Каяспер• 24 ноября 2023

А вы в реале всегда видите, что губы подкачаны?

Не важно, позиционируется это как "естественно" или "немного".
Но вы всегда видите ?
Сумка з негодою• 24 ноября 2023
Ответ дляРассказница
Які з цих губ підкачані?
Перші.

Сумка з негодою• 24 ноября 2023
Ответ дляЯ только за!
все три одна женщина
одни накачп
Мені також здалось, що ті самі губи на трьох фото
ЗаведУющая• 24 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Дивне питання, бо якщо губи підколотя акуратно і натурально, то як ви це вирахуєте? Вони ж виглядають природньо
Та де ж вони? Всі бачили наколоті, але ніхто не бачив натуральні і природні.
Колишня муза• 24 ноября 2023
Цього ніхто знати не може. По знайомих ви завжди побачите чи вони щось в собі змінили, а у чужих людей ви не знаєте чи це свої губи, чи зроблені, якщо це не кидається в очі. До речі, у мене є знайома, у котрої губи виглядають на накачані. Якби я не не знала її з першого класу, не повірила б що це свої губи.
Бачу_майбутнє• 24 ноября 2023
Всі хто каже за трамплін, от не розумію, в багатьох моїх знайомих він є. І в сина, і в друзів, без ніяких уколів. Ось приклад цього трампліну
Дона Ко Ко• 24 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Так я це і пишу – якщо природні і натуральні, ви не побачите
ЗаведУющая• 24 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Нещодавно підслуховувала в кафе. Дві подруги. Одна детально розповідає, які уколи робить. Друга слухає, розпитує, все таке. Але фішка в тому, що уколота виглядає, як шкарпетка трирічна. А неколота норм. Певно, з тої зустрічі колота гордо піде з думкою, що вона красотка.
Думаю, з тих країв і натуральні губи
Love_Love_Love_• 24 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
За всех не скажу, но по людям , которых видела ’до’, конечно видно.
Но им я ничего не говорю, само собой.
А що ви їм можете сказати?
Фєдя, ти зачєм губу на ачал?
Дона Ко Ко• 24 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Думаю, з тих країв і натуральні губи
І що? Ваш приклад ніяк не відміняє мої слова. У мене є знайома, у неї звичайні губи, не пухкі і не великі, щоб можна було запідозрити її в уколах. Але я зрозуміла, що таки підколює, коли побачила її фото десятирічної давнини. А ви б пройшли повз і не помітили

дожену і ощасливлю• 24 ноября 2023
Ответ дляРассказница
Які з цих губ підкачані?
Сейчас камеры такие, что все уткогубы. У меня свои, но почему то камера делает утку
Рассказница• 24 ноября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Написати ви можете будь що
Ну судячи з вашого посту, то саме ви можете писати будь-що.
Я ж вам, як спеціалісту, кинула три фото, на одному з яких губи після косметологічного втручання.
🤣🤣
ЛісАпетная• 24 ноября 2023
Ответ дляРассказница
🤣🤣
Немає там ніякого втручання
Миззери• 24 ноября 2023
Как понять ? Когда не видно то думают что свои
Бавовнятий Пупс• 24 ноября 2023
Ответ дляУдальонка
Ні. Тільки качок і рибок видно одразу. Нормальні губи ніколи не видно
Видно и нормальные. Я всегда вижу, может потому, что сама качала.
Прошло 9 лет и объем немного остался. Больше не колю.
Рассказница• 24 ноября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Немає там ніякого втручання
😂😂😂😂😂
Ну я ж кажу, що є, просто гарна робота косметолога.
ЛісАпетная• 24 ноября 2023
Ответ дляРассказница
😂😂😂😂😂
Ага вірим
Рассказница• 24 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вище три фото.
На якому фото губи підкачені?
Рассказница• 24 ноября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Ага вірим
Тю, ото ви дивна, ви ж розумієтесь на губах і не можете серед трьох фото знайти підкачені.
Я вам відкрию секрет, що якщо губи не перекачені і зроблені акуратно, то ви ніколи не зрозумієте, що то не природні, бо виглядати будуть вони як природні.
Бавовнятий Пупс• 24 ноября 2023
Ответ дляРассказница
Які з цих губ підкачані?
Первое и третье фото, губы у девушки подкачены.
На 2 фото видно ассиметрию, которую она убрала.

Миззери• 24 ноября 2023
Ответ дляРассказница
Вище три фото.
На якому фото губи підкачені?
На первом
Бавовнятий Пупс• 24 ноября 2023
Ответ дляРассказница
Ні, то такий блиск для губ :)
Та конечно блиск такой 😂 как раз на 0.7 мл и блестит 😂😂
Рассказница• 24 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я серйозно.
Задає обʼєм,
Рассказница• 24 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
🤣🤣🤣🤣🤣
Ні.
Алекс-1022• 24 ноября 2023
В профиль если посмотреть всегда будет видно
Алекс-1022• 24 ноября 2023
Тема конечно - жизнь насекомых
Copy-Paste• 24 ноября 2023
Губы на всех трёх фото похожи на натуральные.
У Сумской такие были в молодости
Placid• 24 ноября 2023
Видно что форма изменилась на втором фото, верхня губа стала шире
Фото правда говняного качества, было бы качество лучше было бы виднее
Єдина Країна• 24 ноября 2023
Кума зробила вперше 0,7 мл. Я відразу побачила. Чомусь манера говоріння відразу змінюється, коли губи підколоті.
Гага Газу• 24 ноября 2023
Я вижу, если губы перекачаны, тогда за них, как за любой дефект, цепляется взгляд. Это обьяснимо. А так я чужие губы не рассматриваю, как здесь часто пишут - мне плевать.
Человек рассматривает у других то, что его волнует. Меня сейчас обувь волнует, я ее и рассматриваю. Причем на подростках мужского пола.
Кракадэ• 24 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Часто бачу. Те що в мене підколоті ніхто не знає)
Звісно,ваші не бачать,що зроблені))