Chaterbox• 21 ноября 2023
Як зараз працює Укрпошта? Немає затримок?
Прикуси Язика• 21 ноября 2023
Мені вчора посилку відправили з Києва, і вона вже сьогодні в КР прибула. Я в шоці👍
Горлаю зрання• 23 ноября 2023
просто жахливо, термінал у Львові - філіал пекла. Я з Івано-Франківська у Яремче посилку відправила (по області тобто), так за два дві вона доїхала до Львову тільки. Нащо взагалі туди, не знаю((
Горлаю зрання• 23 ноября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Зазвичай 2-4 дня, не більше.
то Вам щастить, з моїх 20 останніх жодна так не їхала класно
Чорнобаївка• 23 ноября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
ТТТ, щоб не наврочити, але я з минулого року перейшла на УП, то завжди вчасно все прибуває.