Сарафанное радио• 24 ноября 2023
Как вам такой типаж?
Снежнакомка• 24 ноября 2023
Мне не очень, просто не в моем вкусе, но она не страшная точно, уверена есть много ценителей такой внешности
Гербарія сушу• 24 ноября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Мені здається, що це малював ШІ
мне тоже так показалось, но піталась найти признаки, так и не смогла, так сделано натурально, может реальное фото
младокошкина• 24 ноября 2023
Нормальна зовнішність, але дуже невдалий образ. Я б прибрала сережки і змінила зачіску. Хочеться однотонний колір волосся
Соня-сонятко• 24 ноября 2023
Ответ дляD_A_V
на раз поебаться, не больше ( я больше не выдержу- сразу вижу по чертам, что не моё)
Вона Вам не дасть
Моська-слон• 24 ноября 2023
Ответ дляD_A_V
Які ще чорти? Пити менше треба
З вишневого садка• 24 ноября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Вона Вам не дасть
на касі не дасть, свята правда, бо вже черга вистроїлась.