Невидимка Майя• 23 ноября 2023
Насильственная мобилизация.
Особенно в этом преуспел Львов,я смотрю.
На днях несколько человек кидают мужчину в бус и отпихивают его жену прямо у подъезда дома.
У знакомой так мужа насильно увезли ,не дошел пару метров до подъезда. Они переселенцы из Краматорска, арендуют квартиру во Львове.
Что делать в таких случаях мужчине,если его насильно тащат в бус?
Говорят ,если уже попал туда ,то все , учебка.
Ответ дляБізешка
А вони не зможуть їх замінити зрозумійте, бо в них немає цілі воювати, бо їх забрали насильно, вони здадуть всі позиції, бо їм страшно, бо вони не вміють воювати, ви не думайте, що їх мобілізують, а вашого звільнять. Ви ще згадаєте, те що я написала
Хорошо, что рашка ещё не додумалась запустить пропаганду мол ’насильно мобилизованные сдавайтесь и уезжайте в Европу через эрэф’
Ответ дляолена олена
Мого не звільнять. Да він і сам не піде. Але всі мотивовані не вічні, вони закінчуються. Ким міняти?
Тим, хто теж вмотивований, чому ви думаєте, що запихати в буси то правильно, а робити умови для добровільної мобілізації, ні? Звичайно не піде сам, бо не може.
БрЮнЕтОчКа77777• 23 ноября 2023
Ответ дляRrroxy
Удалено администрацией...
Это Вы к кому обращаетесь?
олена олена• 23 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ніяка мотивація для тих, хто під спідницями, не подіє. Але я звичайно «за» матеріальні, соціальні якісь переваги. Хоча, це нічого не змінить
Ответ дляолена олена
О, як ви про чоловіків, які просто не хочуть іти воювати, під спідницею, ви так впевнені, що не змінить, просто ви ще не відчули відгуку оцієї мобілізації бусами, але, якщо у вас чоловік дійсно воює, то будьте готові, що невмотивовані солдати зроблять нам такі втрати, що ми всі будемо в ауті
олена олена• 23 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ок, що робити , якщо вмотивованих більше немає нових. Які конкретно дії ви пропонуєте?
Так, ці чоловіки ховаються, з роботи багато позвільнялися, сидять з дому не виходять. Тюфяки.
SmileyFace• 23 ноября 2023
Ответ дляRuovet
Удалено администрацией...
Обычно у таких нет ни сыновей, ни мужей. Поэтому легко распоряжаются чужими жизнями.
Ответ дляолена олена
Я писала вже. Але ви не читаєте, бо вам і бусами ок. Бо ви не уявляєте наслідків. Подумайте
Дана-Нирвана• 23 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Не только мотивированных нет. Нет оружия. И чем дальше, тем хуже. Вон в Нидерландах победила партия ультраправых, которые против поддержки Украины. До этого в Словении. Польша что что творит на границах. Сегодня читала, что запасы газа к концу подходят в некоторых областях.
олена олена• 23 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Я уявляю наслідки, якщо нових немає взагалі….
Ответ дляолена олена
Слухайте, не засуджуйте, бо може і вам прийдеться ховатися і чоловіка ховати.
олена олена• 23 ноября 2023
Ответ дляБізешка
І ще раз, я проти запитання в буси, і зразу це написала
jannjann77• 23 ноября 2023
Ответ дляАурелиа
якби буряти дійшли до вашого дому, ваші друзі так само сиділи б і дивилися як вас гвалтують!
Ну вони ж з дому працюють!
Ответ дляБізешка
Та ви що? А військові в запасі? А пенсія військові по 40 років, а депутати, а поліція, хоча б частина? Є
Их беречь надо, после нашей победы, добытой телами сантехников и менеджеров, им еще порядки в государстве контролировать надо будет, законы писать. Такое предложили, вообще...
олена олена• 23 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Навзаєм