Басноплетка• 09 декабря 2023
Вопрос к любовницам. Что помогает Вам не ревновать к жене
Вопрос к любовницам. Есть мужчина, он женат. Люблю его. Как избавиться от ревности к жене? Говорит, что не спит с ней. Но я постоянно об этом думаю. И как аккуратно намекнуть, что я хочу, чтобы он оставил жену и жил со мной? Возможно у кого-то есть положительный опыт в таких ситуациях...Когда муж от жены ушёл к Вам. Что помогло Вам выйти счастливой из такой ситуации?
Аноним_1857• 09 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
Не знает, но картинки, возможно, рисует
и правильно делает, пускай понимает что легко разрушить чужую семью не будет. даже если муж уйдет, я не отдам его ей легко на блюдечке, пускай страдает и ждет
Аноним_1857• 09 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Пошла в жопу и все такие как ТЫ бессовестные
поддерживаю
Масяня Я• 09 декабря 2023
Прямо спросите, видит ли с вами будущее и что планирует дальше. Мужчине все ваши намеки очень выгодно не понимать. Дети в таком возрасте уже наверняка взрослые, это не трехлетка, которую мама может не давать видеть или настраивать против папы. Такая себе отмазка. А у вас в этой ситуации самооценка к чертям летит - ничего вы не сделаете, если влюбились, будете ревновать, плакать, истерики устраивать.
Басноплетка
• 09 декабря 2023
Ответ дляАноним_1857
так почему сами хотите другой женщине нанести такую же рану?
Увлеклась
Руда ліса• 09 декабря 2023
Автор знаю по собі про обидві ролі - спочатку як дружину котру зраджували, потім як коханка жонатого.
Буває дуже по різному. Ми дійсно з чоловіком не спали, взагалі майже два роки доки тягнулося ото все, чи може і більше вже не згадаю точно, але він просто уникав сексу з і мною. Тож не спати з дружиною одружений чоловік дійсно може. Інфа 100%.
Ми розлучилися, він пішов до коханки, вони вже щасливо одружені багато років. Тож так буває і це зовсім не рідкість, інакше не було б стільки других-третіх шлюбів.
Стосовно зворотної ситуації - я коханка жонатого. Ну звісно він типово каже що не спить і певні підстави вірити в мене є, але... навіть як і спить, то не чіпляє мене тому що чоловік сам поставив себе у стосунки, коли я відношуся до нього: ’я з тобою поки не зустріну краще’. Він звісно розказує ’люблю трамвай куплю’ - але, ну камон, лапша ж то... коли чоловіку ДІСЙНО потрібна жінка, то його ніщо не зупиніть - ’ні гори, ні болота, ні дерьмо койта дикого’ (с). Тому я просто насолоджуюся чим є і відкрита на усі можливості котрі пропонує життя. Як він до мене, так і я до нього. Тому і ревнувати нема до чого.
Не рахую, а вважаю• 09 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Бессовестный тут только мудак, который изменяет
Не рахую, а вважаю• 09 декабря 2023
Ответ дляМасяня Я
У любовниц в принципе изначально самооценкой можно мыть грязные полы, иначе бы она не стала любовницей
Руда ліса• 10 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нуууу не так всьо однозначно. Звісно є жінки до котрих вишиковуються черги принців з пропозиціями заміж. Але не до всіх. То краще ніж бути самій, то в певних випадках мати не обтяжливі стосунки із жонатим. Чисто математично чоловіків менше ніж жінок, тому і виникають таки ситуації, а не тому що в когось самооцінка не така. Об´єктивна реальність, нічого не поробиш.
Масяня Я• 10 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ситуации бывают разные. Любовница - не всегда одинокая. Иногда это ’счастливая жена и мама 3 ангелочков’, которой либо романтики недостает, либо у мужа не все в порядке с потенцией.
Басноплетка
• 10 декабря 2023
Ответ дляРуда ліса
Підкажіть, будь ласка, скільки Вам років и чи є у Вас діти? Бо у мене двоє
Руда ліса• 11 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
Мені 40+, дитина майже повнолітня.
Дивне створіння• 03 января 2024
Ну по перше він бреше
По друге чому він не пішов від дружини?
Був дуже дуже поганий досвід - казав не спить , не спілкується
Всі свята зі мною - но від неї не йшов
Короче - плюнула і пішла Я
Він бігав клявся в коханні - но не пішов від дружини))
Після всього цього тілько хочется все забути!!!
Одружені чоловіки - це табу щоб вон там не казали ( не спить, живе тільки тому що діти і так далі)
І ще - якщо він їй зраджує то і вам буде. Це такі люди ....
Мені соромно за те що я так вчинила по відношенню до його дружини - її шкода, що живе з таким козлом.
По друге чому він не пішов від дружини?
Всі свята зі мною - но від неї не йшов
Короче - плюнула і пішла Я