Відповів всім• 03 декабря 2023

Ваші діти замість читання

Слухають аудіокнижки з літератури за шкільною програмою? Цікавлять ресурси з великим вибором
personality• 03 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Так, є такі. Але при цьому заробляють ро 7-10 тис у е. Мабуть, справа точно не в розвитку мовленні з допомогою книг)
Вам хочеться так думати? Ваше право. Скажу так- такі працівники спринтери, а карʼєра в айті це марафон.
personality• 03 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Слушать это. Я, например, никогда не читала Хвильового и не знала его произведений, случайно услышала аудио Я романтика, у меня шок был, какое там плести, я дочке говорю выключи, пусть ставят 2.
Глянула ваші теми. Все стало зрозуміло 😂