Свій варік• Изменено 22 ноября 2023

Школа. Подарунок хлопчику 14 р. Таємний Санта

Дівчатка, хелп! У дочки в класі вирішили робити таємні подарунки, по жеребкуванню їй випав хлопчик. Що було б цікаво отримати хлопчику 14 -ти років в подарунок - поняття не маю. У малої теж ідей немає(( підкажіть, пліз, що б порадувало ваших синів? Бюджет до 400 грн
Зоряний Шлях• 22 ноября 2023
Ого у вас щедрий таємний Санта.
Зазвичай це має бути символічний подарунок

Чорт і Шо• 22 ноября 2023
Баночку пива різдвяне
Невгамовна• 22 ноября 2023
У нас Санта был до 100 грн. Для всех. Чтоб никому не было обидно
Лунтик-паунтик• 22 ноября 2023
Перчатки з сенсорними пальцями
Може шарф якийсь
Настілка
Брелок на рюкзак, попсокет на телефон

Взагалі складно підлітку угодити
автор Свій варік • 22 ноября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Перчатки з сенсорними пальцями
Може шарф якийсь
Настілка
Брелок на рюкзак, попсокет на телефон

Взагалі складно підлітку угодити
Дякую
месяцкие• 22 ноября 2023
Банка пива, риба і презервативи
автор Свій варік • 22 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна
У нас сума теж однакова. Але ж мова не про це.
Дівчинці купила б м´яку іграшку і таблерон, що купити хлопчику?

автор Свій варік • 22 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
Банка пива, риба і презервативи
Навіть не знаю, як реагувати на написане. Напевно, це мав бути гумор, але така порада щодо дітей якось сміху не викликає
Ермолайчик• 22 ноября 2023
Донька купувала прикольні шкарпетки: типу різних кольорів в одній парі, з цікавими малюнками… однокласнику (який отримав) дуже сподобалися.
Пищалка• 22 ноября 2023
Я бы пошла к островку с мелочевкой, там где чехлы для телефонов.
автор Свій варік • 22 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Треба пошукати, гарна ідея
Ермолайчик• 22 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
Треба пошукати, гарна ідея
Здається навіть набором в коробці. Я вже точно не підкажу. Бо це було до війни на НГ.
Ермолайчик• 22 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
Треба пошукати, гарна ідея
Ну практична так точно)
Первая ласточка инфляции• 22 ноября 2023
На такий бюджет можна навіть павербанк купити або ліхтарик або недорогі навушники. Як мама восьмикласника скажу, що навушників багато не буває і надовго не вистачає, хоч дорогі хоч дешеві ))
месяцкие• 22 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
А діти це що, щось особливе, щось краще, ніж просто люди, що над ними жартувати не можна?
автор Свій варік • 22 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
Ну то своїм підліткам купуйте хоч алкоголь, хоч презервативи, хоч тютюн, я не проти)
Невгамовна• 22 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
Мой обожает носки с разными героями. Типа симпсон и тп. Да и я сама такое люблю
ЛюблюДевчонок• 22 ноября 2023
Маленьку лед гірлядну і шкарпетки в прикольному оформленні коробки. В Єві бачила класні по 100 грн
автор Свій варік • 22 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна
Да, і дівчатам таке зайшло б, думаю, принаймні, моїй точно) так що ідея з шкарпетками класна)

Невгамовна• 22 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
В инсте есть наборы в коробке. Цену не помню. А так мы затариваемся сразу нормально так в магазине, носки 20 грн-золотая цена. На Петровке в конфискате
Фея_3уровень• 22 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
+100
Тільки розмір врахуйте. Що від 40 до 45 може бути
Сину 13 43 нога і далеко не найвищий в класі
Чорт і Шо• 22 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Кстати моя брала в Еве прикольные носки в конверте на Санту однокласснику
Я пані прохана...• 22 ноября 2023
Санта в США, даже в Европе нет Санты, зачем унижать себя подражанием
автор Свій варік • 22 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Святий Миколай, Санта - називайте як вам зручно, мені не суть
Кастрюлька• 22 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
торбу таблеронів
жар-птица Нюра• 25 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
для хлопця може бути цікаво отримати прикольну флешку, можна вибрати з улюбленими героями (фото для прикладу)