Шиворот Навыворот• 29 ноября 2023
Як вам нагетси з АТБ ???смачні
Дівчата як вам нагетси фірми легко,з атб смачні чи ніякі .Я ніколи не купляла ,а зараз на них акція ,виходить не дорого за пачку 0.5 кг.
Из Кукуева я• 29 ноября 2023
Ответ дляОпля Картопля
як робите? поділіться рецептом
Ріжете філешку, на вилочку наколюєте, мокаєте в борошно, потім у яйце і у панірувальні сухарі, все, смажите у фритюрі або просто в олії. Можна також взяти паніровку для крилець, багато зараз у магазинах десь по 30 грн.
Из Кукуева я• 29 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
А пельмені Мішутка хто пробував?напишіть як вони
Мішутка смачні і склад у них хороший.
Липка-прилипка• 29 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Повна ціна 110 гривень,але зараз по акції 63
Автор, там м´яса як кіт напракав. Склад читайте. Порахуйте скільки справжня ціна, якщо там менше 50% м´яса... 220-230 грам за 65 грн. Скільки кілограм буде? Купить півкіло грудок і зробіть самі...
Шиворот Навыворот
• 29 ноября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Я не маю часу на жаль ,багато працюю.Тема про магазині нагетси,до чого ці поради що роби сама
Одні думки• 29 ноября 2023
Від фірми Легко не бачила ще поганої продукції беріть впевнено, обожнюю нагетси з сиром в АТБ таких не буває та беру завжди в Сільпо декілька пачок як тільки акція і це навіть смачніше виходить ніж в деяких макдональдсах готують
Захекалася читать• 29 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Там ще пельмені Мішутка три ведмеді також гарна акція,люди гребли по кілька пачок .Вони як ,хтось куштував їх.Там філейні,с індюком,і з телятиною
Вони смачні, піду теж візьму)
Захекалася читать• 29 ноября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
У мене було філе м´яса стегна - смакота нереальна. Легко теж нічого, коли часу немає)
Шиворот Навыворот
• 29 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Вони смачні, піду теж візьму)
Йдіть ,ціна хороша
Шиворот Навыворот
• 29 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
В мене немає часу,я працюю і пізно приходжу,куплю хай лежат
аромат Жука• 29 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
О сестра ,ви мене розумієте,я після роботи навіть розмовляти не можу,ледь жива
А дома все безрукие?
Шиворот Навыворот
• 29 ноября 2023
Ответ дляаромат Жука
А дома все безрукие?
Хто всі ?У всіх немає часу
Бабуся Бетман• 29 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Я на развес беру их,по 200-225.
То если 63 за пол кило,то норм,нам нравятся,не всегда есть время готовить,а так раз и готово
Шиворот Навыворот
• 29 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Я на развес беру их,по 200-225.
Дякую,
Простоваля• 29 ноября 2023
Ответ дляГравіцапа
Ужасные
согласна, куча муки или непонятной субстанции и немного вымоченного мяса
Розвідка Маші• 29 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Автор, чесно, така рыготня. Не уявляю, що люди їдять, що таке їм добре.
Бабуся Бетман• 29 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Тож норм,и вареники с картошкой Мишутка тож норм,по такой цене нигде не купиш,я прошлый раз по акции нагребла єтих пельменей и вареников.
Да,я готовлю,но єта готовка уже задрала, иногда делаю передышку и жрем полуфабрикаты.
Бабуся Бетман• 29 ноября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Ну кому что.
Нам норм.даже отлично
Захекалася читать• 29 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Як можна їсти ото місиво? Наробіть котлет і не травіть себе.
Автор питала, що їй наробити?
Киця-бриця• 29 ноября 2023
Автор, я теж завжди їх під акцію беру.
Вся продукція Легко подобається. Їх до речі за кордон возять на експорт.
Обнимашкина• 29 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Автор, я теж завжди їх під акцію беру.
А что у них ещё очень вкусное есть? Я только нагетсами закупаюсь.
Киця-бриця• 29 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Котлети по київські
Шиворот Навыворот
• 29 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ура,я уворвала нагетсов,а то вечно по акции разгребают
Скільки пачок урвали? Я також купила 6 пачок.
Бабуся Бетман• 30 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
По 5 , нагетсов и вареников.
Дети подростки уже поужинали, вареники+нагетсы.
Я сама тож все єто готовлю,но иногда бывает что уже нет сил,а они и рады.
Пишут там панировки много,а запанировать их дешевле?,мука, яйца и єти сухари (они тож дорогие)и норм расход яиц и єтих сухарей, только єто ешо повозится с теми нагетсами нужно и засрать кучу посуды. А так раз и готово. Мне пофік кому не нравятся.
Я не каждый день кормлю єтим семью,но нам єто вкусно.
Бабуся Бетман• 30 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Я єти сухари люблю.
У меня в них все,и котлеты и отбивные они похожи на нагетсы,и нагетсы,и отбивные из печени....