Наступного тижня оголошать. Як ви думаєте, які будуть зміни?
Мені особисто здається, що будут мобілізовуати з більш раннього віку і можливо тих, в кого 3 дітей, або хто доглядає інвалідів.
Ответ дляIncanto77
Да, гибнут. Нет, не надо. В нашем текущем положении это бессмысленно. Хотя что этой зелебратии до чьих-то жизней, не своими же раскидываются.
Надо искать другой выход, если другого выхода нет, то, да, договариваться.
про о дагаваривацца с насильниками и убийцами?вы готовы свою дочь отдать буряту или кадыровцу?я нет
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ дляЕлена1265
Я с первого дня за этот вариант т.к. свою жизнь не готова отдать за территории. Вы готовы - идите, а нет - так и других посылать нечего. А то сидите в тепле, а другие воевать должны, потому что вы домой хотите
то валіть до рашки, бо якщо ’договарівацца’ то скоро тут буде рашка всюди, а мені вона не потрібна
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ для5thelement
Вы реально не поняли ?
Это чтоб их на фронт гнать
яким чином?
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ дляannac
Тоже думаю понизят призывной возраст и начнут из именно больше мобилизировать. Студенты (второе ВО) и может женщины медики
жінки давно на фронті, добровільно, ви звідки, що таке пишете?
друге ВО? після війни можна отримати друге ВО
Ответ дляdiamond_shop
Я не хочу в рашку, зачем мне туда валить? Я бы выехала в Польшу или Литву, где родственники, но только всей семьей. Для меня дом это люди, а не место
А если вам не нужна, то почему не защищаете страну?
Ответ дляIsidda
Не надо тут дешевыми манипуляциями заниматься. До вашей дочери послезавтра очередь дойдет. Можете без договоренностей от тех же кадыровцев умирать.
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Читали що Америка і німці кажуть. Що будуть давати зброю стільки щоб тримати фронт, але не перемогти, щоб до Зеленського дійшло що пора домовлятися. От і думайте, скільки ще положать, поки дійде.
де кажуть? де ви таке читали? в рашкінській пресі? чи на їхніх тг-каналах?
скиньте пруф на англо- або німецькомовні видання, тільки не ті, які на рашку працюють за гроші, краще прямі цитати Шольца, наприклад
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ для40ка
Взагалі-то депутати і діти вже давно воюють, навіть з 2014, в основному це депутати з ЄС
не в основному, просто ЄС найбільше про це писали та публікували списки навіть районних депутатів, бо інші партії не так рвуться до влади, от і не піаряться
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Які важкі рішення, автор? В чому зрада?
‼️ Зеленський анонсував новий комплексний план щодо мобілізації в Україні
За словами Президента, він хоче, щоб люди розуміли повний план дій – де вони опиняться: «З пункту А до пункту Б, а не лише пункту А».
«Комплексний план із цього питання буде наступного тижня. Дуже вірю, що наступного тижня. Принаймні таке завдання поставлене і Залужному, і Умерову, і міністрам, тому що багато залежить і від економічних питань, які потрібно врегулювати», – сказав він.
Крім того, найближчим часом в Україні буде демобілізовано строковиків, чий термін служби минув.
ну у таких як автор, завжди зрада, ви почитайте порадницю, що не день, то тема про мобілізацію, а коменти - мрак мрачний, наче ми не в Україні живемо, а десь у сибіру сидимо, тьху!
одні за гроші створюють теми, інші за гроші коментарі пишуть, та лайкають одна одну, хоча може це й мужики, читайте Інформаційний Спротив та Олександра Коваленка, або Справді, вони наперед пишуть. яку тему будуть качати наступну, й воно реально хвилями йде
качали мобілізацію, потім ’усталость от войны’, потім раптом потягли тему виборів, іноді по колу ходять, то вкидують щось конкретне, потягають та закидають, ботня працює, що поробиш
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ длякосмея
Ну так, що б нашим дали відпустки.
хіба не дають? мої всі вже по 3-4 рази сходили, щоправда усі мобілізувалися до 10 березня 2022
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
А сбу, судей, прокуроров, кадровых военных, артистов, блогеров, спортсменов?
ну йо-майо ж! Хливнюк з першого дня на фронті, Ярмак, ще хлопці артисти, блогери теж воюють, у нас мурал 2 гравці київського динамо, які загинули на початку війни ще
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
из моей семьи четверо на фронте. и только одному их них ту видпустку дали. аж на 3 дня. война- это бездонная бочка. и чужих заберут и наших не вернут.
вибачте, не вірю! мене тільки один друг не був у відпустці, але він тупо не хоче, з дружиною посварився, та сказав, нема часу, треба орків вбивати, гадаю, що через особисте
усі! підкреслюю - усі, хто мобілізувався на початку війни вже були мінімум 3-4 рази у відпустці, на ротації теж, це ’гарячі’ частини - снайпери, морпехи, дшв, ппо, тощо
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ дляЕлена1265
їдьте у Литву, хто заважає
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Ага, прям очень много.
А Кошевой и весь 95 квартал?
А усик, монатик, потап?
А депутаты, судьи, прокуроры?
А кадровые военные??
А Кошевой и весь 95 квартал?
А усик, монатик, потап?
А депутаты, судьи, прокуроры?
А кадровые военные??
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
diamond_shop• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 25 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
Ясно, значит ответа по сути не будет)
Для вас так не буде, вище я надала посилання на статтю ТСН, але вам це не підходить . Покажіть будь ласка що ви читаєте, раша новини? То звичайно на таке посилання немає
Renesmeе 16• 25 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
Почему? По вашему людей в оккупации всех убили?
А по вашому нікого не вбили в окупації ? Всі живі, нікого не катували, не гвалтували, по підвалах не тримали ?
Ответ дляRenesmeе 16
Вы по кругу решили пойти?) Про Раша новости я вам уже отвечала, про то какие ссылки нужны тоже, потому как ТСН это помойка кукловода боневтика, смысл её читать?
Renesmeе 16• 25 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
Це було перше посилання в Гуглі, інших там достатньо, чому не шукаєте самі ?