аромат Жука• 01 декабря 2023

Винагороди за хороші оцінки

Син пішов в 1 клас і якось так випадково вийшло, що робила йому якісь маленькі сюрпризи щоп´ятниці ,якщо протягом тижня він був серед найкращих в рейтингу. Тепер він, звичайно, цього хоче кожного тижня. От думаю чи не буде школи від такої "мотивації"
Результат:
вже голосів: 70
26 (37.14%) Це нормально
26 (37.14%) Краще припинити
15 (21.43%) Результат
3 (4.29%) Інші варіанти
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Только тарифы с возрастом расти будут )

В старших классах как машину захочет.

У нас бонус поход с семьей в интересное место и не за оценки, а за нормальное поведение )
а в нас це не бонус взагалі
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
ути бозе ж мой
Вам погано?
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Только тарифы с возрастом расти будут )

В старших классах как машину захочет.

В цікаві місця ми просто так ходимо на вихідних , це з оцінками не пов´язано
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ні я проти, бо мотивувати дитину потрібно новими знаннями, а не винагородами.
Ну і ви вчите з 1 класу, що потрібно не орієнтуватися на знання матеріалу, вивченні, а в тому, щоб бути просто в рейтингу.
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Без знань матеріалу не буде хороших оцінок
Тро Нью-Йорку• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Так ребёнок выбирает место из списка ( по цене заранее я форсирую )
Кава з адреналіном• 01 декабря 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Один приклад взагалі ні про що. В мене ж інші приклади, протилежні вашому.
Я и не утверждаю, что так у всех.
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ну це в нас традиція на вихідних просто так
жінка незаміжня• 01 декабря 2023
Я каждую неделю не дарю подарки и деньги за оценки не плачу, но всячески культивирую престиж учебы и стремление достигать цели и показывать хорошие результаты, но мне важны не оценки, а что у сына в голове. Всегда на 1 сентября и последний звонок кафе, трц, хорошие подарки, как на день рожденья. Есть занятия помимо школы, спорт, шахматы, программирование, там тоже хвалю, мотивирую. В виде мотивации поездка в шахматный лагерь или посещение турнира, где участвует чемпион мира (можете себе представить, чего мне стоило достать туда приглашение, будучи в чужой стране). С другими детьми не сравниваю, терпеть этого не могу, у каждого свой темп, возможности. Но если вижу, что мой ребенок может больше, подталкиваю. Сейчас в лицее есть стипендии, 5 класс, мотивация)))
Тро Нью-Йорку• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
А. Совмещаю эту традицию с хорошим поведением в школе - если не жалуются, идём- жалуются проводим время дома )
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Не заборонено , ми за кордоном, всі діти знають оцінки один одного
Де саме?
В Польщі, германії, Франції і тд вчитель не має права оголошувати оцінки дітей при всьому класі. Тому оцінки інших дітей діти не знають, якщо сама дитина ними не ділиться.
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Буде.
Бо стимул в дитини не більше знати, а отримати оцінку. А її можна отримати списуючи, обманюючи і тд
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Де саме?
У Франції оцінки вільно оголошують , результати важливих екзаменів взагалі в коридорі вивішують в середній школі
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
тавишо
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляЖелезобетон
тавишо
😂😂😂😂 скажіть?
Я от списувати давала з математики половині класу. У всіх завжди були гарні оцінки, а знань не було :)))
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
а ви впевнені, що скаржаться завжди справедливо?
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
😂😂😂😂 скажіть?
чи навпаки
в мого зараз в шостому класі такі знання з історії, та ще й з аналізом суспільно-політичної ситуації, починаючи з Карфагену і до першої світової, що я, людина в принципі освічена та ерудована, відкриваю рота.
а оцінка в електронному щоденнику з історії - 5 балів.
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
😂😂😂😂 скажіть?
Вони не вміють списувати, завдання завжди розроблені для конкретної роботи , нема стандартних , це в старших. А в молодшій школі, що там списувати, дитина або вміє читати, писати , рахувати, або ні
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Оу
То вам ще потрібна собака Павлова, яка сумлінно виконує команди тьоть з школи?
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
ви будете виправдовувати свою методику за будь що.
то для вас ніщо не аргумент, як ви вже так вирішили і вважаєте, що воно правильно.
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
😂😂😂😂😂 то ви дуже недооцінюєте дітей.
Вони вчаться «списувати» ще з садочка.
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляЖелезобетон
Яку методику? Ви писали про списування, його нема , навіть у підлітків ,бали завжди зароблені і до них ще характеристика за підсумками кожного триместру.
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
заохочення за оцінки
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
😂😂😂😂😂 то ви дуже недооцінюєте дітей.
Вони вчаться «списувати» ще з садочка.
Так, 6-ти річці це дуже допоможе у написанні букви, якщо він підгляне до сусіда
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Я вам пишу про те, що діти це роблять ще з садочка.
А якщо ваша дитина любою ціною хоче отримати оцінку, то вона не буде орієнтуватися на знання, тому що для нього знання не будуть важливими. Ціль - оцінка
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Навіть у підлітків не має списування? 😂😂😂😂😂😂😂
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Нема
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Нема
😂😂😂😂😂
Дякую за вечір. Сміюсь в голосіну, зараз всіх дітей розбуджу
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Насправді система освіти та оцінювання дуже відрізняється, без знань оцінки не буде ніяк
Мамаша в бигудях• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
😂😂😂😂 ви ніколи не вчились в школі, тому несете такий феєричний брєд?