короткопамятна• 28 ноября 2023

Зеленский

Только без ’а сами не видете’, ’а что в стране творится’, всегда что-то творилось, мне хотелось бы узнать конкретнее, что именно он не так сделал или что сделал хорошо
olyagol• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Так, если слышал, то почему не готовился?
Да вроде бы что-то готовили, ежедневно были сообщения, что к нам поступает оружие. Насчет того, что они прошли херсонскую область, зашли в запорожскую, у меня и у самой вопросы, не понимаю до сих пор, почему границы не укрепили. Задавала тут вопрос как-то этот, мне объяснили, что таким бы образом, они разбили нашу армию сразу же. Я не военный эксперт, в этом мало что понимаю.
helena81• 28 ноября 2023
Ответ дляallaM4321
наверное за то, что он в войну не сбежал (хоть и предлагали), не спрятался, не сдал нас. Вы думаете легко уговаривать все страны помочь нам? Попробуйте на его место.
Я на его место не хотела, я понимаю, что не смогу управлять страной, не имею ни опыта, ни знаний, реально себя оцениваю, да и никто меня не проспонсирует в президентской компании, войну остановить не обещала.А раз он пришёл на это место, многое наобещал,но не выполнил, соответственно и получил такое отношение.Не можешь, не уверен, не берись.
Ночка_темная• 28 ноября 2023
Ответ дляКоролевишна
Я вважаю, що в більшості громадян потрібно забрати виборче право. Голосувати на виборах мають тільки ті, хто 1) склав іспит з історії світової та історії України 2) склав українську мову 3) має вищу освіту Це як мінімум. І це тоді буде справжня демократія.
А що для вас тоді народ?Чому для вас справжня демократія це так як хоче Королевишна?А якийся Вася захоче, щоб жінок не допускали до виборів і тоді це буде справжня демократія.Ділення на людей якихось не тих сортів громадян своєї країни це фашизм, типу от є якась раса господ достойних українців, а є недостойних.
Іспити з історій та мов є на дпа та зно, до речі
neortoju• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Да, тут всегда так, ухватятся за фразу и носятся с ней довольные
Ну я все таки в мае ела шашлык. Сидела в Киеве и ела шашлык так что конкретно у меня его обещание сбылось.
Королевишна• 28 ноября 2023
Ответ дляColor never seen before
Не будет этого, его другие кандидаты обскачут по рейтингам раздавая ’гречку’ и паразитируя на популярных темах, невыполнимых обещаниях и прочем.
хто знає? На гречку якраз ведуться ті, у кого 9 класів незакінчені
olyagol• 28 ноября 2023
Ответ дляneortoju
Да, аналогично, переехали с началом войны в частный дом, едим их теперь часто))))))
Королевишна• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
А у нас при владі люди без вищої освіти?
При чому тут при владі????? Ви не зрозуміли. Я за те, щоб ГОЛОСУВАЛИ тільки ті, хто з вищою освітою і ті, хто складуть іспити. Не ВИБИРАЛИСЬ, а ГОЛОСУВАЛИ
yuryia• 28 ноября 2023
О шашлыках говорят только рабы телевизора.С сентября 2021 года завозилось оружие,боеприпасы .
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляКоролевишна
Вирішувати долю країни мають розумні люди, а не ті, хто двох слів пов´язати не може. Хочеш мати виборче право? Доведи, що ти можеш. Вища освіта - це перша сходинка. Далі потрібно скласти іспити
а також іспит зі знання історії України та знання державної мови. Для тих , хто счас начне скакати за притиснення. Державну мову ЗОБОВЯЗАНІ знати всі громадяни. Спілкуватися в побуті хоч китайською. Це вже особисте право
natalia_vas• 28 ноября 2023
Это кто ненавидит? Сколько процентов?Были исследования, опросы? Факты в студию.
Королевишна• 28 ноября 2023
Ответ дляНочка_темная
О ні. Єдине, на що потрібно ділити людей - це на освічених і не освічених. НЕ хочеш вчитися? До побачення, не маєш право обирати, бо ти тупий.
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
подивіться інтервю Гендальфа про Маріуполь.
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляhelena81
Він не прийшов сам - його обрали)
yuryia• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Удалено администрацией...
Королевишна• 28 ноября 2023
Ответ дляyuryia
Удалено администрацией...
а це людина сама має вирішити: складати цей іспит чи ні. Я ще пропоную цей іспит платним зробити
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляyuryia
Удалено администрацией...
Piracanta• 28 ноября 2023
Ответ дляКоролевишна
Вважаєте, що у всіх людей з вищою освітою присутнє критичне мислення і пропаганда на них не діє?
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляКоролевишна
ну то ви загнули. його тоді просто купить частина какіразніц та ждунів.
Оксана-004e• 28 ноября 2023
О, моя любимая тема
Ненавижу его всей душой и сердцем еще с 19 года
На Краю• 28 ноября 2023
Мне он не нравится
1. За то что допустил войну. Президенты до него как то обходили острые углы
2. За то что сделал мужчин заложниками
3. За то что ворует
yuryia• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Удалено администрацией...
Не треба питати, краще пишіть без помилок
Оксана-004e• 28 ноября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Я нормально к нему отношусь. Альтернативы пока всё равно нет.
Да уж, такого еще надо было умудриться выбрать, без альтернативы
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
діє, ще й як.. Я тут і ноді дивлюся на тих хто обирав, ну з вищою ж освітою людина. ну неначе і критичне мисленн присутнє. як можна так бездарно повестися на піар компанію??? Особливо коли ти сам знаєш як воно робиться
Оксана-004e• 28 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
100% навіть його виборців більше ненавиджу,ніж його
Тоже самое, особенно ненавижу тех, кто до сих пор пишет - наш любимый президент, верим, любим
Эйфик Х• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Потому почему и юг разминировал. 👎
Оксана-004e• 28 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Також впевнена, що якби не вибрали його, хуйло б не напало. А вибір цього, какая разніца, розвʼязав йому руки. Він думав, що виборці зустрінуть і руський мір.
Так готовился так готовился к сдаче, но что то пошло не так. Мир в глазах, какая разница
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляКоролевишна
Але ж не всі розумні ті, хто з вищою освітою, і не всі тупі - без неї.
Amira-a• 28 ноября 2023
Удалено администрацией...
Королевишна• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Вважаю, що якщо людина вивчила історію світову і історію України, якщо вона знає, як розвивалися події, і хто був при владі в певний проміжок часу, якщо людина вивчила всі дати, то вона просто не може не бачити причинно-наслідковий зв´язок подій. Хай вивчить усіх князів, хто за ким був, яке було правління і які наслідки, хай вивчить усіх гетьманів, хай вивчить причини и наслідки воєн - світових і громадянських. Хай вивчить, що в той час відбувалося в інших країнах побачить взаємозв´язок подій. Хай вивчить українську мову. Хай здобуде диплом, бо вища освіта значно розширює горизонти. І тоді вірогідність того, що ця людина має критичне мислення значно посилиться
olyagol• 28 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Потому почему и юг разминировал. 👎
Слышала, что Порошенко в этом обвиняют) Или уже не обвиняют?