Котя_люлю• 23 ноября 2023
Репетитор взагалі обнагліла( останній раз з нею займались
Множення дробів
Вона все множить в чисельнику і знаменнику.. навіть нічого не скорочує
Виходять числа 678865/45668
Задачу робить - дитина просила умову скласти бо важко розібратись. Репетитор каже нічого не треба, ніяких умов
Вчителька кудись вийшла , вимкнула камеру
Короче просто брєд.. і це все коштує 400 грн!
Виходять числа 678865/45668
Котя_люлю
• 23 ноября 2023
Я їй оплатила 400 грн і точка
А осадок залишився
Так що дівчата контролюйте ситуацію.. хоч іноді стійте біля дверей і слухайте
А осадок залишився
Чесно брешу• 23 ноября 2023
Дочь тоже занимается. 4 класс. У нас 130 грн. за 45 минут (но занимается дольше). Без нареканий. Всё устраивает. Наш репетитор- учитель начальных классов.
Рву и мечу• 23 ноября 2023
там нічого не скорочувалось,тому і множили.подивіться,на 2 не скорочується,на 3-теж,на 4 не скорочується,на 5-ні і так далі.
Котя_люлю
• 23 ноября 2023
Ответ дляРву и мечу
Та блін
Я це написала навмання
Там інші цифри!!!!
Я написала про сам факт що вчитель спочатку вчила намножувати до великого числа а потім назад скорочувати
Я це написала навмання
Там інші цифри!!!!
Чесно брешу• 23 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Та блін
Я це написала навмання
Там інші цифри!!!!
Я це написала навмання
Там інші цифри!!!!
Если вы так хорошо разбираетесь в математике, почему сами не занимаетесь с ребёнком? Я вот многое не понимаю, да и объяснять не умею, поэтому обратилась к репетитору.
Котя_люлю
• 23 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Тому що дитина маму не сприймає
Тому що в мами 3 дітей і розірватись не реально
Тому що я працюю
Кожен має займатись тим що в нього найкраще виходить
Тому що я працюю
ГейСюда• 23 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Та блін
Я це написала навмання
Там інші цифри!!!!
Я це написала навмання
Там інші цифри!!!!
Сфотографуйте завдання
Гола з конопель• 23 ноября 2023
Ваше право отказаться
Я на днях тоже отказалась от репетитора после того как они три урока подряд мультики на английском смотрели. 10 класс
Подмигашка• 23 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Я їй оплатила 400 грн і точка
А осадок залишився
Лучше школу поменять где учат
Подмигашка• 23 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Тому що дитина маму не сприймає
Тому що я працюю
Так вы 3 родили, у меня одна если ребенок не будет успевать за учителем поменяю школу, я не понимаю ходить в школу и тратить время на репетиторов
Котя_люлю
• 23 ноября 2023
Ответ дляГола з конопель
Ваше право отказаться
І що ви репетитору написали😏як відмовили?
ГейСюда• 23 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Так фото буде? Чи як?
Гола з конопель• 23 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Коротко - Займатись більше не будемо. Далі був діалог, але якщо в двох словах, то написала, що у дитини пропав інтерес до занять тому на цьому все.
Зараз на дієті• 23 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
В мами інші турботи. Ще двоє дітей є.
Навіщо мами робити математику, якщо є спеціаліст, який вчився на педагога, він знає як пояснити краще, не буде відволікатися і з задоволенням зробить свою роботу. А мама в цей час буде робити свою роботу.
Зараз на дієті• 23 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Ви можете написати без пояснень, пробачте дитина більше не буде ходити на заняття.
Якщо буде запитувати, можете написати, що Вас такий формат не влаштовує.
Це ж не Ваша шкільна вчителька?
Анонимушка• 23 ноября 2023
Автор, я займаюся через зум, урок записується і потім скидується в групу, де є батьки і дитина. Спробуйте і ви так домовитися. По перше, батьки можуть подивитися чим займалися на уроці, по друге, дитина може передивитися весь урок ще раз, якщо є запитання.
Анна -f6dd• 23 ноября 2023
Напишите в личку мне, у вас закрыто, дам номер прекрасного репетитора по математике онлайн и если в Киеве можно предметно , тут писать номер репетитора не буду!.
Тільки не про гроші• 23 ноября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Тому що дитина маму не сприймає
Тому що я працюю
муж должен работать .
зачем вам та работа ?
вы карьеристка ?
зачем вам та работа ?
вы карьеристка ?
Котя_люлю
• 23 ноября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
муж должен работать .
зачем вам та работа ?
вы карьеристка ?
зачем вам та работа ?
вы карьеристка ?
А хто вам сказав що я ходжу на роботу?
Гл. Амурная• 23 ноября 2023
Як ми виші позакінчували, коли в 3.4.5.6...11 не було інтернету і слово репетитор чули лише у фільмах
Не влаштовує репетитор, Ваше право відмовитись від її послуг.
Якщо Вам незручно, напишіть просто: ’Мар´я Іванівна, дякуємо Вам за все. Змінились сімейні обставини, тому вимушені відмовитись від Ваших занять. З наступного уроку займатися вже не будемо’.
Репетитор повинен не тільки правильно і якісно вчити дитину, але й припасти їй ’до душі’, так би мовити. Тоді і толк буде.
Я так розумію, Ваша дитина в 6 класі?
Якщо цікаво, то я репетитор з математики, досвід роботи 22 роки.
Працюю в школі з дітками 5-6 класів за програмою НУШ.
Вартість уроку 350 грн/година.
Якщо цікавить, пишіть в особисті повідомлення.
Єдине що, часу вільного мало, тому що займаюсь з іншими учнями і час уже спланований. Але якщо підійде пару віконечок, можемо домовитись
Вартість уроку 350 грн/година.
Оленка Киць• 24 ноября 2023
Мені пощастило, я доньці знайшла чудового репетитора (вона в 9 класі) і коштує 300 грн за годину, займається онлайн, я б вам порекомендувала, але в нього місць вже нема, якщо цікаво, я знашла його тут успіху вам у пошуці репетитора