Ні за холодну воду• 02 декабря 2023
Навязчивые родственники, накипело
Приехали ко мне на неделю,уже глаз дергается,в своем доме нет покоя,везде суются,лезут.куплю продукты,повыедают,что лучше и никто зад не поднял сходить в магазин еды себе купить.невыношу уже
Анонім Секретар• 02 декабря 2023
Не могу такое представить
В моем доме только мои правила и их придерживаются все без исключения
Так надолго вообще не представляю чтобы я кого-то пустила
А вы научитесь отстаивать свои границы
Ні за холодну воду
• 02 декабря 2023
Ответ дляКаляка маляка
Так не покупайте ничего
Так я сама как бы кушать хочу(((
сладкий_ноябрь• 02 декабря 2023
Коли до мене приїздять родичі в гості, я їм навіть забороняю готувати. На те й то гості, щоб відпочити. + рідко коли вони щось купують, я намагаюся повністю забезпечити всим необхідним.
Коли я приїжджаю до них, вони поводять себе так само.
Шукаю стакан• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Мать и сестра
Спитайте, що вони сьогодні приготують на обід і скажіть де найближчий магазин
сладкий_ноябрь• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Мать и сестра
Ви для мами і сестри пожаліти їжі? Еммммм
Каляка маляка• 02 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Не у всех достаток позволяет кормить троих взрослых людей
Ні за холодну воду
• 02 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А тут открывается холодильник,выбирается что лучше-сжирают.купила себе парфюм-они его повыливали на себя.купила шапку-мама напялила,бо я,редко ношу.сестра мои ботинки достала со шкафа,потому что белые хотела((
А_мій_самий_самий• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Так я сама как бы кушать хочу(((
Вы голодающая? Зачем тогда пригласили к себе мать с сестрой если даже понятия не имеете о гостеприимстве?
Ні за холодну воду
• 02 декабря 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я их не приглашала.там приглашать не надо.грюпот в двери утром и они стоят
Анонім Секретар• 02 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Таке можна цілком припустити, якщо автор фінансово обмежена. Чи в таких випадках кредит взяти?
сладкий_ноябрь• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Коли приїзд аж моя мама, то я в холодильнику маю багато чого саме для неї, знаю що вона любить. Що не так?
сладкий_ноябрь• 02 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Я припускаю що автор троль
Ні за холодну воду
• 02 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
То ваше право.я жила в интернате,им всю жизнь до меня дела не было,а тут нашли меня вдруг на голову сваливаться и обьедать
Анонім Секретар• 02 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Не так те, що ви з якоїсь радості вирішили , що ви приклад для наслідування
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Я бы у вас поселилась. Вы- золото.
Анонім Секретар• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Якщо вам зручно бути лохом по життю, то це ваше питання
Жена миллионера• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
То нагадайте їм про це і скажіть, що в гості до вас вони можуть приїздити лише після вашого запрошення. Забороніть чіпати свої речі, якщо візьмуть, то випроводіть. Купуйте прості продукти та готуйте просту їжу. Якщо обмежені у фвнвнсах, або немає бажання ділитися смаколиками, то потерпіть поки вони у вас без смачного.
Можливо, я стерво...але я би з порогу сказала, прийняти вас не можу, не готова, ні морально, ні фінансово
Ні за холодну воду
• 02 декабря 2023
Ответ дляЖена миллионера
Я говорила и прямо уже,что не хочу.мама как всегда за свое,мы пару часов побудем,нам в больницу тут близко-пару часов ладно,но их неделями выпроводить нельзя
Жена миллионера• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Я такого не розумію, сказали на пару годин, виїхали через тиждень....
Зберіть речі і скажіть, що наступного разу, вони можуть приїхати лише після вашого запрошення. Якщо ви не можете цього зробити, то це ваша проблема. Вам ніхто тут не допоможе їх випроводити
Укр_жіночка• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Мать и сестра
Відкриваєте рота і кажете: мама і Олена, йдіть до магазину та купіть продукти, приготуйте вечерю, бо я вже стомилась вас обслуговувати
Укр_жіночка• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Щось ви на троля схожі. Перестаралися з капелюхом та чоботами
Варена цибуля• 02 декабря 2023
Незваный гость хуже татарина. Я тоже незваную навалу ненавижу и сама без приглашения в гости не хожу. Если по необходимости приезжают родственники решать свои вопросы, живя у меня, то готовим и убираем вместе. Никто красивый царем на диване не сидит.
Жена миллионера• 02 декабря 2023
У мене були подібні нальоти в молодості, знімали з чоловіком малесеньку квартирку, народився перший син, то мама приходила на цілий день до мене пити каву і розказувати всякі бздури про людей яких я навіть не знаю. Я мала слухати її і варити каву. Закурювала мені всю квартиру, де місячна дитина.
Я витримала місяць таких приходів, потім сказала: мені таке не підходить, я не маю часу варити каву і слухати тебе, приходь один раз в тиждень на 2 години. Палити виходь у парадне. Буди образи страшні...нічого...пережили
А_мій_самий_самий• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Так не открывайте двери им раз они вам родственники только номинально и вы их за родных людей не считаете
Танго утрьох• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Я б не відкрила.