
Ответ дляSalsa-24da

Зараз шукала просту неквалифіковану роботу.
Бо на квалифіковану треба заново вчиться, для цього зараз нема можливості( Хоч маю вищу освіту(
ksyuha831• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Без анонімів вони навряд чи напишуть, то вони під анонімами коли сидять то мільйони отримують, мрії вони такі, мрії, тут все що пишуть потрібно ділити на 10. Дійсно є ті хто отримують і до 100 тисяч, але насправді, таких людей дуже мало.
Tivoli• 21 ноября 2023
все зависит от вашего круга общения
Из каких-то работ ручками: в сфере обслуживания хороший колорист зарабатывает намного больше, косметолог
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В школі, бухгалтер?
Бюджетна сфера - не держслужбовці, не путайте.
ksyuha831• 21 ноября 2023
Ответ дляTivoli
все зависит от вашего круга общения
Дійсно, я нещодавно рахувала, то моя перукар чистими отримує десь 60-70 тисяч в місяць. Сиділа і думала і нафіга я в тому університеті 5 років вчилася.
Бюджетна сфера - няня в садочку, вчитель, вихователь, лікар.
Це не чиновники.
МашМааш• 21 ноября 2023
Тут вчера наезжали на девушку, что мол мало няне предлагает (150 в час, полный рабочий день ) - вот вам и зп выше 15 тысяч.

Если без особого образования, то официантки в хороших заведениях , например
Salsa-24da• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Это не очень большие деньги на самом деле.
Но на них нужно что-то уметь.
Просто пришел и посидел до вечера за это никто вам не заплатит
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Так є. Держслужбовці, головні бухгалтери, фахівці в різних корпораціях та великих компаніях, лікарі…
Ответ дляSalsa-24da
Но на них нужно что-то уметь.
Я не сиджу, в мене важка фізично праця зараз. За такі гроші треба по 12 годин вистоювати на ногах, а не сидіти(
Адюла• 21 ноября 2023
Ну, я прекрасно розумію, що є люди , які отримують такі суми, але цих грошей коштує їх мозок, секс в їх мозок щоденно і велика відповідальність, ну і айтішники
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А вы работали в бюджетной сфере, что так уверенно такое пишете?
demra• 21 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Надо что-то уметь на 50-60.
Обычный звонарь столько получает
Ответ дляАдюла
Тут всі жінки - айтішниці?
Salsa-24da• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Значить некваліфікована.
Ответ дляЕрмолайчик
Жінка путає їх с держслужбовцями високого рангу)
Ответ дляSalsa-24da
Значить некваліфікована.
Так, бо нема зараз грошей та часу на перенавчення(
irina777mail• 21 ноября 2023
Ответ дляksyuha831
не в обіду, але всі прекрасно знають, що вища освіта в Україні - це пародія, у мене також є 2 і далося мені це легко. А от здобути навички, які зможеш дорого продати - це вже зовсім інша історія.... і знайомі потрібні, щоб потрапити на грошову посаду, і якості, щоб втриматися... і досі дуже часто потрібно доплатити, щоб тебе кудись взяли.... навіть в дитячий садок.

а по темі, автор, Ви скільки іноземних мов знаєте, які сертифікати в своїй сфері маєте, якими програмами вільно користуєтесь?