Научительница• 03 декабря 2023
Донька взяла величезний кредит і відмовляється віддавати зараз. В сім‘ї скандал
Доньці 23 роки, не допомагаємо принципово фінансово . Вже доросла. Ніяк, жодною копійкою, хоча до 18 ми її балували. Після 18 сказали йти на роботу в нашому місті, але оскільки вона жила з нами, то витрати були менші. Та і не скажу, що вона багато заробляла: працювала не по спеціальності, зарплата була десь до 10 тисяч. Одяг і все інше ми не купували, тільки годували.
Цього року, закінчивши магістратуру в нашому місті вона захотіла до Києва. Хочеш - йди. Ми з чоловіком журливо помахали ручкою і зачинили двері. Грошей не дали ніяких.
Виявилось, вона взяла кредит - 20 тисяч. Скандал був величезний і не говорили два місяці. За цей час зменшила суму до 15. Живе з подружкою. Питала , нащо брала, відповідь ‚я хотіла купити собі куртку і деяких речей, у мене зовсім нічого немає‘. Зараз працює, отримує 20 тисяч. 4 з них віддає на кімнату + комуналка. Кажу щоб брала руки в ноги і віддавала все, адже може собі дозволити : нехай 5 тисяч на квартиру з комунальними, 5 на їжу. 10 на кредит. Не хоче. Її слова: ‚у мене немає навіть базових речей: ні праски, ні одягу, ні куртки, ні взуття, ні косметики. Я хочу собі все купити і потім спокійно віддавати кредит‘. Я, звісно, не розділила її думку. Каже, що до кінця травня закриє, що все прорахувала. Бо ж у неї нічого немає. На цій темі постійно сваримось: я кажу, щоб віддавала одразу, а вона хоче пожити по-багатому. Кого ви підтримуєте і які аргументи внести в її дурну голову, що можна два місяці пожити так, а потім бути спокійною?
Результат:
вже голосів:
1282 (93.64%)
Донька сама розбереться
87 (6.36%)
Ви права
Patisonina• 03 декабря 2023
Якщо вже доросла, то не потребує вашої думки і може не вчиняти так, як ви хочете. Вибачте, але ви хочете керувати, але ніхера не давати. Не даєте - то дайте людина сама собі зробить, як хоче.
Научительница
• 03 декабря 2023
Ответ дляПросто каралева
Від вас нема підтримки, просто дивне відношення до своєї дитини, моя теж студентка і живе окремо, і має свої гроші, але б я допомогла якщо що, а ви випхали без нічого і далі повчаєте як їй жити
Їй 23! Деякі в цей час вже родину мають
Ви б бачили що вона купує - косметику дорогу, куртку дорогу за 5 тисяч, взуття. Аргумент ‚тут всі так вдягаються‘
МаксХмара• 03 декабря 2023
Це триндець. Моя донька гарно заробляє, і витрачає гроші не на необхідні базові речі і то я кожного місяця переводжу їй гроші. Молодість дається лише раз і я хочу, щоб вона в неї була щаслива, наскільки це можливо в наших умовах. А щоб моя дитина зимою була без куртки, а я ПРИНЦИПОВО не дала гроші, я й уявити такого не можу.
СкокоМнеДадите• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Вона постійно житиме в кредитах, ми хочемо щоб вона жила на свої тільки
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
викрутиться. хоч би ця дитина в вас не пішла. мати потворних родичів, що постійно цькують, понижують самооцінку. не даєте ні копійки- не маєте права свої ротяки роззявляти. або тупі, або жадібні, або нвщеброди. або бінго в все разом
Ручки-Крючки• 03 декабря 2023
Кончена мати🤮
Моей 22, учится , получает стипендию мизерную , но все же , плюс каждый месяц я ей даю 6 тыс, она еще и подрабатывает , и одеваем мы ее и кормим . Выйдет замуж , все равно с мужем будем ее баловать
Бджолина королева• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Вы точно мама? Которая баловала до 18
Научительница
• 03 декабря 2023
Ответ дляКручу хвости
Никогда бы не подумала, что иметь утюг - это жить по-бАгатому
Можна купити бу
Або спочатку віддати кредит, а потім купувати
Зараз зима, що їй прасувати?
