Звоночек• 11 декабря 2023
Посоветуйте, пожалуйста, специалиста в Киеве,который поможет избавиться от храпа
У маня проблема такая😞 мешаю мужу спать. Может, что-то посоветуете из личного опыта, чтобы избавиться от этой напасти…
Звоночек
• 11 декабря 2023
Ответ дляКачка в тапцях
лишний вес есть ?
Осталось 5 кг лишнего веса, сбрасываю по-тихоньку. 12 уже ушло, ситуация с храпом не улучшилась😞
Звоночек
• 11 декабря 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Треба до гарного лора
Была у просто лора…. Патологии не обнаружил
Звоночек
• 11 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
Думаете, поможет?
Не знаю, но надо де что-то делать. Муж не спит из-за меня….😞 а так не хочется уходить из семейной постели
Фрекен бок• 11 декабря 2023
З особистого досвіду, як Ви хотіли)
Хропить чоловік. Спочатку пішли до лора. Вона оглянула, побачила викривлення перегородки в носі. Розповіла, що причин храпа на багато більше, ніж це. Але почати треба з операції на перегородці. Коли все заживе, можливо храп припиниться, якщо в цьому була причина. Якщо ні, - на обстеження до сомнолога. Там буде виявлена точна причина. Я вже не дуже пам´ятаю весь перелік причин, які можуть викликати храп. Може бути зайва вага, серцево-судинна система, травнева, ну і власне фізіологічна, і можливо ще якісь, я не пам´ятаю вже точно. До сомнолога ми ще досі не дійшли. Після операції на перегородці чоловік не став менше хропіти. Але був період, коли він майже не хропів, а мої вуха відпочивали від біруш)))
Це було, коли він схуд на 15 кг. Ми 4 місяці дотримувались програми харчування. І після її закінчення, як результат було зменшення ваги, живіт круглий десь дівся і місяці 2-3 він не хропів зовсім. Потім, поступово живіт знов повернувся, а з ним і храп також. Зараз менше хропить, коли менше їсть на ніч. Але, то буває не часто, бо, як правило, приходить з роботи пізно, вечеряє добре, бо цілий день без обіду.
Вважаю, що вирішувати цю проблему, все ж таки варто, бо це не тільки дискомфорт для партнера, а і ризик для здоров´я. Маю на увазі апное.
Фрекен бок• 11 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Біруші чоловіку, поки не вирішиться з храпом. Але треба підібрати зручні і правильно користуватись. Бо вуха може муляти, а це дратує. Я вже в них спец)))
Перепробувала багато, знаю які мені підходять. Є дещо незручності, але на багато менше, ніж не висипатися)
Яичница с беконом• 11 декабря 2023
В Глевахе есть лаборатория сна, в которой лечат апноэ (храп).
Благоуханочка• 11 декабря 2023
У меня муж храпел до безбожия, ни пластыри ни лор ни спреи ничего не помогло. Пять лет я мучалась и практически не спала
Три недели назад мы были по делам в посольстве одном, и мужчина с которым мы общались, разговор зашел про нашу семью и отношения, дал совет по поводу храпа - три дня подряд перед сном промыть нос уксусом , не важно каким, мы взяли винный, просто в ладошки и втянуть в себя , муж сделал , по началу глаза были красные, чихал плакал - но вот уже три недели как- храпа нет!!!! Может посопеть немного но не завывает ! И дышать намного легче стало говорит и тон голоса изменился , до этого гундосил
Звоночек
• 11 декабря 2023
Ответ дляФрекен бок
З особистого досвіду, як Ви хотіли)
Дякую за Ваш досвід. Налаштовпна проблему вирішувати
Звоночек
• 11 декабря 2023
Ответ дляФрекен бок
А де їх купують? В аптеці?
Звоночек
• 11 декабря 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Супер!!! Дякую. А на консультацію туди можна приїхати? Ви не знаєте?
Брюльтик• 11 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Яка цікава історія. Дуже цікаво що саме зробив оцет
Звоночек
• 11 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Який цікавий досвід!!!! Дуже Вам дякую.
Звоночек
• 11 декабря 2023
Я хроплю не тільки на спині, а і на боку також… При тому, іноді я, навіть, не сплю, лежу з заплющеними очима і хроплю, а сама цього не чую😞
Благоуханочка• 11 декабря 2023
Ответ дляБрюльтик
Я не врач , не могу вам ответить или объяснить, но тот мужчина , сказал , что он сам храпел очень, что до развода доходило и храп действительно проблема , муж знал , что я уже без сил , так как от его храпа просыпалась я и ребенок , по этому согласился , но что есть то есть , храпа - нет и это факт 🤷🏼♀️
Благоуханочка• 11 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Який цікавий досвід!!!! Дуже Вам дякую.
Не за что, может быть и вам поможет, я поделилась нашей «победой»❤️
Яичница с беконом• 11 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
У них є сайт з телефонами, думаю, що можна запитати. Лабораторія сна доктора Погорецького.
Фрекен бок• 11 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
😱 оцет на слизову??
Це ж опік слизової.
Фрекен бок• 11 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А де їх купують? В аптеці?
Так, в аптеці.
Я беру салатові. Вони м´якенькі, мінімум дискомфорту. Є помаранчеві, мені не подобаються, - занадто жорсткі.
Ще бувають в Епіцентрі. Але то для захисту від шуму інструментів. Блгарки там, і всяке таке гучне. Не підходять тому, що розраховані на короткий час, за цілу ніч дуже намуляють.
Благоуханочка• 11 декабря 2023
Ответ дляФрекен бок
😱 оцет на слизову??
Це ж опік слизової.
Нету ожога у него, наверное можно с водой разводить , но мой без воды делал , никаких плохих ощущений не было спустя пять десять минут уже . Если бы был ожог- это бы чувствовалось, и я не писала бы здесь
Фрекен бок• 11 декабря 2023
Ответ дляБрюльтик
Обпік слизову.
Благоуханочка• 11 декабря 2023
Ответ дляФрекен бок
Обпік слизову.
Вы утверждаете за моего мужа? Нет у него никаких ожогов !
Фрекен бок• 11 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Я стверджую тільки те, що кислота (а оцет це кислота) небезпечна для слизової.
В ваших слів все ок, то і добре.
Але так робити не можна.
В ваших слів все ок, то і добре.
Але так робити не можна.
Малинка• 11 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Насчет уксуса не знаю, это ж на слизистую, капец… но сама идея верная.
Автор, я иногда храплю когда болея орз. А именно воспаляется носоглотка, ниже носа, но еще над горлом, за язычком горловым отеки. Там где у детей аденоиды. Тоже тогда вхрюкиваю воду, но не уксус, а соленый отвар календулы или коры дуба или зверобоя или физраствор с прополисом. И через рот оно выливается. Нос конечно же дышать нормально должен. Это еще в 14-м году советовал хирург отоларинголог из больницы на Зоологической.
Благоуханочка• 11 декабря 2023
Ответ дляФрекен бок
В ваших слів все ок, то і добре.
Але так робити не можна.
В ваших слів все ок, то і добре.
Але так робити не можна.
Если нам советовали это, значит уже не один человек прошел через это, и ни у кого не было проблем. Я никого не заставляю ничего делать, все взрослые люди, пишу то, что нам действительно помогло , так как храп -был очень большой проблемой в нашей семье
Фрекен бок• 11 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Сечею те колись ´´лікувалися´´ багато людей. І говорили, що допомагає.
Я теж не заставляю. А попереджаю, що це небезпечно.