Бабка-байкерша• Изменено 05 декабря 2023
Чужа дитина в гостях, котра ну дуууже прагне уваги
Завтра Миколая. Зустрічаємося у куми.
До них прийде братова із дівчинкою.
Бачила цю дитину в жовтні на дні народження у похресниці.
Дитина 6 рочків перший клас.
Постійно «виступає»
«Так ану! Дивіться всі на мене, зараз я буду розповідати віршик! ТИХО всі! Ви шо не почули?! Тихо, я сказала»
І все б нічого, але таких віршиків за вечір мінімум 10.
А ще я танці і театральні вистави у виконанні юної акторки
Мама не може намилуватися і безупинно розповідає, яка у них творча і талановита дитина і на вокал вони ходять, і на танці , і театральний гурток, і фокуси показує.
Справа в тому, що дитина виступає просто нон-стоп.
Як делікатно вийти із такої ситуації і пояснити, що діти мають гратися із дітьми (яких на свято прийшло ще троє окрім цього юного обдарування)
І я, доросла тітка, вже задовбалась слухати ті пісні, а хочу трохи ковтнути вина і потеревенити з подружкою після важкого трудового дня замість плескати в долоньки і кричати «Браво»
До них прийде братова із дівчинкою.
Дитина 6 рочків перший клас.
Постійно «виступає»
Головний кошак• 05 декабря 2023
Не йдіть завтра
Прийдіть після виступів, післязавтра
Яких порад ви чекаєте?
Прийдіть після виступів, післязавтра
Яких порад ви чекаєте?
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляосень харашо
Просто не общайтесь
З подругою, через її племінницю?
ТебеОноНадось• 05 декабря 2023
А зачем деликатно? Терпеть не могу слушать и смотреть творчества чужих детей, просто игнорю и все
осень харашо• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
З подругою, через її племінницю?
А что вы хотите? Чтоб мы вам никидали вариантов как удавить ребенка и её мамашу?
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
Не йдіть завтра
Прийдіть після виступів, післязавтра
Яких порад ви чекаєте?
Прийдіть після виступів, післязавтра
Яких порад ви чекаєте?
Не знаю яких може хотось має пораду, як делікатно пояснити чужій дитині, що я не купляла квиток на її стенд ап
Можу брикнути• 05 декабря 2023
у вас тоже дети есть? если нет, я б перенесла встречу. пусть без Миколая, который всегда приходил 19, но и без стихов
Затишне кубло• 05 декабря 2023
Ковтайте вино и идите домой,а девочка пусть наслаждаться себя показать другим
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
не приглашайте эту бездарность
Я не хазяйка, я так само запрошена, як і та сімʼя з дитиною.
Гл. Амурная• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ніяк
То батьки мають пояснити своїм бубочкам, що ці концерти не потрібні
Не заздріть тьоті• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Это мать виновата. Она не воспитывает. Растет нахал.
Можу брикнути• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
я б хотела посмотреть на это представление
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляМожу брикнути
Звичайно є.
Моїй 8.
Віршики не розповідає.
Моїй 8.
Віршики не розповідає.
Чумачечая Весна• 05 декабря 2023
А ви пробували сказати прямо? Що все, дуже дякую, а тепер Маша йде гратися до інших дітей. Якщо не подіє - починайте обговорювати дорослі теми, наприклад запитайте голосно у мами чи з такою активною дівчинкою у них вистачає часу на секс з чоловіком.
ДлинноНожка• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Это маме девочки надо объяснять, а не шестилетке.
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляМожу брикнути
Я думаю хвилин 2 вам вистачило б
жінка незаміжня• 05 декабря 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Хорошее качество, девочке в жизни пригодится
Ласкове телятко• 05 декабря 2023
я думала , времена сидения в квартирах уже прошли.
к примеру, в Европе все встречаются в кафешках и рестиках
Муууумие• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Так и сидите молча, вы в гостях. Пейте вино, а дитя пусть поет. Ну можете предложить ей организовать концерт с участием всех детей. Пока они будут там репетировать и придумывать, успеете пообщаться.
На границе• 05 декабря 2023
Ну ви недальновидна! Зірка росте ж. Все знімайте, беріть автографи, потім стане нова Брітні Спірс - купу грошей заробите під якійсь іі героїновий хейт.
Бабка-байкерша
• 05 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
А подруга з задоволенням спостерігає ті концерти?
Без задоволення, але підіграє.
Просить обіцянку, що це буде останній виступ на сьогодні
SecondLeg-f4c4• 05 декабря 2023
При всій повазі ви не можете розпоряджатись і давати настанови гостям в чужому домі, для цього є хозяева.
Можу брикнути• 05 декабря 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Я думаю хвилин 2 вам вистачило б
я не о выступлении, а о объяснении 6-ти летке. а по сути - я не общаюсь с людьми, которые мне не приятны. или переносите встречи, или терпите. выбор не широкий