Княгиня пітьми• Изменено 22 ноября 2023

Вы считаете это неадекватным требованием к няне?

Не использовать телефон когда няня с ребенком.
Речь не идёт о срочных звонках, конечно.

Тут недавно была тема, и на автора за это напали
Результат:
вже голосів: 205
130 (63.41%) Нет, нормально
50 (24.39%) Да, неадекватно
25 (12.2%) Смотреть
ХтоЯкщоНеЯ• 22 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
В той теме няня разговаривала по телефону, пока ребенок спокойненько себе глядел по сторонам.
Не капризнал, не хныкал, был занят.
И няня то всего может две минутки разговаривала.
Есть золотое правило: если ребёнок занят, не отвлекайся его.
Навіть якщо дитина зайнята це не означає, що вона має дивитися на спину дорослого або дорослого, що не звертає на неї уваги, бо зайнятий мемчиками в інстаграмі.

Этожзвяздаяегообожаю• 22 ноября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Розважати дитину увесь час це дууууже неправильно. Дитина повинна вчитися розважати і займати себе самостійно. Інакше потім від неї неможливо буде не на секунду відійти! І мамка ж сама потім буде жалітися, що дитина потребує розваг увесь час що не спить. І дитина буде не здатна сама придумувати гру і гратися самостійно.
Навіть в педагогіці є таке поняття як самостійна гра дітей, це потрібно насамперед дитині! (І це взагалі безвідносно телефону в нянь).
ХтоЯкщоНеЯ• 23 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Розважати та бути присутнім різні речі. Це як під вас спільної сімейної вечері втикати в телефон постійно. Або під час спільного перегляду фільму, коли ви наче і поруч і не маєте «розважати» один одного, але тим не менш, включені у взаємодію. Якби ваш партнер або дитина втикали в цей час в телефон, думаю, вам би не було ок. Самостійна гра та вміння дитини самостійно розважатися не повинні виходити з того, що доросла людина абсолютно не звертає уваги на дитину, бо поглинута соцмережами умовними. Тим паче у 11 місяців.
ЯсноВидящая• 23 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
У няни есть перерыв и свободное время
У більшості нянь є діти і старі батьки, і з ними, бажано, завжди бути доступною на випадок форсмажору.
Телефон - це не про висіти в ньому 24/7, це про звязок з людиною.
Сладкий лимончик• 23 ноября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Не брать телефон на рабочее место-такое требование часто ставят работодатели. В Европе особенно часто. Все рабы?
Желаю вам таких же людей как вы, по жизни)
Зяблик протестант• 23 ноября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Спасибо. Было бы замечательно