короткопамятна• 28 ноября 2023
Зеленский
Только без ’а сами не видете’, ’а что в стране творится’, всегда что-то творилось, мне хотелось бы узнать конкретнее, что именно он не так сделал или что сделал хорошо
Королевишна• 28 ноября 2023
Ответ дляAmira-a
Удалено администрацией...
Це не фашизм. До чого тут фашизм?
Ответ дляSunny Hanny
а також іспит зі знання історії України та знання державної мови. Для тих , хто счас начне скакати за притиснення. Державну мову ЗОБОВЯЗАНІ знати всі громадяни. Спілкуватися в побуті хоч китайською. Це вже особисте право
Ви в школу ходили?Які іспити з таким правописом.
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
діє, ще й як.. Я тут і ноді дивлюся на тих хто обирав, ну з вищою ж освітою людина. ну неначе і критичне мисленн присутнє. як можна так бездарно повестися на піар компанію??? Особливо коли ти сам знаєш як воно робиться
А як можна дійсно думати, що справа була в піар-кампанії? ))
Ответ дляБез QR коду
Лично я его не люблю за раздутый образ. Только на нем одном все и держится, если б не он то Киев бы сдали, другие страны бы не помогали. Культ личности какой-то. Икону сделали. При этом окружение его ворует как не в себя, но критиковать нельзя (было) их же поставил непогрешимый.
Я думаю, что он как раз и готовил страну к сдаче, вот только что то пошло не так и пришлось тянуть лямку. На это указывают все признаки. Вот только я не понимаю, ПОЧЕМУ народ этого в упор не замечает, как будто слепые или думать не умеют. Чего только Безуглая стоит, да что там она, там все на подбор.
Ответ дляyuryia
О шашлыках говорят только рабы телевизора.С сентября 2021 года завозилось оружие,боеприпасы .
Ви в курсі що та зброя була на складах на заході України і навіть не розмитнювалася і не розвозилася по позиціям поки ЕС не почала піднімати хвилю в ФБ і писати листи-запроси на відповідні органи. Її розмитнили за пару днів до вторгнення..
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляКоролевишна
Вважаю, що якщо людина вивчила історію світову і історію України, якщо вона знає, як розвивалися події, і хто був при владі в певний проміжок часу, якщо людина вивчила всі дати, то вона просто не може не бачити причинно-наслідковий зв´язок подій. Хай вивчить усіх князів, хто за ким був, яке було правління і які наслідки, хай вивчить усіх гетьманів, хай вивчить причини и наслідки воєн - світових і громадянських. Хай вивчить, що в той час відбувалося в інших країнах побачить взаємозв´язок подій. Хай вивчить українську мову. Хай здобуде диплом, бо вища освіта значно розширює горизонти. І тоді вірогідність того, що ця людина має критичне мислення значно посилиться
Тут хоч би вивчили події 1917-21 років..
Оксана-004e• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Слышала, что Порошенко в этом обвиняют) Или уже не обвиняют?
А он то тут при чем? Или лично с лопатой бегал?
Наталья557• 28 ноября 2023
Мог бы не не говорить в свое время, что война - это всего лишь нагнетание и не врать про то, что границы надёжно укреплены.
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляVika-N
Що значить - довелось тягнути лямку? Міг спокійно виїхати і роздавати інтерв´ю або знятись в Голівудському фільмі ’слуга не дослужив’, йому ж не пйло притулок пропонувало, а США. Хлопали б його по плечу, і співчували щодо України.
Я оце читаю і у шоці як птчали його ненавидіть. А ще ж на початку війни казали весь саіт стоячи аплодує Володимиру.
Я голосувала за Петра але я щиро не розумію чого аж так проти Зе всі ополчились. Да, були допущені ромилки, непрофесійна команда.
Але як треба було діяти йому з тої хвилини як стало відомо про війну по пунктам можна?
А якби був інший президент, то може б вже не було всієї лівобержгої України. Хіба ні?
Чи думаєте інший війну недопустив би?
Я дуже хотіла, щоб виграв Петро ті вибори тоді, але по правді не знаю чи не було б ще гірше.
ВОВУ жорстко підставляю його команда.
І він теж в заручниках цієї сьогоднішньої ситуації. Що він саме зараз робить не так як менеджер в політисній своїй діяльності, поясніть? Як треба?
