Заюшка_хозяюшка• 26 ноября 2023
Підошвений псоріаз?
Дівчата, подивіться, будь ласка, це схоже на псоріаз?
Уражені стопи. Кератоз сильний, тріщини
Якщо робити аналіз, як до нього готуватися? Чи можна залишити догляд (масляний крем негормональний)?
Уражені стопи. Кератоз сильний, тріщини
Глубоководная селедка• 26 ноября 2023
Тільки стопи, більш ніде? По фото наче і сожий, але більш думаю що таки не псоріаз це.
Стильна штучка• 26 ноября 2023
У меня он.и стоп и ногтей,но у меня еще обручем по волосистой части головы
Стильна штучка• 26 ноября 2023
Ответ дляmakovcvet
Ні,це не псоріаз.
Гіперкератоз
Не факт.его на вид так не особо определишь.у меня ноги бывали и в получшем состоянии,а псориаз
Заюшка_хозяюшка
• 26 ноября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Дві стопи
Заюшка_хозяюшка
• 26 ноября 2023
Ответ дляЭкспертиза
вы на диабет проверялись?
Так. Немає проблем
Заюшка_хозяюшка
• 26 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Це зараз готуюсь до обстеження, нічого не роблю. Після обстеження - до подолога піду. На самій підошві зʼявилися міста таких загрубілостей, жах. Як корка, навіть трохи чутливість шкіри знижена. Це гіперкератоз?
Стильна штучка• 26 ноября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Без анализов всех сложно сказать что это)
Стильна штучка• 26 ноября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Мне его выставили,когда уже суставы поразились,до этого иногда стопы и в получше состоянии были
Заюшка_хозяюшка
• 27 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
А как у Вас это выглядело? На основании чего диагноз выставили? Делали биопсию?
Заюшка_хозяюшка
• 27 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Что значит - поразились суставы? И какие? На стопах? Опухли? Болели?