Як_наготую...• 29 ноября 2023

Нічого не встигати з малою дитиною - ОК? Мами, розкажіть, чи вам допомагають

Чи вам допомагають няні, бабусі? Що встигали без них і чи покращилось ваше життя з приходом допомоги? чи є тут ті, кому ніхто з дитиною до 2 р ніхто не допомагає? Словом, цікаві оеальні історії про встигання/невстигання, про ваш ритм життя. І чи є щось, що робите для себе? Питаю, бо іноді хочеться няню з цим неймовірним темпом життя і 9місячною дитиною. Ще й коли сама захворіла - дім перетворився на бардогу. А справи просто накопичились пірамідкою і чекають мене. До народження дитини мала час на читання, доузів, спорт… зара9- 10 кг ваги зайві, недостпи страшні, лице розпухше, манік шелак здираю, бо нема часу піти на манікюр повноцінно. Розкажіть про себе, дівчата-мами
Света С Приветом• 29 ноября 2023
Бред. Вы ленивая

Оно само купилось• 29 ноября 2023
вы одна с ребёнком живете?
Salsa-24da• 29 ноября 2023
Я не успевала и мне помогали.
Спасибо им всем большое.
Дочке тоже буду помогать
Амбасадор щастя• 29 ноября 2023
щось ви по любому встигаєте
Дама_из_рекламы• 29 ноября 2023
Никто не помогал. Да мне и помощь не нужна. Сложно не было
автор Як_наготую... • 29 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Бред. Вы ленивая
З чого такі висновки? Кручусь не присідаючи увесь день. Їсти наготувати, прикорм 2 р на день, прибирання вологе щодня, бо маля повзає. Спина пече і не розгинаєтбся. Емммм, аж дивно такий ляп читать
Поліцейський патруль• 29 ноября 2023
Десь так і є.
Нічого зробити неможливо.

автор Як_наготую... • 29 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
вы одна с ребёнком живете?
З чоловіком , він гуляє зранку з малечею , пару разів памперс міняє вдень і підмиває , може потримати на руках, коли прикорм
Капризуля• 29 ноября 2023
Ні,не було кому і не було змоги няню взяти,я сама була з ними,рано розлучилася.
автор Як_наготую... • 29 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Я не успевала и мне помогали.
Спасибо им всем большое.
Дочке тоже буду помогать
Няня? Чи бабусі
Оно само купилось• 29 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
ого... и вы еще жалуетесь?
с утра можно записаться на маникюр
автор Як_наготую... • 29 ноября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
щось ви по любому встигаєте
Обслуговувати дитину, так! Готувати, поати, мити
автор Як_наготую... • 29 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Дитина дуже спокійна чи в чому секрет?
Скромняшка• 29 ноября 2023
Зачем каждый день мыть, если нет животных . Еду простую, рис сварили ( варится без вашего участия) куриные ноги в духовку. Все . Уже +час вам освободился
Я вся ваша• 29 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Кому їсти наготуватт?
Шаманю второпях• 29 ноября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
щось ви по любому встигаєте
На порадниці сидіть.
автор Як_наготую... • 29 ноября 2023
Ответ дляКапризуля
Коли стало легше? Ви молодчина
Я вся ваша• 29 ноября 2023
Візьміть або помічницю або няню. Краще помічницю.
Скромняшка• 29 ноября 2023
А маникюр мне до сих пор некогда делать. Дочке 7😁
Перешла на обрезной без покрытия, делаю сама

Амбасадор щастя• 29 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
ого... и вы еще жалуетесь?
с утра можно записаться на маникюр
це по вашому ого?
Оно само купилось• 29 ноября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
це по вашому ого?
по моим меркам да
автор Як_наготую... • 29 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
ого... и вы еще жалуетесь?
с утра можно записаться на маникюр
А якщо всю нім встаєш по 4-5 раз? Той час доспати тільки , про який манікюр мова… У вас є діти малі?
ПесиКот• 29 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Коли стало легше? Ви молодчина
Ооооо) когда съедет)
Оно само купилось• 29 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
двое... есть... и как у большинства никто с ними с утра не гулял и подгузники не менял, все на женщине
Salsa-24da• 29 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Няня? Чи бабусі
Моя бабушка.
Позже няня
Я вся ваша• 29 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
4-5разів? Дитина не спить нормально?
Пилосмок працює• 29 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Справа не в тому як ви втомлюєтесь а в ефективності. Чого в вас спина болить? Ви дитину на руках таскаєте і вже заклякло чи підлогу миєте ганчіркою навколішки?
Амбасадор щастя• 29 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
по моим меркам да
для одинокої мами це може і ого, а як для чоловіка,який живе з дружиною і дитиною це дуже мала участь
Salsa-24da• 29 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Забейте
автор Як_наготую... • 29 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Дитині треба щодня готувати свіже мясо, овочі, кашку. Все те правильно подати. Поприбирати кімнату від заляпаного… і так 2 рази в день. Готую нам всім у пароварці