Редиска Я• 30 ноября 2023

Що змушує дівчат йти у монахині?

Сьогодні ФБ випадково підкинув мені сторінку якоїсь церкви, всі фото у загальному доступі, кому цікаво будь хто може зайти і подивитись

І там молоденькі дівчатка які вирішили поєднати своє життя з Богом
Звичайні, молоді, гарні дівчата, з благополучних родин
Розумні, мама однієї пише що вона студентка юр факу, 17 років, поїхала на 4 дні по якимось святим містам і вирішила залишитись жити у монастирі
Що змушує дівчат прийняти таке рішення, то з дитинства виховання, чи то голос Бога вони чують
Може в кого є знайомі монахині, як вони приходять до такого життя, цікаво
І це не поодинокі випадки, там багато таких дівчат постійно фото обрядів, наречених Бога
Сегодня я не я• 30 ноября 2023
Что это за ужас на 2 фото?

Кумася• 30 ноября 2023
Воспитание. Родители вдолбили в голову вот и пошли.
5cmhybyna• 30 ноября 2023
Фригідні. Думають шо ближче до бозі там будуть.
Коко Шанель• 30 ноября 2023
Ото і відпускай дитину на екскурсію з класом 🤪
автор Редиска Я • 30 ноября 2023
Ответ дляКумася
Не завжди, от пише мам однієї що випадково поїхали по святим містам і там вона почула голос Бога і вирішила жити у монастирі, до того взагалі не мали ніякого відношення до церкви
Сегодня я не я• 30 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Услышана голос? Маме бы ее проверить у врача
5cmhybyna• 30 ноября 2023
я вважаю, що монахами можуть бути лише чоловіки у монастирях, бо жінка брудна і має місячні, ше в Біблії казали.
Дайте подумать• 30 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Из-за месячных женщин не должны пускать туда?
5cmhybyna• 30 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Что это за ужас на 2 фото?
секта

Кумася• 30 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Да почти всегда. У меня тоже могла быть такая ситуация. У матери и у бабки целая комната с иконами, свечами и прочей атрибутикой. Там вообще жесть, в комнате примерно 100 икон. Мне даже долбили в голову: ходи в церковь, ты же женщина, ты обязана, ты должна. Еле выползла от этого. Так что я знаю, о чем говорю
5cmhybyna• 30 ноября 2023
Ответ дляДайте подумать
так. І Жінок у монастирях не повинно бути, бо чоловіків відволікатимуть від Бога.
П´яна вишня• 30 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Як Бог може обмежувати в правах жінку з місячними, якщо він сам створив місячні у жінки? Л. Логіка.
5cmhybyna• 30 ноября 2023
Ответ дляП´яна вишня
він створив її такою, грішною. І перший гріх вона зробила. Чоловіка спокусила. Змія.
Працівниця року• 30 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Казочки для бідних, ще з часів як жінка мала меншу значимість в суспільстві
автор Редиска Я • 30 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Что это за ужас на 2 фото?
Обряд облечин, дівчатам дають нові імʼя, дають монаший одяг, це останній раз вони у білій сукні потім відрізають пасма, одягають той одяг і починають богопосвячене життя
220В• 30 ноября 2023
Одна казала, що в монастирі дуже важко жити. І так просто з вулиці в монахи не ідуть, для цього завжди є причини.
Все буде Україна• 30 ноября 2023
Теж думала піти в монастир колись. Але в православний. Католики лякають. Оце друге фото також.
Одні думки• 30 ноября 2023
Вважаю таких людей слабкими. Піддаючись впливу інших. Тому вони і шукають Бога, бо не вірують у себе, а вклоняются іншим!
Кожна людина і є Бог!..
А коли людина втратила себе то і шукае ’прихистку’ в церквах...
... вибачте, мабуть когось за живе заділа, це моя особиста думка!
220В• 30 ноября 2023
Колись спілкувалася з одною успішною жінкою, в неї сімейна травма вона розглядала піти послушницею кудись в монастирі в Ієрусалимі, але передумала, бо дуже складні умови проживання пішла покоївкою на дешеву базу відпочинку(зараз там окупація), щоб приборкати свою гординю.

Обижулька• 30 ноября 2023
Ответ дляКумася
Не завжди. Знаю випадок. Було це в 90-х роках. Родина забезпечена з Харькова, ніхто до церкви не ходив. Хлопчина разом з класом поїхали на екскурсію у Львів, Тернопіль, Почаїв. Так перейнявся, що по дорозі до дому втік і повернувся в Почаїв. Батьки приїзджали, просили вернутися, а він - ні. Довго був послушником.
Бабо-лебідка• 30 ноября 2023
Они решили соединить себя с религией,а с Богом можно соединиться не становясь монахиней.В религию людей тянет вера в то что, став монахиней или священником жизнь их будет более счастливой, но они не ведают, что возможно сделать свою жизнь счастливой не присоединяясь к какой либо секте, ну я и не против, у каждого человека свой выбор.)
Умничка-помощничка• 30 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Це події до приходу Ісуса Христа.
220В• 30 ноября 2023
Ще один відомий адвокат в нашій області(колись дир-р юридичного департаменту великого підприємства), мав бажання піти в монахи, потім прийняв рішення допомагати людям , більшість юридичної допомоги, що він надає- безкоштовна і дієва
автор Редиска Я • 30 ноября 2023
Ответ для220В
Там ціле відео і вони такі щасливі ті дівчата, такі посмішки у всіх, так радіють, першій рік їм взагалі з церкви виходити навіть не можна, жити у послуху, убогості
5cmhybyna• 30 ноября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Це події до приходу Ісуса Христа.
та ви, грішні, вбили Ісуса. Вас нічого не врятує
фрау Гітта• 30 ноября 2023
Ответ дляКумася
То же самое.Вся комната в иконах с детства и у правбабушки и у мамі.Ходи на причастие, молись..а по итогу жизнь дерьмо..
в моей юности один монах вообще сказал, что нужно бегом в монастірь.Я категорически отказалась.По итогу очень несчастлива.Однаи из моих подруг сказала. что мне нужно порвать с ХЭ. Вот только как? Как Вы ’ выползли’ ? Буду рада услышать мнение
Тишком_нишком• 30 ноября 2023
Я когда-то видела молодую монахиню в Лавре, очень хорошенькую, даже красивую девушку. И молодых послушников, такие мальчики красивые были среди них. Не знаю...наверное это окружение, плюс есть возможность построить карьеру и получить власть. Хотелось бы надеятся, что такими людьми руководит и истинная вера.
фрау Гітта• 30 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Це УГКЦ ?
Все буде Україна• 30 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Ограничение себя это одна из основ христианства. Жертвовать собой в каком то смысле ради чего то важного.
5cmhybyna• 30 ноября 2023
Ответ дляТишком_нишком
не вірю у віру у людей, які займаються сексом. Це все грішники