МаксХмара• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Справа не в цьому. Ми хочемо щоб вона була самостійною і всього досягла сама. Принципово жодної гривні не давали
Ви, блін, хворі.
Просто каралева• 03 декабря 2023
Ответ дляКручу хвости
Ще й одяг їй новий треба)
Слухи-руки не распускаю• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Їй 23! Деякі в цей час вже родину мають
Троллити то не ваше.
Ручки-Крючки• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Тобто кредит на таку суму це для вас нормально? У 23 роки не можна заробити ?
Она взяла потому что Вы ей ничерта не дали
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
Прекрасно она здатна, 5 лет обувает-одевает себя сама и еще жилье в Киеве снимает, бо от маменьки снега зимой не допросишься
Научительница
• 03 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
І не повинні
Їй 23, повторюю
Поумничка• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Це я ще мовчу про те, що раптом з роботи звільнять? Ми ж не допоможемо ніяк.
От таких родителей ей бы к немцам на социал лучше бы съехать
На границе• 03 декабря 2023
Я многое понимаю, вы хотите самостоятельную, самостоятельную дочь, но где здесь о уважении и любви с вашей стороны? Что значит не разговаривать два месяца из-за кредита? Вы сами себе противоречите, то она взрослая, не помогаем, ни копейки не даем, то скандал из-за кредита. Она молодец, работает, немного помогать и поддерживать это нормально. Мне ее жалко, без поддержки и понимания сложно. Она построит свою жизнь, но вам там места не будет
Птица секретарь• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Якщо не допоможете то і не лізьте до неї, сама розбереться
СКИБИДЫШь• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Можна купити бу
Зараз зима, що їй прасувати?
А что еще зимой не надо делать, кроме утюжить? Мыться, бо это по-бахатому и под курткой не пахнет? Маникюр делать, бо все равно в перчатках ходит?
МастерЮля• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Вы отпустили дочь на вольные хлеба и дали ей свободу.
Свобода.? Значит свобода. Без контроля.
Вы ее так воспитывали. Все. Теперь она взрослая.
Зря ругаетесь только.
Свобода.? Значит свобода. Без контроля.
Зря ругаетесь только.
Научительница
• 03 декабря 2023
Ответ дляЛизочек
На кредитні себе одягає? Ну так, досягнення
Поумничка• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ну она достигнет и в старости принципиально вам не поможет
годовасик• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
То есть для старта как пюхорошие родители, ей ничего не дали. Гладить вещи ей древней гладилкой, или мятой ходить?
Дайте подуться• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Для мене ненормально дитину голу-босу-у віночку з дома випхати і жалісно помахати ручкою
Ви не переживаєте що дитина їсть? Чи їла взагалі? Де спить? У що взута? Чи так, вилупили, з дома випхали. А потім доглядай за батьками. Ми тобі у спадок хрущовку свою двушку у іпенях залишимо
Кручу хвости• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Можна купити бу
Зараз зима, що їй прасувати?
Она на работе должна сидеть в верхней одежде? А вообще тема трольная.
МастерЮля• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Теперь принципиально не контролируйте.)
Криниця щастя• 03 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
До 18 балували, а після 18 вже не донька вам - я це так зрозуміла. Треш (
Я собі уявляю, як вони балували.
Трусів штук аж чотири, куртка хороша, мама три роки носила і раділа.
Кукусики• 03 декабря 2023
Ответ дляМаксХмара
Дякую, що мене батьки виховали по іншому. Я свої молоді роки вкладала в себе, а не в куртки. В 27 купила в Києві квартиру, потім машину. Нічого б не досягла, якби тринькали гроші
Поумничка• 03 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не смішіть
Вона ні на що нездатна, і ми це бачимо
После того как помахали ей ручкой ваши хотелки ей до одного места- не содержите- указывать не смеете