Невидимка Майя• 23 ноября 2023
Насильственная мобилизация.
Особенно в этом преуспел Львов,я смотрю.
На днях несколько человек кидают мужчину в бус и отпихивают его жену прямо у подъезда дома.
У знакомой так мужа насильно увезли ,не дошел пару метров до подъезда. Они переселенцы из Краматорска, арендуют квартиру во Львове.
Что делать в таких случаях мужчине,если его насильно тащат в бус?
Говорят ,если уже попал туда ,то все , учебка.
Киев_Елена• 23 ноября 2023
Ответ дляПодрысь
блин, какие сволочные люди в тех комиссиях ((
Вы же понимаете что порядочных и совестливых там нет или долго не работают. План не будет тогда выполнен по мобилизации
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2023
Ответ дляRuovet
Так вы ж первый сепар тут, классический, не гнушающийся даже целые сепарные темы создавать здесь.
Удалено администрацией...
ВишніВишні• 23 ноября 2023
Ответ дляvikaS
Нет ,он уже в Ровно на учебке.
Да ,а жена с грудным ребенком занята сборами на его обмундирование.
мля, де у нас чоловіки!!???
їх голими відправляють на бойню..... і вони замість того, щоб впертися і сказати з голим задом я нікуди не піду - скачуть по знайомих милостиню просять
як же круто прилаштувалася наша родіна...... немає слів і все
Ответ дляолена олена
Я не розпинаюся. Мова йшла про мобілізацію. І я написала свою думку.
А що ваш чоловік каже? Мобілізувати не потрібно? Яка його думка?
Мій чоловік чоловік каже, що не хоче бути в окопі з солдатами, які здадуться в полон при першій можливості або втічуть з позицій, бо вони до того не готові морально, бо їх ще потрібно вчити, бо деякі з них навіть стріляти не вміють, а на позиціях від того, хто з тобою в окопах залежить твоє життя. Потрібно шукати інший шлях мобілізації, добровільний, щоб була мотивація іти
олена олена• 23 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Яким чином? Які саме шляхи? Наведіть приклад
Всі мотивовані пішли давно
Семицветка• 23 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ дляолена олена
Всі мотивовані пішли давно
те, кто сильно родину любит - уже там, дальше- финасовая замануха. Никто не хочет быть инвалидом в этой стране. Повезет, если просто грохнут, а вот калека в Украине - это смерть всей семье. Не дай Бог
5thelement• 23 ноября 2023
Странно , столько людей гонят других воевать и при этом сами на форуме сидят .
Никто не имеет права гнать на фронт других , особенно если сам не там !
Наталья557• 23 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
Интересно, как быстро после снятия анонимов, вас перестанет беспокоить этот вопрос?
Это сейчас одна из самых актуальных тем для многих. И лично мне абсолютно все равно автор создавала ее под аноним или нет.
frumoasa17• 23 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Я з вами згодна і не раз чула від військових, що потрібні вмотивовані. Це можна різними шляхами досягти - квартири дати, немалими грошима заманювати, пільгами, а не заламувати в бус, медична комісія і учєбка.
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2023
Ответ дляNata2907
да хоть ну хоть не ну. Вы вообще в курсе, что в ВОВ по 100 грамм спирта выделялось на каждого солдата в день?
А ВЫ по соседству - это кто? Так может чемодан-вокзал-Европа???
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ви ,надіюсь, пишете з окопу? Бо горіти земля в окупантів буде, але ж ви це хочете зробити життями чужих чоловіків, дітей,батьків
Удалено администрацией...
Семицветка• 23 ноября 2023
Ответ дляHelgaSoV
вот этот ник диамонд шоп- это сюда же, к маньке ( ботоферма )
Удалено администрацией...
