Говорю відверто• 05 декабря 2023

Офісна робота чи бариста?

Зараз працюю в офісі, робота з клієнтами. Набридла вже 🤮
Отримую норм зп. Але їжджу щодня туди і назад в сумі 35 км. Багато витрат на бензин і часу.
Є варіант працевлаштування на посаді бариста в 1 км від будинку, тобто, буду ходити пішки.
Зарплата менша.
Але якщо зп в офісі - бензин, то виходить майже як в баристи.
У майбутньому хочу відкрити власну кав’ярню, але поки думаю над цим.
Мені 32 роки.
Що ви вибрати би?
Результат:
вже голосів: 48
23 (47.92%) Бариста
13 (27.08%) Офіс
11 (22.92%) Результат
1 (2.08%) Свій варіант
Банка з медом• 05 декабря 2023
Я б точно на бариста не шла, но я и не хочу свою кофейню
Відкушу все що стирчить• 05 декабря 2023
Сложно что-то советовать. Если вам хочется работать баристой - идите, мне лучше в офисе
АсобеннАя• 05 декабря 2023
Если вы хотите открывать кофейню, то конечно бариста, как раз вникните в эту сферу.
Акукарача• 05 декабря 2023
Ну хіба що для практики,,,Уявіть ваш робочий день з початку робочого дня до останнього клієнта...У барі клієнти теж...Але набагато складніші ніж в офісі.А свою кавярню якщо є кошти ви можете відкрити і без роботи бариста,Працювати в офісі і відкрити свою кавярню більш заманлива перспектива...Але це моя думка.
D_A_V• 05 декабря 2023
привіт
я чоловік
вважаю- треба не мріяти, а діяти і пробувати все, шукати, що насправді цікаво та приємно
Кишмишная Мая• 05 декабря 2023
для досвіду, щоб відкрити своє, то йдіть баристою. Думаю, в офіс завжди встигнете повернутись
Ацетилсалициловая кислота• 05 декабря 2023
А мы тут причем?
Вы ж хотите открывать кофейню, а не мы.
Снідаю авокадо• 05 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Как может нравиться а офисе, я вот сейчас работаю три месяца, мне уже выть хочеться, это не жизнь, а серое скучное существование от звонка до звонка.
Заліковий троль• 05 декабря 2023
В вашем случае лучше бариста, удобнее и плюс вы вникните в сферу для своего будущего бизнеса
Ответ дляСнідаю авокадо
У меня офис с частичным посещением. В основном, удаленка
Вы работали баристой? Я работала в кофейне, когда училась заочно на 5 курсе. Работать с 7 утра до 10 вечера, в туалет выйти непонятно когда, разные клиенты (то им горячее кофе, то прохладнее, то еще что-то) и постоянно на ногах …
Еще и убирать кофейню в конце дня
Мне в офисе легче
автор Говорю відверто • 05 декабря 2023
Ответ дляАкукарача
Це не бар, а такий острівок з кавою, де є кава і морозиво
язззззь!!!• 05 декабря 2023
В вашому випадку баріста - бо для вас це крок назустріч мрії про власну кав´ярню, набратися досвіду, дізнатися про підводні камені.
Але якщо забрати мрію про кав´ярню а просто шукати де заробити на життя - тоді краще офіс, бо робота барісти не передбачає розвитку чи перспектив.
автор Говорю відверто • 05 декабря 2023
Ответ дляязззззь!!!
В офісі теж можуть бути такі собі перспективи, офісний планктон 🥹 мені вже так набридло
Шалена красуня• 05 декабря 2023
Я вважаю, що в Вашій ситуації бариста. Бо вам хочеться і є перспектива і плани на майбутнє. І різниця в зп по факту майже відсутня. Плюс є більш комфортні умови праці особисто для Вас ( - дорога, - час).
Я трошки старша. В моїй ситуації баристою взагалі не розглядала б, але я побудувала кар´єру. Робота мені подобається. І думаю, що різниця в зп з баристою в мене рази в 4, тому сенсу немає. І всю зиму я працюю дистанційно з дому. Це теж дуже підходить
Інно4каа• 05 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
работа в офисе бывает очень-очень разная. Вы на какой должности?
Інно4каа• 05 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
як набридло,тчому ви досі там? ви самі собі відповіли на задане питання
Пишу вірші, дорого• 05 декабря 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А мы тут причем?
Вы ж хотите открывать кофейню, а не мы.
Человек задал вопрос, он не выясняет кто при чём. Если нет ответа по сути зачем сразу нападать на человека?!
Николай-b526• 05 декабря 2023
бариста в 32 - ну такое.....
автор Говорю відверто • 05 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
бариста в 32 - ну такое.....
Какое?
Нічна ненажера• 05 декабря 2023
Як на мене, бари та то більше для молоді і студентів. Працювати в офісі і відкривати кавʼярню. Але то так здається, що відкрити кавʼярню і мати свій бізнес - то дуже просто. Це набагато складніше, ніж бути найманим працівником.
автор Говорю відверто • 05 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
Мені не здається, що відкрити кав’ярню і мати свій бізнес - то просто.
Але найманим працівником бути мені вже 🤮
Мию вікна у мороз• 05 декабря 2023
Был опыт работы баристой в связи с покупкой кофейни. Утром на потоке людей я оживала, потом весь день сидишь и смотришь в окно. Когда моя работа зашевелилась, продала кофейню и побежала в офис
Снідаю авокадо• 05 декабря 2023
Ответ дляІнно4каа
Руководитель проекта. Разная, да - что касается функционала, но если это работа не творческая - то она монотонная, а главное - график ’ от звонка до звонка’. Меня этот график посто убивает, если бы возможно было работать 2/2, для меня было бы гораздо лучше.