Да Щас же• 29 ноября 2023

Где вы мед покупаете?

Результат:
вже голосів: 27
13 (48.15%) только у проверенного пчеловод
6 (22.22%) на рынке, на раскладке
5 (18.52%) в магазине
3 (11.11%) не употребляю мед
Вам телефонограмма• 29 ноября 2023
Кум пригощає
Банан-барабан• 29 ноября 2023
Везде. И в пчеловодстве и у знакомой на базаре.. На ярмарке ранее.
Кнопкотиць• 29 ноября 2023
Уже года два не покупаю, не хочу. Раньше везде, на рынке, в розетке, на кидстафф
Я Вас не боюся• 29 ноября 2023
на пасеке
Пугачиха• 29 ноября 2023
в інстаграмі знайшла людей, які мають пасіку. продають мед, крем-мед різних смаків, горішки в меді. я у них і подарункові бокси з їх смаколиками беру.
Покращена• 29 ноября 2023
На песеке
бибизяна• 29 ноября 2023
У родителей пасека
автор Да Щас же • 29 ноября 2023
Ответ дляПугачиха
они по почте вам высылают? или у них есть магазинчик?
Пугачиха• 29 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
по новій пошті.
Пугачиха• 29 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
ось, це декілька фото. крем мед мій улюблений з обліпихою, смородиною, імбир/лимон, шоколад/фундук, кокос. є різні баночки. є набір з маленьких баночок з усіма сиаками, щоб спробувати і обрати той, який більше смакує
Мрії у вирії• 30 ноября 2023
Мой бывший муж на позапрошлой неделе привез ребенку банку меда. Мед он купил на рынке в своем родном городе (находящемся в другом регионе)
romanl64• 30 ноября 2023
В мене своя пасіка, тому не купую