ШанельКуКу• Изменено 10 декабря 2023
Свекруха звинуватила в тому, що я не хочу їхати за кордон
А по факту - не хочу вивезти її синка.
Зараз швидко змінюють закони.
Свекри кричать, що потрібно виїхати до нового року. Вони чоловіка накрутили. Він взагалі нікуди не збирався виїздити, але йому кожен день телефонують та розповідають, що скоро його відстрочка закінчиться і все таке і він перейняв їх рішення, що треба виїздити. Мені теж телефонують, давлять на те, що діти без батька лишаться. Я цього хочу?
Я не хочу цього робити саме зараз. Одна дитина навчається, іншій потрібно вирішити питання по здоровʼю. Є тварини, коти, яким треба зробити всі документи, щоб вивезти.
Взимку нікуди їхати не хочу.
Чоловіку кажу, щоб збирався та хоч завтра їхав зі своєю матірʼю (вона має групу). Але він сам з нею не хоче, лише поїхати усім разом.
Що вже робити, та як пояснити - не знаю.
Свекруха буквально так і сказала: головне слово/дія/рішення - за тобою. Ще й чоловік підливає масла у вогонь, типу, я не розірвусь і себе там забезпечувати і вам кошти висилати (натяк на те, що буду я без грошей сидіти, якщо не погоджусь виїхати. Зарплатні моєї на все не вистачить).
Тема для того, щоб виговоритися
Зараз швидко змінюють закони.
Взимку нікуди їхати не хочу.
Тема для того, щоб виговоритися
ole4kakissa• 10 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Муж не хочет оставлять семью
Два месяца?
Это как раз время, на оформление всех документов, что б потом жена с детьми приехали на все готовое. Вот где забота и участие
Ответ дляole4kakissa
Два месяца?
Лучше ехать всем вместе. Семье с детьми быстрее найдут жилье. Кроме того, на двоих выделят двушку, потом туда нельзя будет прописать жену с детьми (нормы не позволяет). Менять квартиру - огромный геморрой
Ответ дляTaby
Зараз треба з грошима. У тій же Німеччині вже не дають давно грошей на перший час , а треба спочатку все оформити, а це 2-3 місяці приблизно
В лагере кормят и дают карманные деньги. Ну, когда найдут квартиру, месяц придется продержаться, пока зарегистрируют.
Нам на 3 человек на жизнь хватает 500 евро в месяц.
Ответ дляШанельКуКу
У випадку чого мене будуть звинувачувати усе життя. Я хочу приймати рішення без тиску
Автор, якщо ви не взмозі заробляти на себе та дітей, що вам не вистачить без чоловіка, то в принципі я б на вашу думку вже й не зважала, дивно що чоловік ще з вами, ви якор.
Киев_Елена• 10 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Если бы муж мог выехать, мы давно уехали. Похоронили уже трёх, дети сироты, боль на всю жизнь.
Я тоже автора не понимаю. Свекры правы - чем дальше тем сложнее будет выехать даже тем кто может выехать. На кону - жизнь мужа. Если автор ей не дорожит, сама потянет растить детей, если муж хочет воевать - то все понятно. Если это любящая семья то нужно выезжать еще вчера
marydgayne• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
пусть выезжает с матерью. разводитесь и пусть едет.
Киев_Елена• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Конечно будут) была возможность спасти жизнь сыну, а невестка ’психологов переслушала’ про давление и т.п....протупила
Киев_Елена• 10 декабря 2023
Ответ дляБавовнятко
Вам просто треба зрозуміти, що якщо він може виїхати тільки по матеріной інвалідності, то це скоро прикриють і все, більше можете нікуди не збиратися.
Ответ дляTaby
Зараз? Це в якій землі? Я в НРВ- нічого вже давно не дають. Оформлюєш всі документи і подаєш на виплати в джобцентр ,як всі. Оформлюють 2-3 місяці. Я приїхала прошлим літом, вже не давали грошей на перший час.
Ещё в августе давали.
Сидели неоформленные 5 месяцев, но кормили и деньги давали
Ответ дляСердючка
Невнимательно читаете, написано’ Я не хочу виїжджати саме зараз’.Т.е. в перспективе не против.
И потом причины, дети учатся, один болеет, нет документов у животных, зима и т д.
Как можно за два года не сделать доки животным, или она их вчера на улице подобрала?
Киев_Елена• 10 декабря 2023
Ответ дляnavka
Судячи зі всього, чоловік після ваших справ, комфорту і котів десь на 5 місці. Якби це був не чоловік, а син ви теж би так вважали? Можете не відповідати це очевидно.
Я тоже думаю что автор просто не дорожит мужем. Если его заберут на фронт и убьют - это не будет трагедией. Она больше переживает чтоб ее родственники не обвиняли в этом)))