Изменено 05 декабря 2023

Під час індиву батьки приходять вирішувати особисті питання до тренера

Дитина займається спортом серйозно. Беремо індивідуальні зайняття, бо готується до змагань.
Просто кожний індив з попереднього затримуються батьки, бо всім хочеться поговорити про свою дитину і її успіхи.
Причому, вони бажають зробити це під час заняття наступного спортсмена.

Приклад. Перед дочкою тренувалася дівчинка.
Мама залишилася після їх тренування, розпитувала про успіхи своєї дитини, звіряли з тренеркою по записах куди і скільки вона грошей здала і складали розклад на наступний тиждень. Чомусь під час занять з дочкою вона це не додумалась вирішити.
15 хвилин тренування пройшло в чужому клопоті.

На друге тренування інша мама привела свою дитину, щоб тренерка її обміряла для костюму.
І потеревенити звичайно. Це зайняло 20 хв.
Я все засікаю останнім часом бо достало.

Індив дорогий - 500 грн/година. І половину або чверть цього часу люди вирішують свої питання.

Як вам така ситуація взагалі?

Тренерка типу дає завдання дитині, але зрозуміло, що уваги там не 100%
Результат:
вже голосів: 94
94 (100%) Ні, не норм
0 (0%) Так, норм
НеВРотик 05 декабря 2023
Уделите время на обсуждения позже. Это нормально, что они хотят обговорить качество услуги. Вы перед оплатой своих покупок/услуг тоже обсуждаете с исполнителем
Пургену мне 05 декабря 2023
А тренер увеличивает длительность тренировки?
Щедрик 05 декабря 2023
Всі питання до тренера
GaleTTa 05 декабря 2023
Тренер не права, мне бы тоже такое не понравилось.
автор Кудряшка Сью 05 декабря 2023
Ответ дляПургену мне
А тренер увеличивает длительность тренировки?
Ні!
Бо далі приходить наступна дитина. У всіх все по графіку.
Пургену мне 05 декабря 2023
Если есть чат, напишите об этом в чате, типа задавайте свои вопросы во время тренировки своего ребенка
Рятівник Малібу 05 декабря 2023
А що з вами трапиться, якщо ви скажете про це тренеру, що вам не подобається такий підхід?
Пургену мне 05 декабря 2023
Или поговорите с тренером, 500 грн не малая сумма
Spicy -02f0 05 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Уделите время на обсуждения позже. Это нормально, что они хотят обговорить качество услуги. Вы перед оплатой своих покупок/услуг тоже обсуждаете с исполнителем
Так почему это должны из индива автора высчитать
1 8
Вся така шо куди там 05 декабря 2023
Для вас это серьезный спорт,а для тренера заработок на ваших амбициях.Она знает что ее болтовня никак не повлияет на приседания (например)вашего ребенка во время занятия
4 1 2
автор Кудряшка Сью 05 декабря 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А що з вами трапиться, якщо ви скажете про це тренеру, що вам не подобається такий підхід?
Цікаво, як в інших секціях.

Вчора втрутилась в бесіду.
Тренерка каже : «Так я ж їй дала завдання»

Дала завдання і стоїть спиною до дитини - чужі гроші шукає по блокнотам.
1 1
Spicy -02f0 05 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Цікаво, як в інших секціях.

Вчора втрутилась в бесіду.
Тренерка каже : «Так я ж їй дала завдання»

Дала завдання і стоїть спиною до дитини - чужі гроші шукає по блокнотам.
У меня такое было с тренером зала было. Нашла из-за этого другого. Это не нормальная ситуация
автор Кудряшка Сью 05 декабря 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Для вас это серьезный спорт,а для тренера заработок на ваших амбициях.Она знает что ее болтовня никак не повлияет на приседания (например)вашего ребенка во время занятия
Це не присідання.
Це підготовка номеру в повітряній гімнастиці.
Складні елементи і звʼязки.
Spicy -02f0 05 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Це не присідання.
Це підготовка номеру в повітряній гімнастиці.
Складні елементи і звʼязки.
Нет, точно ищите другого
автор Кудряшка Сью 05 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Уделите время на обсуждения позже. Это нормально, что они хотят обговорить качество услуги. Вы перед оплатой своих покупок/услуг тоже обсуждаете с исполнителем
Нехай на своєму занятті обговорять, чому ні?