Без стьобу і ругані поясніть, будь ласка , як йому закінчить цю війну?!
2 варіанти:
1.Він іде на переговори і війна закінчиться так як є зараз з цими кордонами. Наслідок- його розривають.
2. Воюєм далі, але перспектив нема, фронт роками на місці, мужиків не лишається за пару років. Наслідок -його розривають потім.
У нього вибор без вибору, його розірвуть. Бо шансів виграти цю війну у нас немає. А всіх собак, що б він не зробив і не вирішив, спустять тільки на нього
Чи думаєте інший війну недопустив би?
ВОВУ жорстко підставляю його команда.
2 варіанти:
Ответ дляle_dn
Он кричал и собирал деньги на стену- это миллионы или миллиарды
Где она??
А только он кричит и собирает деньги, уже 32 года кто не придёт тот собирает и ворует, и только обещают, а сейчас никто не собирает? Только все, что нам сейчас дают, а они разворовывают, придётся возвращать нам, никто бесплатно ничего не даёт, и госдолга у нас уже свыше триллиона
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
аа в чому? Поверніться до виборчої кампанії 2019 і дослідіть шо і як проводилося. Згадайте серіал і що було відразу по його закінченню.
SovaNaSevere• 28 ноября 2023
потому что в Опере должны петь, а в операционной - оперировать.
логично, если каждый занимается своим делом.
Зеля сам что-то решает вообще? просто говорящая голова, которая взяла на себя ио Президента, и я думаю, за впечатляющие бабки. Народу сначала сериалом скормили эту идею, что Зеля=президент, потом правильная предвыборная кампания, и вот получите распишитесь. Красиво говорит, молодой, нос орлиный, взгляд соболиный, инста супер.
кто за всем этим стоит? кто затеял кровавый спектакль? договорняк же. столько странных нелогичных вещей, сливов, тактик..
и настроения людей на руку. С одной стороны - тупые, немытые, не видевшие хорошей жизни за бабки, с другой стороны - праведный гнев, потому что к ним в дом грязными сапогами.
сука, мне уже все это видится бесконечным.
Color never seen before• 28 ноября 2023
Ответ дляVika-N
В предпоследнем предложении после ’...или’. Вы слишком много хотите от наших людей. Я уже после референдума на Донбасе растеряла последние иллюзии.Надо было валить, но я тоже не без греха - жадность и лень, что скрывать.
Апель-синка• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
ну це все. Ідеальний кандидат
Да, результат на лицо. Особенно у кварталовцев. Хари в экран не пролазят. Зато они во все органы власти пролезли отлично - сценаристы, актёришки и прочие.
Ответ дляРойЛеля
Чи думаєте інший війну недопустив би?
ВОВУ жорстко підставляю його команда.
2 варіанти:
Чи думаєте інший війну недопустив би?
ВОВУ жорстко підставляю його команда.
2 варіанти:
Я б пояснила, що йому НЕ треба було робити, а саме, у 2019 році.
Королевишна• 28 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це від людини залежить. Якщо людина хоче брати участь у виборах - то вивчить.
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляАпель-синка
ой не нагадуйте. Як згадаю особливо оту жирну лису морду
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Чи думаєте інший війну недопустив би?
ВОВУ жорстко підставляю його команда.
2 варіанти:
Чи думаєте інший війну недопустив би?
ВОВУ жорстко підставляю його команда.
2 варіанти:
Просто людям треба на когось вилити накопичене напруження. А військової цензури у нас нема, тому на нього. І ЗМІ відомо в чиїх руках
Ответ дляКоролевишна
Я вважаю, що в більшості громадян потрібно забрати виборче право. Голосувати на виборах мають тільки ті, хто 1) склав іспит з історії світової та історії України 2) склав українську мову 3) має вищу освіту Це як мінімум. І це тоді буде справжня демократія.
Тоді і з претендентів на пост глави держави теж брати обіцянку - чітко притримуватися предвиборчої програми. А то потім виявляється, що голосували за одне, а він робить протилежне. А винні і ненавидять виборців!
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
у нас нема цензури?) нуну ніхто ж не переслідував журналістку. що задала не зручне питання презеденту? То ж не він просив не на камеру ’ не пишіть про корупцію. Затикали з самого початку всих. Не на часі. поки не довели до ручки вже. Просто зараз не так просто заткнути вільний народ.