Губи до вух• 01 декабря 2023
Мами, підскажіть яку пляшечку на 3 місяці обрати?
260 мл чи 330?
Якщо потрібно відлучитися і залишити молоко?
І Авент краще?
Кокосиха• 01 декабря 2023
за фірму не скажу, але в 3 місяці вже тримає ручками, брала пляшечку ’бубликом’ - тільки мити треба одразу
Губи до вух
• 01 декабря 2023
Ответ дляКокосиха
Гляну.
А на 260 чи 330 ?
Кокосиха• 01 декабря 2023
Ответ дляГуби до вух
Гляну.
А на 260 чи 330 ?
я б брала одразу на більший розмір, малюк же росте, апетит теж
Бараболька• 01 декабря 2023
Вам все одно однієї пляшечки буде мало, тому візьміть по одній різного обʼєму. В мене обидві дитини виросли з пляшечками Авент
Повітруля• 01 декабря 2023
Ответ дляКокосиха
Нічого що пляшечки треба періодично міняти?
Анонім Завгосп• 01 декабря 2023
330 буде більш важка, а перейде на 330 мілілітрів малеча ще не скоро. Беріть на 260. Авент гарні пляшечки. Ще одразу зверніть увагу на те, яка там соска і за необхідності купіть змінну соску за віком
Диви яка я пава!• 01 декабря 2023
Скільки треба годувань з пляшечки вдень, стільки треба пляшечок, в ідеалі. Якщо Ви будете замінювати тільки одне і не кожен день, то однієї пляшечки достатньо. Я купувала скляну Авент Натурал на 260 мл, вона вічна. Я тільки соски нові купувала за необхідності.