На циголках• 30 ноября 2023
Детская одежда Sinsey отзывы
Кто заказывал с сайта? Как качество? Доставка долго и сколько обошлась?
Кашпо• 30 ноября 2023
Г…
Купила пижаму и платье. Пижама после первой стирки перекрутилась. Платье стало похоже на тряпку
Скажений гудзик• 30 ноября 2023
Иногда покупаю в магазине для сына,бюджетный вариант,онлайн бы точно не покупала
Конфиденциальность• 30 ноября 2023
Що означає скільки обійшлася? Доставка скільки? Безкоштовно від певної суми замовлення. Здається, було 700 грн. Взагалі, при оформленні замовлення там все видно.
Якість дуже таке собі, до того ж некста їм як до неба рачки.
Іноді трапляються і більш-менш пристойні речі. Верхній одяг, наприклад, сезон витримує. Штани спортивні 2 роки носилися на фізру. Але більшість речей - таки хлам. Трикотаж перекручується і кошлатиться.
Дона Ко Ко• 30 ноября 2023
Для мене сінсей, прімарк, теранова в одній лінії, і це таки низька якість.
Пупуговка• 30 ноября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Такое...
Піжами, шкарпетки, білизна норм. Якщо по знижках. В мене дитині 11, речі Сінсей їй не подобаються, хіба що щось тематичне - Гарі Поттер тощо
Мания-Величия• 30 ноября 2023
Онлайн не покупала, брала пару раз офлайн ребенку. Смотря что. Футболки одноразовые, после первой стирки выкидывала. Куртку сезон относил, куртка понравилась по качеству. Спортивные штаны - через пару недель НЕактивной носки на тряпку похожи и переходят в разряд домашних ещё на неделю- потом в мусор.
Лонгсливы- неплохие.
Ангел-предохранитель• 30 ноября 2023
В доньки більшість одягу сінсей і взуття , ну нічого так, носиться як звичайний одяг, тим більше дитина росте.
Мания-Величия• 30 ноября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Скупий плате вдвічі. Це про синсей.
Именно так
Мальчун-задирун• 30 ноября 2023
Футболки брала дешёвые ещё и скидка была, думала разовые. Нет. И сушка в сушильной машине и постоянные стирки - не перекрутилрсь ничего. Толстовку ребенку брала- немного пошла катышками, состав 40/60 хлопка. Штаны себе спорт брала с таким же приблизительно составом, ужас, все закашлатились
Der_Natali• 30 ноября 2023
Маломірить.Донька носить 104 розмір,там беру 110.Взяла три сукні.Одна після другого прання має вигляд ганчірки. Що буде з двома іншими-подивимось,були трохи дорощими за першу .Декор одноразовий.,як на мене.Коробки в дитячу красиві але тонкі.Тарілки новорічні симпатичні і наче непоганої якості.Особисто для себе зрозуміла що так буду купувати речі на вихід доні.Вона любить з поєтками,блискітками. В тому ж LCW чи HM це під тисячу а в Sinsey 400 грн.
Полтавська галушка• 30 ноября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Я тоже детские футболки и регланы х/б вообще претензий нет. Спортивные штаны детские - одноразовые. Жилетку себе - отличнейшая.
Но вообще, автор, онлайн я б не покупала, его щупать надо
Первая ласточка инфляции• 30 ноября 2023
Покупаю там детям футболки и лосины. Хватает на весь летний сезон. Даже сейчас носят под теплую одежду. Купила ещё спортивные штаны сейчас для дома. Уже несколько раз стирала и ничего с ними не случилось, хотя слышала, что после первой же стирки можно выкидывать
Любовь Калистратовна• 30 ноября 2023
Детские футболки и регланы для дома ноомальные. Штаны юбки кошмар. А куртки и ветровки неожиданно нормальные, сезон носятся.
Багряна осінь• 30 ноября 2023
купляла кофти, лосіни, футболки, навіть куртку. Куртка прикольна, але сильно моломірить. речі норм
Миссис Буркул• 30 ноября 2023
Малій купуємо реглани, футболки та лосини. Футболки витримують два сезони: принти тримаються, форму зберігають. Лосини, тонкуваті... Але знову ж, я купую за знижкою, 160 грн за 2 шт. - на один сезон вистачить. Ось замовила онлайн з безкоштовной доставкою за 239 грн демісезонну куртку. Дешевше, ніж бу на ОЛХ.
У старшої купа футболок, світшотів, худі, спортивні штани - загалом нормально носиться сезон-два. За так ціну - відмінний результат.
Играю_на_кларнете• 30 ноября 2023
Детская футболка (самая дешевая) 2 года носит, ей ничего.
Шапка тоже ок.
Топы (без чашек) в наборе 2 шт одна ок, другая после 1 стирки, как будто долго стирали.
Рубашку тёплую взяла, по виду вроде норм, а там посмотрим.
Носки так себе.
По размеру рост 121 беру 122, дочка худенькая.
Шапка тоже ок.
Носки так себе.
Фісташкова кава• 30 ноября 2023
Качество- так себе..
Для растущего ребенка гонять , что бы не жалко было выкинуть после пару стирок.
Викупана• 30 ноября 2023
Як пощастить. Попадаються дуже хороші речі. Треба склад читати. Наприклад, штани хлопчику беру лиш котон, то добре носяться. Реглани, футболки взагалі супер, звичайні котонові речі. Також хороший верхній одяг. Все що обрала з верхнього одягу - носиться декілька років і вигляд як нового, що дитячі куртки, що мої. А в мене хлопчики, тому це ще показник, що ці речі хороші. Нижня білизна дитяча дуже достойна прийшла останній раз, не втратили ні колір, ні вигляд після прання. Жіночі джинси брала - хороші👍 У моїх дітей багато речей сінсей, всеодно на один сезон, який речі сінсей успішно витримують.
дама_из_декрета• 30 ноября 2023
нормальное качество.. носится как и все остальное..
что зара что синсей - одинаково
просто люди - жертвы маркетинга..
синсей не дорогой, значит Г
по факту все ок
что зара что синсей - одинаково
просто люди - жертвы маркетинга..
синсей не дорогой, значит Г
по факту все ок
Я не Тролль• 30 ноября 2023
Мені подобається,в мене наприклад нічого не перекручується відразу, купляла абсолютно все,крім взуття і верхнього одягу.Дитина росте,на сезон відносити з головою вистачає,труси ось брала доньці взагалі шикарні,за таку ціну
НебоЛондона• 30 ноября 2023
Якість речей різна, це як лотерея, дещо дрантя, перекручується, збігається після прання, а дещо вартісне. Наприклад, одна з моїх найкращих покупок за весь час - шерстяний берет, куплений за 69 грн. з колекції по тематиці Гаррі Поттера, ношу другий рік вже, просто в захваті, не кошлатиться, не розтягується, дивиться стильно, компліменти отримую, ніхто не вірить, що це важкий масмаркет прям, зірочки, які були приклеєні всі на місці, ні сніг, ні дощ, ні прання нічого з ним не зробив))
Також достойно носиться верхній одяг, а саме плащики, взуття норм(чобітки) , тільки окрім сандалів, кросовки перекручуються і тріскають і тд.
Аксесуари норм - можна носити, не жаль викинути.
сінсей - це не про те, що купив і носиш пів століття, якщо воно витримало сезон інтенсивної носки - це вже дуже добре.
Мені думка, що Сінсей - який є зараз, набагато якісніший став, ніж був, коли тільки зявився на ринку, вони підтягнули свою якість (ну і ціни)