Ответ дляолена олена
Всі мотивовані пішли давно
Так, пішли давно, а ви знаєте скільки хлопців звільнилися з ЗСУ через командування? Я знаю багато таких. І мій чоловік теж задумується над тим, бо якось воювати 2 роки, а мажори весілля роблять з тортами за 100 тис. не ок. Вас це не ображає як жінку військового? Якщо медицина буде безкоштовною для поранених військових, реабілітація, психологи. Більша зарплатня, рівність в суспільстві, якщо всі так будуть донатити та підтримувати військо, як на початку вторгнення, якщо не будуть красти, а воєнкоми купувати машини по декілька млн, то все буде по іншому
L-i-s-a-92af• 23 ноября 2023
Ответ дляВишніВишні
спецом саме і реєструвалася
вас не засмучує, що ця м´ясорубка з 2014 року тягнеться?
як чоловіків в ато заганяли в 14-му?
тоді розголосу такого не було, бо переважно зганяли неосвідчених, які покірно йшли
у той час донецькі-чоловіки розповзалися по спокійних територіях і ставали нещасними біженцями
у моєму селі під Києвом настала ’донецька’ окупація, поскуповували все, що можна, українська мова замінилася кацапською
на зараз ’неосвідчено-покірні ’ закінчилися..... тепер всі, хто не хоче покірно прощатися зі своїм життям, сепари? та зараз, розігналася!
а ви чиє завдання ’роти закривати’ виконуєте?
я вже писала у якійсь темі - у нас на вулиці сусід, 43 роки, данєцкій, будиночок собі прикупив пару років назад, п´є, гуляє, ніде не працює, живе у своє задоволення, ні дітей, ні дружини, його не призивають, бо він, виявляється, має судимість за особливо тяжкий злочин
а мій чоловік повинен покинути своїх дітей на призволяще, свою відсутністю в рази погіршити умови життя дітей, щоб віддавати своє життя за ось таке чмо? щоб йому й далі спокійно жилося і гулялося????
розігналася!!! хочете віддавати життя за таких чмошиків? - вперед! а інших немає чого силоміць тягти!
як чоловіків в ато заганяли в 14-му?
Тому з донецькою/ луганською пропискою не варто продавати житло
Данилов заявил, что два его сына служат в ВСУ. Его обвиняли, что они якобы за границей
Секретарь Совета нацбезопасности и обороны Алексей Данилов заявил, что два его сына служат в рядах Вооруженных Сил Украины. Об этом он сообщил в интервью Наталье Мосейчук.
Читайте нас в Telegram: только важные и проверенные новости
Ранее в сети активно распространялась информация о том, что сыновья Данилова призывного возраста якобы находятся за границей, — это активно раскручивала российская и пророссийская пропаганда.
То есть вы представляете, насколько пацаны уже заигрались? За кого они имеют нас?
Семицветка• 23 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ дляБізешка
А хіба під час війни можна звільнятися з ЗСУ?
Ответ дляолена олена
Всі мотивовані пішли давно
А ви б хотіли, щоб в окопі з вашим чоловіком був або хлопчик, який психічно не стабільний, або людина з туберкульозом, віл, або з поганим зором? Ну або тюрміян з тяжким злочином, що при першій словесній перепалці може взяти до рук зброю і вбити свого?
Пипетка-668c• 23 ноября 2023
Ответ дляBambi-kids
Це правда,У знайомої так забрали чоловіка,І з бронню був.Айтішник у крутій компанії.Нічого не слухали,Забрали телефон.Але він уже знав що треба НІЧОГО не підписувати.Коли він не вийшов на звязо жінка зрозуміа почала шукати,Через знайомих знайшла у військоматі Ледве вирвали,Правда його не били,
У меня муж с бронью. Его не забирали, выдали повестку, он пришел в военкомат- дали отсрочку на полгода. Потом продлять
Ответ для_Yunna_
В Конституции Украины именно человеческая жизнь наивысшая ценность. Одна из первых статей- не земли , территории а человеческая жизнь.
...’Президент Володимир Зеленський .... сказав у своєму зверненні 23 грудня у 22р .....
’Усі ті права, які гарантує наша Конституція, для нас з вами зараз особисто – як для представників нашої держави – на паузі. ’. ’.
з чим нас усіх і вітаю.
frumoasa17• 23 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Можна якщо є зачіпка по закону і готовим бути відстоювати права, так як палки в колеса вставляють будь здоров.