Сосиска_Втесте• 02 декабря 2023

Я готова сдаться и пригласить клиннинг

Это невозможно, это срач меня убивает. Я совершенно не умею поддерживать порядок. У меня все липкое, в пыли, вещи валяются. Я целый день убираю на кухне и только мыла холодильник и два шкафчика.
Какие есть лайфхаки чистоты?
Чарівне зіллячко• 02 декабря 2023
Ответ дляПомогалочка
Женщину?
ага с лестницей-ногами
Чарівне зіллячко• 02 декабря 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Думаете она выше обычного стула?
на нее удобно подниматься и спускаться
Манкоголік• 02 декабря 2023
Правило 3 хв. Одразу прибрати те, що не займе більше 3 хв.
Витерти дзекало, умивальник, полицю і тд.
Поки готую і жду закипання протерти то мікрохвильовку, то один з ящиків.
Не накопичувати прибирання на 1 день.
Не щациклюватись на чистоті. Вміру пильне житло це нормально
Плекаю думи• 02 декабря 2023
Ответ дляКіма кепка
Оооо,хорошая идея,пойду выкину нахрен холодильник,бо шось он грязный,
Блин чего я вчера не выкинула микроволновку,а мыла ее,бо засрали за неделю.
Где вы раньше то были с такими советами?
Это ваша была тема с покупкой микроволновки каждый месяц?
Чарівне зіллячко• 02 декабря 2023
Ответ дляКіма кепка
ну вот я не разрешаю засирать микроволновку, есть крышки специальные. а если что стрельнуло или разлилось. сразу вытер это 10 секунд.
у меня микроволновке 17 лет, она чистая
Бритоножка• 02 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
У вас три метри стеля? Що ви ото фігньою страждаєте)
Автор просто засранка)
Чи навіть якщо три чи чотири метра? Що ви там прибираєте зверху і яким чином до лазите щоб засрати?
Пил який не витирати роками на кухні стає як шар жиру і пилу, так само на холодильнику зверху.
На фото телевізор на кухні, пил не можна змахнути, бо він як жир. Чи його змити на телевізорі, якщо на нього не можна пшикати хімію чи воду. Отакий в мене на шафках зверху і на холодильнику. А я з табуретки я щоб нормально помити не дістаю.
Все що доступно мию. Чищу.
ПодругаМужа• 02 декабря 2023
Ответ дляБритоножка
Все що доступно мию. Чищу.
Мляяяяя. У мене телевізор 10 років вісить !!!! Без перебільшення!!і такого срачу немає! Ви тупо засранка!!!
Кіма кепка• 02 декабря 2023
Ответ дляПомогалочка
Как можно засрать микроволновку за неделю?
Сама в шоке,все мое семейство греют еду без крышки,им лень ею накрывать и оно иногда стреляет, то печень то мясо и летит нахрен по всей микроволновке.
Выдраила,вставила всем пиз.....лей,и опять та же фігня.
Боневтікла• 02 декабря 2023
Ответ дляБритоножка
Все що доступно мию. Чищу.
Блін, навіть вологими серветками це все можна ’вимити’...
автор Сосиска_Втесте • 02 декабря 2023
Ответ дляКіма кепка
О, печень вообще капец как стреляет
Пошла я мыть свою
Бритоножка• 02 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ну від того що ви мені це сказали , пил не дінеться чим його прибрати? Цей телевізор висить 11років. Часто по декілька місяців чоловік жив в квартирі сам. То звісно він це все не мив. І не витирав. А я незнаю чим таке прибрати з телевізора. Ви ж чистюля той порадьте чим?!
Кастрюлька• 02 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Не знаю. Дело даже не в чистоте, это не проблема. А в сраче, все вокруг стоит, лежит, все надо куда то запихивать, складывать. Я не могу это организовать.
А у вас велика квартира?
ПодругаМужа• 02 декабря 2023
Ответ дляБритоножка
Я близенько не чистюля, але точно раз ц місяць можу протерти сухою ганчіркою.
автор Сосиска_Втесте • 02 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
А у вас велика квартира?
Обычная трёшка, 64 м
Бритоножка• 02 декабря 2023
Ответ дляБоневтікла
Не змивається. Це пил жирний наче. Я на холодильнику пшикала антижир не береться, тільки скребком , і то я не дотягуюсь, то тільки з краю можу дістати. А скребок дряпає поверхні.
Ну шафки зверху на кухні ніхто щодня не миє .. а з часом вони стають такими.
Кіма кепка• 02 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Та не,даже и не видела.
То наверное автора первого поста,которая предложила все выкинуть.
Я ж мою дура,а оказывается он можно выкинуть и нет проблем
Бритоножка• 02 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
Воно сухою раз на місяць не витирається, пил не сухий а наче жирний.
Ждун с Нибиру• 02 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ото ви вже придумали) моя кума 1,65- чистюся неймовірна)
Я думаю - це взагалі геть що ни є середній зріст.
ПодругаМужа• 02 декабря 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Але не в зрості діло))
Кастрюлька• 02 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Обычная трёшка, 64 м
Може системи зберігання організувати. Ми втрьох в однушці жили, то була велика шафа купе, зроблена на замовлення по нашому проекту. Під ліжком - великі пластикові коробки для іграшок. Полички для книжок по стінами, шафа в коридорі велика. Тобто багато місць для зберігання і всі речі приховані. Нічого не валялося.
Якщо все по поверхням розкидано, тоді вже біда
Бритоножка• 02 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
Але не в зрості діло))
В рості, бо реально якщо не дістаєш як помити без драбини? в мене подруга 152, їй чоловік раз на рік влітку відкручує всі верхні шафи і вона їх миє, витяжки в неї немає.
ПодругаМужа• 02 декабря 2023
Ответ дляБритоножка
Що ви там таке запитаєте на рівні 1,50? Ну раз у рік помила і добре) до чого ці трагедії від лодарів)
Ждун с Нибиру• 02 декабря 2023
Ответ дляБритоножка
А не легше драбину купити?
автор Сосиска_Втесте • 02 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
У нас тоже есть шкаф купе, до потолка, но как то по дурацки, высоко, глубоко, как то неудобно.
Бритоножка• 02 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
Тобто я ледар бо не дістаю?! дякую.
ПодругаМужа• 02 декабря 2023
Ответ дляБритоножка
Тобто я ледар бо не дістаю?! дякую.
Звісно) понапридумують все що завгодно - аби не прибрати 😂😂😂
Бритоножка• 02 декабря 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
А не легше драбину купити?
Ну подруга повна вона з тієї драбини якщо гепнеться то нафіг те прибирання. Я теж драбини не люблю, впала колись, коли в приватному будинку жила. Чоловіка прошу купити маленьку, поки ніяк не купить йому пил не заважає.
Чарівне зіллячко• 02 декабря 2023
Ответ дляБритоножка
Все що доступно мию. Чищу.
так протирать надо каждую неделю, все там можно брызгать , ничего не будет. возьмите меламиновую губку
энциклопУдия• 02 декабря 2023
Ответ дляПомогалочка
Клининг это супер. Сама заказываю раз 3 месяца, помимо еженедельной уборки своими силами, которых не очень много)))
А сколько стоит уборка?
Чарівне зіллячко• 02 декабря 2023
Ответ дляКіма кепка
заставляйте мыть