Стрекоза любви• 24 ноября 2023

Вже чули про мобілізацію. Зеленський каже, що були важкі рішення.

Наступного тижня оголошать. Як ви думаєте, які будуть зміни?
Мені особисто здається, що будут мобілізовуати з більш раннього віку і можливо тих, в кого 3 дітей, або хто доглядає інвалідів.
Zwezdatat• 24 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
я так и думала, сегодня видела много парней в военной форме с на районе, сразу подумала что вернулись домой
Вы смеетесь?Это не могут быть демобилизированные срочники, пока их отпустят ещё минимум полгода пройдет((

Piracanta• 24 ноября 2023
Ответ дляLizavel
А Украины не было в 1986 году?))) Не пишите чушь. Вы просто не знаете про атомщиков ничего и считаете,что за катание на стуле муж вашего оппонента деньжищи получал!
Не было государства Украина в 1986году.
antoninalav• 24 ноября 2023
Найбільше питання в наших совєтчиць до багатодітних, а ще якщо мати в них з інвалідністю то взагалі. Боже, ворогів не треба(
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляLizavel
Это мои знакомые по школе, они нигде не работают
Может, хотя мои соседи свято верили, что я в декрете, хотя работать я не прекращала вообще
Реверанс• 24 ноября 2023
Ответ дляle_dn
Он участвовал в договорняке с меркель
Ви там теж були?
Як політик він однозначно сильніший,путлер визнав,що мінськими домовленностями Україна виграла час і посилила армію,що його не приємно здивувало.
Фраза путіна : Мене влаштує любий президет ,крім Пороха теж на щось натякає
Lizavel• 24 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Не было государства Украина в 1986году.
Вы шутите?))))))
Українська Радянська Соціалістична Республіка
Просто в составе СССР
irina 2709• 24 ноября 2023
Ответ дляle_dn
Морально давили
Не буду утверждать, не жаловался так сказать, у него было очень хорошее командование, благодаря ему, ребята живы остались
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляnatlem
Хто вам сказав ту дурню? З окупованої української території, яку обізвали днр чоловіки легально виїхати не можуть. І почалося це десь з кінця січня 2022 року.
Могут и выезжали, а со свежей оккупации и сейчас спокойно выезжают
YN8678• 24 ноября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Ну предложите вы выход из войны
Мирные переговоры

Ваша величність• 24 ноября 2023
Ответ дляYN8678
Мирные переговоры
Які ще перемовини з країною-маньяком?
Piracanta• 24 ноября 2023
Ответ дляLizavel
Вы шутите?))))))
Просто в составе СССР
Это вы шутите. Я надеюсь.
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Многих зовут?
Достаточно
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляLizavel
Резюмируйте пожалуйста
Что резюмировать? Что половину личного состава можно смело отправить воевать, но этого не делают,так как они власть защищать будут в случае чего?
YN8678• 24 ноября 2023
Ответ дляВаша величність
Які ще перемовини з країною-маньяком?
От такие, собираем дипломатов, четкие гарантии и договариваемся.
А сколько людей ещё лично вы готовы положить в полях?
Сколько ещё слёз, смертей ?
Сколько ещё лет воевать?
OlikMP85• 24 ноября 2023
Я думаю візьмуться за 30-40 річних студентів, потім за тих, в кого батьки інваліди, будуть перевіряти чи є ще рідні,які можуть доглядати. З багатодітними думаю поки нічого не зміниться, бо тоді взагалі нашій народжуваності прийде гаплик.
Реверанс• 24 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Та ніхто не віддасть . Кучма на спіжжене в Монако.
Хто таку стіну нев´єбєнну при Порошенку збудував? Чи не яйценюк? А так да, сивочолий білий та пухнастий.
Білий і пухастий в нас Зеленський.Згадаєте найпозорніший парад України? Мальчики-зайчики
YN8678• 24 ноября 2023
Ответ дляOlikMP85
Думаю будут призывать людей от 18 лет.
У нас же мобилизацию объявили с 18 до 60
VA 11• 24 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
Він Крим оккупував в 2014?
Чи на Москву напав?
Нє, він гроши пи#див зі своїми яйценюками і гпойсманами.
Доречі, а де ці підараси зараз? Де ющенко? За кордоном яйки гріють. А люди воюють. Втрачають життя та здоров´я. Мирне населення вбивають .
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляПавела
Може і не договорним. Але найціннішим, з неймовірними зусиллями, можливо понад людські можливості. А це життя, здоров´я фізичне і моральне простих чоловіків і жінок.
Увы ...но если судить по Киевской области, то договорным, вот о чем договор только мы не знаем

Ваша величність• 24 ноября 2023
Ответ дляYN8678
Сколько ещё слёз, смертей ?
Сколько ещё лет воевать?
На вашу думку чому до сих пір не зібрали дипломатів?
VA 11• 24 ноября 2023
Ответ дляantoninalav
А одній дитині батько не потрібен???
Ольга-f5e3• 24 ноября 2023
Ответ дляYN8678
Мирные переговоры
О чем говорить будем? Всю территорию Украины сразу рашке отдадим или пока половину?
YN8678• 24 ноября 2023
Ответ дляВаша величність
⚡️Всё военно-политическое руководство Украины за то, чтобы продолжать воевать — лидер фракции «Слуга народа» Арахамия
Павела• 24 ноября 2023
Ответ дляOlikMP85
Ну так, пацани 25 річні, які життя не бачили і ще не встигли навіть 1 дитину народити, то так нехай гинуть. Це ж за ними майбутнє мало б бути.
Ваша величність• 24 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Не было государства Украина в 1986году.
Ви ще про леніна не писали?
Lizavel• 24 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Это вы шутите. Я надеюсь.
Ну вы написали,что Украины как государства не было. Я даже не знаю, как это прокомментировать,честно.
А вы в курсе,что Украину фактически оккупировал советский союз в 1917 году?
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ длякосмея
Ну-ну. Ви опитування у всіх, хто на фронті провели?
О чем? Кто там сделал свой выбор, кто тут тоже, но только непонятно, почему за выбор тех кто там, должны сейчас отвечать те кто тут🤷
Anna2901• 24 ноября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
А чому не до 70, то капець, куди тим дідам воювати
не, тогда уже до 100, чтобы наверняка всех мужчин забрать :( Хотя от нашей власти можно ожидать чего угодно - я уже ничему не удивляюсь :(
VA 11• 24 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
А де я казала, що він пухнастий? Я його ненавиджу. Таке ж кончене чмо.
Renesmeе 16• 24 ноября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Не договарівацтечь, а добровольцем на фронт ідіть, жінок теж беруть
А то з дивана чужими життями такі як ви і вічно воювати готові
Я промовчу на що готові такі як ви