Баба Йога• 11 декабря 2023

Відмова від цукру - хто пробував?

Дівчата, ситуація в цілому така - пішла на нову роботу, вона сидяча в основному, плюс стреси постійні... Набрала зайвих кіло 5-7, а то й більше. Якщо влітку ще вдавалося якось бігати з ранку, іншими активностями займатись, то зараз по зимі взагалі все погано:(
Вирішила відмовитися від цукру для початку. Ну, ясно що зовсім не вийде, але принаймні чай\кава - без нього... Але це жах і не смачно:(
Варіант - цукрозамінник в коробочці.
Скажіть будь ласка, хто пробував відмовитися від цукру - вам хоч трохи допомогло?
І чи можна тим цукрозамінником користуватися?
Так, знаю, що треба і зал і все інше, але не встигаю майже нічого з доньчиними заняттями.
Мой завтрак• 11 декабря 2023
Не допоможе відмова від цукру скинути ваших 5-7 кг. Потрібно відмовитися від цукру, борошна, алкоголю і контролювати їжу, ну крім сніданку
ША! я прийшла!• 11 декабря 2023
Лет 5 пью кофе и чай без сахара. С сахаром мне уже жутко сладко и не вкусно
Раз одела не бу• 11 декабря 2023
Моя колега по роботі вже рік як відмовилася від цукру, але їсть мед. Прекрасно себе почуває, дуже схудла, стала ходити на плавання то зараз дуже гарно виглядає
Гладиолус• 11 декабря 2023
Я не пью чай с сахаром лет с 14,то есть лет 28 . Мне не вкусно сладкий
Кофе без сахара 5 лет,но с молоком . Сначала было непривычно,а теперь с сахаром пить не могу
КАПСЛОЧНИЦА• 11 декабря 2023
Я пробувала повністю відмовитися від солодкого, через 4 дні 2+2 складно було додати. Зараз їм, але небагато. Вважаю, що крайнощі не потрібні
Мой завтрак• 11 декабря 2023
І не зрозуміло оце - ну ясно, повністю відмовитися не вийде. Якщо чесно, ні не ясно)
Ну і сидяча робота ж не заважає ходити на спорт тричі на тиждень
GaleTTa• 11 декабря 2023
Сахарозаменители вреднее сахара. Если отказ от сахара то это стевия или эритриол. Это отказ от мёда. Это отказ от фруктов. Можно только кислые ягоды.
Пробуйте насколько получится.
Я без глюкозы просто дичаю))
Любительница• 11 декабря 2023
Це така собі відмова. Якщо вже і відмовляєтесь то треба зовсім без цукру, а він в багатьох соусах, консервації, хлібі і т.д.
Гуру троллинга• 11 декабря 2023
Це вже початок. Побачите як шкіра зміниться в кращу сторону. Ще постарайтесь від хліба відмовитись і не наїдатись на ніч
Гладиолус• 11 декабря 2023
Ответ дляЛюбительница
Нужно начинать постепенно,иначе будет срыв
Цвірінь• 11 декабря 2023
Пару десятков лет пью чай и кофе без сахара. Успешно набрала 10 кг за этот период ))
Дверной_Проем• 11 декабря 2023
Я 24 роки п´ю каву чай без цукру. Звикните. Хліб обмежте, тільки на сніданок цвльнозерновий. Ніяких соусів, копченого, вареників і т.д.
П´яна вишня• 11 декабря 2023
Лучше всего отказ от булок и бутербродов.

Мы всей семьёй перешли на ЗОЖ ( по состоянию здоровья) у меня лишние кг ушли очень хорошо.

Не едим мучного и картошка редкий очень гость на нашем столе.

Каши, мяско , рыбка основной рацион.
Гуру троллинга• 11 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Пробуйте насколько получится.
Я без глюкозы просто дичаю))
Відмова від меду і фруктів це вже крайнощі. Це важливі продукти. Головне яідмовитись від доданого цукру
Цвірінь• 11 декабря 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Мед тот же сахар. Она в целом сократила калорийность и добавила спорт, вот и результат.
А ось і я• 11 декабря 2023
У мене інсулінорезистентність. З 8.03.23 відмовилась від солодкого, мучного, швидких вуглеводів.
Що можу сказати. За випічкою сумую страшно :)
Без цукру і шоколаду - абсолютно норм. Але! Я це робила не для схуднення, але чекала приємного бонусу. Ні, за ці 9 місяців усього -2.5 кг.
GaleTTa• 11 декабря 2023
Ответ дляГуру троллинга
Не имеет значения добавленный сахар или нет, эффект одинаковый абсолютно
Голова колгоспу• 11 декабря 2023
Автор, якщо стрес постійно- будете набирати вагу, через зайвий викід кортизолу. Спати треба не менше 8 годин, ходити, помірні фізичні навантаження на тіло через день, інтервальне харчування (їсти 2 рази на день, в проміжках- лише вода, ніякої кави, чаю. Якщо себе жаліти і робити перекуси - шлях до зайвої постійної ваги і її зростання. Не лише в цукрі справа, треба передивитись і змінити повністю свій розклад життя.
Попразендовна• 11 декабря 2023
Сахарозаменители это кратчаший прямой путь к диабету.
Изучите вопрос
Аноним_1857• 11 декабря 2023
Я отказалась от сахара в чае/кофе и хлеб практически не ем. Результат есть. Работа тоже сидячая.
Прибираю щодня• 11 декабря 2023
Вже 4 роки пью чай і каву без цукру. Звикла, мені смачно) Але лише відмова від цукру не допоможе. Вам правильно написали: приберіть з раціону мучне, солодощі, майонез і т.д.
Трактор Віка• 11 декабря 2023
Ответ дляГуру троллинга
Не ем сахара много лет. Кожа лучше не стала.
Ручки-Крючки• 11 декабря 2023
Нужен дефицит калорий, даже на 1300-1400 ккал можно не худеть, если малоподвижный образ жизни, надо добавлять физическую нагрузку.
Ду да ду да ду• 11 декабря 2023
Чай и кофе пью без Сахара двадцать лет. Но ем много сладкого.
Трактор Віка• 11 декабря 2023
Похудела на 5 кг за месяц отказавшись от сахара и хлеба.
А вот чтоб худеть дальше пришлось считать калории.
Кредитная• 11 декабря 2023
Ответ дляМой завтрак
А що не так з борошном?
Золота орда• 11 декабря 2023
Ответ дляЦвірінь
Ситуація майже аналогічна. Я ще й каву п´ю не тільки без цукру, а й без молока/вершків.
На вагу це не особливо впливає.
Проте, коли сильно скоротила споживання цукру, помітила як шкіра покращилася.
Налогообложу• 11 декабря 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Тоже лет 12 уже чай кофе без сахара, чисто по вкусу не люблю сладкие напитки. Но какой в этом толк если жрать всё подряд
Короче стройной меня несладкий чай не сделал
Киця-бриця• 11 декабря 2023
Сахар+глютен.
Легко отказываюсь, последний раз 8 месяцев соблюдала, -6 кг (лишнего не было особо), кожа красивая и чистая
Некомильфо• 11 декабря 2023
Мені по стану здоров’я прийшлось відмовитись від цукру. Впізнала смак чаю і кави. А ще раніше любила солодкий чай з несолодким бутербродом. А так як чаю з цукром не можна, то і бутерброду не хочеться. Ну і звичайно цукерок, тістечок не можна...Іноді дозволяю собі, коханій... За пів року без дієти (тільки відмова від цукру) схудла на 4 кг.