Чому на моєму це треба обговорювати?
Вся така шо куди там 05 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Цікаво, як в інших секціях.

Вчора втрутилась в бесіду.
Тренерка каже : «Так я ж їй дала завдання»

Дала завдання і стоїть спиною до дитини - чужі гроші шукає по блокнотам.
Вы сами видите ее отношение
Но в таком случае проще сменить тренера,вы ее не переделаете
1 11
автор Кудряшка Сью 05 декабря 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Для вас это серьезный спорт,а для тренера заработок на ваших амбициях.Она знает что ее болтовня никак не повлияет на приседания (например)вашего ребенка во время занятия
Ну то нехай тоді тренує безкоштовно, якщо це не дуже серйозно.
Бо як гроші брати це серйозно, а як навчати, то не дуже.
Вся така шо куди там 05 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ну то нехай тоді тренує безкоштовно, якщо це не дуже серйозно.
Бо як гроші брати це серйозно, а як навчати, то не дуже.
Зачем ей бесплатно тратить на вас время?
3 2
Рятівник Малібу 05 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Цікаво, як в інших секціях.

Вчора втрутилась в бесіду.
Тренерка каже : «Так я ж їй дала завдання»

Дала завдання і стоїть спиною до дитини - чужі гроші шукає по блокнотам.
Ну це якась халатність з боку тренера, той тренер, який дійсно хоче, щоб його підопічний мав гарні результати вижене всіх із залу, хто заважатиме йому працювати) Я якось зайшла в секцію карате, взнати за заняття для дітей, так тренер сказав, або передзвонити йому, або чекати 30 хвилин до закінчення. І по ньому видно було, що він наповненний амбіціями зробити із своїх підопічних гарних спортсменів
Spicy -02f0 05 декабря 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Зачем ей бесплатно тратить на вас время?
Автор хочет внимание за оплаченное время, что в этом не так?
автор Кудряшка Сью 05 декабря 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Зачем ей бесплатно тратить на вас время?
Те саме питання : «Чи маю я платити за теревеньки з чужими мамами»?
Вся така шо куди там 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Автор хочет внимание за оплаченное время, что в этом не так?
Все так,только почему автор это сразу не сказала ей.
Мальовнича даль 05 декабря 2023
Это нужно решать с тренером, другие родители тут ни при чем.
автор Кудряшка Сью 05 декабря 2023
Ответ дляМальовнича даль
Это нужно решать с тренером, другие родители тут ни при чем.
А з боку інших батьків хіба це не свинство?
7 1
Непереможна 05 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ні!
Бо далі приходить наступна дитина. У всіх все по графіку.
Обсуждайте с тренером. Она не права.
Мальовнича даль 05 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А з боку інших батьків хіба це не свинство?
У них другие интересы и они не обязаны блюсти ваши, они могут даже не знать что сейчас у вас индивидуал, он платный и вам не нравится решение посторонних вопросов. Это тренер должен навести порядок так как хочет получать за свои индивидуалки деньги и в его власти сказать другим родителям что выяснять их вопросы он будет в свободное от работы время
Непереможна 05 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Цікаво, як в інших секціях.

Вчора втрутилась в бесіду.
Тренерка каже : «Так я ж їй дала завдання»

Дала завдання і стоїть спиною до дитини - чужі гроші шукає по блокнотам.
Я на детских тренировках не была, но на взрослых индивидуальных занятиях тренер всегда с клиентом. Те если и трындит, то с клиентом. Но нормальный тренер обычно если и говорит что, то по делу. И даже в бассейне тренер ходит вдоль дорожки, смотрит и тд.
У вас есть вариант к другому тренеру ходить?
Носки на подтяжках 05 декабря 2023
Тоді зробити навпаки - підійдіть до тренера коли інша дитина тренується і задавати свої питання.
Ну якщо це нормально для інших, чому ви автор не користуєтеся таким же шансом потеревеніти з тренером?!
Непереможна 05 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А з боку інших батьків хіба це не свинство?
Ну, это вы придераетесь уже. Может и свинство, но все разные и каждого взрослого вы культуре не обучите. Здесь проблема только в тренере
1 1 5
Copy-Paste 05 декабря 2023
Я тренер. Вважаю вашого тренера некомпетентним. Або йому, або батькам прямо скажіть, хай виясняють свої питання під час свого заняття