заварний look• 22 ноября 2023

У кого такий шампунь CHI, вам подобається?

Ніколи не пробувала цю марку, користуюсь в основному дешевими, matrix, inebrya. Відгуків бачу багато хороших...
Алекс-1022• 22 ноября 2023
У меня было argan oil линейка
Мне понравился
Ну ниче се• 22 ноября 2023
Візміть, спробуйте. Відповідь, підходить чи ні, скаже ваше волосся
Тоска в носках• 22 ноября 2023
Ответ дляНу ниче се
Як це зрозуміти ?)

Бо мені від дешманських до люксових все підходить, один фіг
автор заварний look • 22 ноября 2023
Ответ дляНу ниче се
Та просто вигідно взяти великий об´єм відразу, от і питаю
А я кумедна• 22 ноября 2023
Через время от него появилась перхоть + как оказалось, он сушит длину. Мои волосы окрашенные (эиртач) + вьющиеся. Без кондиционера не обойтись, моет до скрипа.
Ну ниче се• 22 ноября 2023
Ответ дляТоска в носках
Як це зрозуміти ?)

Помийте тиждень-два, потім якщо волосся не лізуть і стан свій не змінять, то підходить.

А якщо будуть підходити всі, то робіть вибір за іншими характеристиками. Наприклад, можно заощаджувати на засобах для волосся
Тоска в носках• 22 ноября 2023
Ответ дляНу ниче се

Я думала що волосся лізе не від шампуню
А від нестачі вітамінів зсередини
Квітка Миру• 22 ноября 2023
Ответ дляАлекс-1022
У меня было argan oil линейка
Мне понравился
был кондиционер, тоже понрвился. Заказала Инфра еще
Ну ниче се• 22 ноября 2023
Ответ дляТоска в носках
Я думала що волосся лізе не від шампуню
А від нестачі вітамінів зсередини
І від цього теж, але якщо у вас до цього з волоссям було все добре, а після миття новими засобами волосся змінило свій стан на гірший, то справа у засобах.
Викачую яйцями• 22 ноября 2023
Хороший, запах бомба
СКИБИДЫШь• 23 ноября 2023
Ответ длязаварний look
Інберія хороший ? Хочу купити малій
автор заварний look • 23 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Інберія хороший ? Хочу купити малій
Ну от в мене нічого поганого не викликав) без бальзаму волосся не спутане, нормальне. Я беру ice cream frequent, запах у нього слабкий і незрозумілий)