аромат Жука• 01 декабря 2023

Винагороди за хороші оцінки

Син пішов в 1 клас і якось так випадково вийшло, що робила йому якісь маленькі сюрпризи щоп´ятниці ,якщо протягом тижня він був серед найкращих в рейтингу. Тепер він, звичайно, цього хоче кожного тижня. От думаю чи не буде школи від такої "мотивації"
Результат:
вже голосів: 70
26 (37.14%) Це нормально
26 (37.14%) Краще припинити
15 (21.43%) Результат
3 (4.29%) Інші варіанти
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Нема районо , і нуш нема, ми не в Україні
а де ви?
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
Ой, нема на вашу школу районо. Це серйозне порушення принципів НУШ.
А нуш від бога? Чи його люди писали, які також можуть помилятися.
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляЖелезобетон
а де ви?
У Франції
Сонечко• 01 декабря 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Оно педагогиня написала що це ніззя
Там же сейчас какие-то загоны в младшей школе по нуш, оценки низя, сравнивать низя - психику детей травмирует
Война то такое
А оценки дааа
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
У Франції
то ваша дитина у Ecole maternelle?
Pelmeshek• 01 декабря 2023
Аааа, я поняла. Т.е. вы не знаете успеваемость остальных. Вы видите только свое дитё и именно его успеваемость. Тогда норм.
Вознаграждать за старания - хорошая идея. Что хорошо учишься, что стараешься. Тогда вопрос иной.

Со старпоста выходило будто есть пресловутый рейтинг, который видит весь класс, и не дай бог, опустится ниже - получит какахан, а не конфету.
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляЖелезобетон
то ваша дитина у Ecole maternelle?
Ні, в прімер
Mrs.Sexuality• 01 декабря 2023
Вчора у Петрановської був пост на цю тему.
Якщо коротко-з часом все обезцінюється, звикається і перестає мотивувати. Краще припинити вже зараз.
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляPelmeshek

Рейтинг бачить весь клас , їм показують на проекторі, дитина, звичайно, розказує , хто де. Але мені інші діти мало цікаві.
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляPelmeshek

Первзулись))) ну да ну да взагалі нічого не зрозуміло
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Тобто зарплату можна не платити людина по інерції ходить на роботу.
Mrs.Sexuality• 01 декабря 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви дивна, якщо порівнююте дитину в першому класі, яка має вчитися заради того, щоб ’бути розумною’ і дорослого, який буде голодний, якщо не буде працювати.
Кава з адреналіном• 01 декабря 2023
Так делала мама моей одноклассницы. Со временем она за каждую хорошую оценку хотела больше, без награды закатывала истерики.
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Це ви дивна. Це називається стимул. Це проста психологія.
Pelmeshek• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Мне не нравится идея, что все видят.
Но понимаю, что ничего там с этим не сделать.
Отчасти тот рейтинг субъективен и как знать, что ребенок не попадет в немилость учителя однажды.
Вот бы эти вознаграждения делать зная лично в чем он успешен. Вот видите, что красиво выводит, пишет - хвальба или награда. Стих старается рассказывает - туда же. А общий на зрителя рейтинг - печаль блин.
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
психологія дуже проти такого ’стимулу’
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляPelmeshek
Мне не нравится идея, что все видят.
Є ж оцінки буквенні за кожну роботу, батьки можуть переглянути
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Один приклад взагалі ні про що. В мене ж інші приклади, протилежні вашому.
Mrs.Sexuality• 01 декабря 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Добре, най буде 😁
І дійсно, де Петрановська, а психологія)
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляЖелезобетон
психологія дуже проти такого ’стимулу’
Неправда. Якраз це називається набутий інстинкт .
Сонечко• 01 декабря 2023
Страшно читать людей
А вы и живете так сами, без стимулов?
Железобетон• 01 декабря 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
купівля ’плюшок’ за оцінки це не стимул.
точніше, стимул, але не до навчання
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляСонечко
Страшно читать людей
А вы и живете так сами, без стимулов?
Ви шо, оно то педагогиня тут готова вже жалоби катати, інша розказує що в психології це забороняється
Дитина то бездушне створіння якому просто за щастя вчитися... Який стимул...
Триндю-бриндю• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
Так, була колись премія за це на попередній роботі
а всего работ у вас было - две ???
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Добре, най буде 😁
Завжди майте свою думку і здоровий глузд. Але про що я .
Тро Нью-Йорку• 01 декабря 2023
Только тарифы с возрастом расти будут )

В старших классах как машину захочет.

У нас бонус поход с семьей в интересное место и не за оценки, а за нормальное поведение )
Железобетон• 01 декабря 2023
так, це не стимул до навчання, а стимул до отримання гарної оцінки за будь-яку ціну
це для тих, кому погано з обличчям
Триндю-бриндю• 01 декабря 2023
Ответ дляаромат Жука
У Франції
ути бозе ж мой
автор аромат Жука • 01 декабря 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
а всего работ у вас было - две ???
Ні,було багато, але такий принцип преміювання лише на одній
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляЖелезобетон
це для тих, кому погано з обличчям
Амінь