Вумна вутка• 03 декабря 2023

Компанія Артеріум. Які зп?

Прийшло сповіщення, типу шукають менеджера, зп не вказана. Маю фарм освіту, ніколи не працювала в компанії..В кого є знайомі там? Чи хто працював? Дякую за відповідь!
Подмигашка• 03 декабря 2023
Що значить не коли не працювали в компанії?
Коли не пишуть з.п., то це зазвичай означає, що залежить від рівня кандидата.
Полуничка• 03 декабря 2023
Ну так напишите или позвоните и спросите,какая з/п у менеджера, вакансию которого вам предложили. Глава правления— это тоже менеджер, только топ. У него з/ п исчисляется тысячами долл/ мес
автор Вумна вутка • 03 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Це означає, що ніколи не працювала в компанії! Одразу пішла в аптечний пункт
Прилипало• 03 декабря 2023
Как договоритесь. На собеседовании стараются ’купить дешевле’, но если будут в вас заинтересованы и опыт подходит - по зп могут пойти на ваши условия.
автор Вумна вутка • 03 декабря 2023
Ответ дляПрилипало
Я трохи комплексую, тому шо крім аптеки я нічого не бачила..
Прилипало• 03 декабря 2023
У меня в отделе на одну должность и одни и те же обязанности брали кандидатов с разницей в окладе практически в два раза(((( Кто на что был готов идти работать.
автор Вумна вутка • 03 декабря 2023
Ответ дляПрилипало
А який мінімальний оклад? Просто заради цікавості. В аптеці я отримую 15-20 тис, за 15 робочих змін
Прилипало• 03 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
Я работала в лаборатории. Минимум, который получала коллега на такой же должности как и у меня - 15 тыс, у меня было 28. Слышала, что некоторым платили и больше.
Если решитесь переходить - просите больше той суммы которую получаете сейчас.
Подмигашка• 03 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
Просіть стільки скільки б ви хотіли отримати реально. Ви можете здивуватись, але якщо ви норм себе покажете, то вам можуть дати ці гроші. Плюс фарм компанії достатньо багаті
Подмигашка• 03 декабря 2023
Ответ дляПрилипало
Не завжди це так працює. Іноді, бачать що ви наприклад сильніше за Галю і вам готові платити більше.
автор Вумна вутка • 03 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
А що так можна? Просто в мене нема ніякої бази, крім знання аптечних препаратів та навиків впарювання) в англіцській я теж щост таке, але готова вчитись..
Подмигашка• 03 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
Так можна завжди. Спробуйте, сходіть на співбесіду якщо запросять. Принаймі поспілкуйте і чи будете розуміти, що хоче роботодавець, що вимагає, що треба знати. Я на своїй роботі отримувала 30000 чистими і думала мені нереально знайти на таку з п. буде. Але виявилось реально. Завтра піде другий тиждень на новій роботі.
автор Вумна вутка • 03 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Це чудово😉Вітаю Вас🤩
Подмигашка• 03 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
Це чудово😉Вітаю Вас🤩
Дякую! І вам бажаю легкого шляху. Зробіть хоч крок. Сходіть на співбесіду. Вас ніхто не заставить іти куди не захочете, але наприклад розуміючи, що вимагають. Ви зможете пропрацювати цю сторону і знайти круту роботу.
автор Вумна вутка • 03 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Дякую за пораду! Просто, розумієте, я відчуваю, що я переросла аптеку, що мені скучно вже. І невже я даремно 6 років вчилась. Потрібно розкривати себе! Дякую за теплі слова)
Подмигашка• 03 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
Я це розумію. Вам потрібно розвиватитт скоїв скіли, але якщо ви готові вчитись в не стояти на місці у вас все вийде, я впевнена. Не бійтесь. Я 4 роки сиділа в такому пеклі, що словами не передати, а виявляється можна було по іншому.
автор Вумна вутка • 03 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Я теж перші пів року пропрацювала в такому пеклі, що треш був, на заспокійливих сиділа..Потім мала сміливість написати заяву на звільнення, але хвилювалась, бо саму роботу наче й любила, звикла, але через керівництво та й сутички в колективі змушена була звільнитись. Зараз наче й норм робота, завідуюча коли треба йде на уступки, допомагає. Але немає кар´єрного зросту, і мені просто шкода те, що я 6 років вчилась, щоб тепер просто бігати по аптеці, бути обслугою, терпіти хамуватість клієнтів і тому подібне..
Подмигашка• 03 декабря 2023
Ответ дляВумна вутка
Мені 39, і пекло я випробувала не одне і не по пів року. Шукайте, вчіться, бо ви ще молода і вам є куди рости і змінюватись. Головне не боятись рухатись вперед і все вийде!
автор Вумна вутка • 04 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Дякую😉