Летчица• 24 ноября 2023

Новогоднее поздравление на дому

Заплатили бы 1300-1500 грн за 15 минутное поздравление от д Мороща и снегурочки ? С музыкой играми танцами
Результат:
вже голосів: 20
14 (70%) Дорого
4 (20%) 1300
2 (10%) 1500
0 (0%) Дешево
П´яна вишня• 24 ноября 2023
Зеленським?

Ковбой Хагис• 24 ноября 2023
Якщо були б «зайві» кошти на це, то так. Але на даний момент я не можу собі це дозволити. Але зараз такий час, краще Миколая якійсь дитинці купити, яка потребує.
Love_Love_Love_• 24 ноября 2023
Ні, не заплатила б мороз і снігурка це наслідок сесерушкіного дранття
Дівчина заглядєніє• 24 ноября 2023
Мороз и снегурочка подпольщики?)) Их же отменили несколько лет назад... Они же москали, вроде как. Дед мороз это орк из Устюга, а со снегурочкой вообще все неоднознасно))
И сколько это стоит?
Небалувана Галя• 24 ноября 2023
Ні. Миколай не приходить вітати на дому, а таємно кладе подарунок під подушку. Вчіться економити)
П´яна вишня• 24 ноября 2023
Тої мерзоти навіть в моєму дитинстві не було!
Додаю напруги• 24 ноября 2023
Нет. Фарс какой-то.

месяцкие• 24 ноября 2023
За 15 хвилин - і привітання, і ігри, і танці? 100 грн/хвилина?
всемВсёИмного• 24 ноября 2023
Я сама потанцюю
месяцкие• 24 ноября 2023
Ответ дляП´яна вишня
Вас можна в кожній темі впізнати по слову ’мерзота’.
П´яна вишня• 24 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
В кожній про діда?
Дівчина заглядєніє• 24 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
О, то наверное, околофарионовская секта. У них все как не мерзоты, то сволоты
Yzona• 24 ноября 2023
Ніт... Діда мороза не існує.
П´яна вишня• 24 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
дякую що нагадали, ще сволотою можна його називати
месяцкие• 24 ноября 2023
Ответ дляYzona
Ніт... Діда мороза не існує.
А Морощ?
КликОЛЬКА• 24 ноября 2023
А что входит в эти 1300–1500 грн? И сколько минут?
Гривен за 500 заказала дела Мороза чтоб пришел подарить подарок и минут 8-10 уделил ребенку время. Все.
КликОЛЬКА• 24 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Я сама потанцюю
Хочете заробити 500 грн? Я нагодую, налию випити))).
Якщо Вам буде сумно та нема куди йти, завітайте до нас у якості снігуроньки
месяцкие• 24 ноября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Пишіть адресу
КликОЛЬКА• 24 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
Пишіть адресу
Ой, Ви серйозно?
А з якого Ви міста?

месяцкие• 24 ноября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ой, Ви серйозно?
А з якого Ви міста?
Я до вас приїду)
КликОЛЬКА• 24 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
Я до вас приїду)
Добре. Тільки вийде з ночівлею. Бо я живу у м. Українка.
всемВсёИмного• 24 ноября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Я ті 500 гривень як раз на білети потрачу😆
Джага-джага• 24 ноября 2023
Я своїм дітям щороку роблю новорічний квест. Він їм важливіший, ніж Дід Мороз.
А з війною Дід Мороз вважається ’радянською символікою’ тому звикаємо взагалі без нього.

Я своїм і раніше пояснювала. Що Санта, Дід Мороз, Пер Ноель - це назва одного й того самого чарівника, який на зимові свята дарує дітям подарунки. Просто мови різні і тому називають по різному. А ще в різних країнах свята в різний день - тому він встигає всім дітям подарунки рознести.
А мама робить вам квест, щоб було цікавіше їх шукати.