Баба Йога• 11 декабря 2023

Відмова від цукру - хто пробував?

Дівчата, ситуація в цілому така - пішла на нову роботу, вона сидяча в основному, плюс стреси постійні... Набрала зайвих кіло 5-7, а то й більше. Якщо влітку ще вдавалося якось бігати з ранку, іншими активностями займатись, то зараз по зимі взагалі все погано:(
Вирішила відмовитися від цукру для початку. Ну, ясно що зовсім не вийде, але принаймні чай\кава - без нього... Але це жах і не смачно:(
Варіант - цукрозамінник в коробочці.
Скажіть будь ласка, хто пробував відмовитися від цукру - вам хоч трохи допомогло?
І чи можна тим цукрозамінником користуватися?
Так, знаю, що треба і зал і все інше, але не встигаю майже нічого з доньчиними заняттями.
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляМой завтрак
І не зрозуміло оце - ну ясно, повністю відмовитися не вийде. Якщо чесно, ні не ясно)
Ну і сидяча робота ж не заважає ходити на спорт тричі на тиждень
Та як вам сказати... Дитину в школу на 8, на 9 на роботу, до 18, в 19 понеділок забираю її з музики, у вівторок до 19 танці, тобто вдома ці дні десь о 20. середа один вільний день. Четвер-п´ятниця теж танці\музика. Субота день прибирання і т.ін. В неділю з нею в басейн.. Тож доволі важко втиснуть спорт. Влітку\восені вставала о 5:30 на пробіжку, зараз по темряві і слизькоті не дуже побігаєш. Ото хіба що дома велотренажер.
Хоча по факту можна й дома вправи робити.
Дякую. Мені потрібен пинок під зад:)
Налогообложу• 11 декабря 2023
Ответ дляМавка
Диабетчикам и колу можно, но с аспаркамом.
И мед, и шоколад, но в меру
Мёд это чистый сахар
Налогообложу• 11 декабря 2023
Ответ дляА ось і я
Зараз 8, був 26
Супер!
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Сахарозаменители вреднее сахара. Если отказ от сахара то это стевия или эритриол. Это отказ от мёда. Это отказ от фруктов. Можно только кислые ягоды.
Пробуйте насколько получится.
Я без глюкозы просто дичаю))
Та така ж фігня:) Як відмовилася, то кілька днів кидалася на людей:) А чому цукрозамінники шкідливіше? Мед не їм... А чому фрукти?
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляЛюбительница
Це така собі відмова. Якщо вже і відмовляєтесь то треба зовсім без цукру, а він в багатьох соусах, консервації, хлібі і т.д.
Та отож. Повністю все одно не вийде, але цукор в мінімумі теж потрібен. :(
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляГуру троллинга
Це вже початок. Побачите як шкіра зміниться в кращу сторону. Ще постарайтесь від хліба відмовитись і не наїдатись на ніч
Хліба майже не їм. Ну, тільки якщо чорний з борщем, але то рідко. Лаваш можу тонкий.
Поторописька• 11 декабря 2023
Я пробовала и собственно до сих пор не употребляю сахар и сахаросодержащих продукты, с т.з. похудения эффекта нет, да и вообще нет эффекта
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляГладиолус
Нужно начинать постепенно,иначе будет срыв
Дякую:) Почала відчувати агресію в собі в перші дні...
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляДверной_Проем
Я 24 роки п´ю каву чай без цукру. Звикните. Хліб обмежте, тільки на сніданок цвльнозерновий. Ніяких соусів, копченого, вареників і т.д.
Дякую. намагаюся обходитися овочами... Свого часу дуже непогано скинула на капустних салатах. Ну як салатах. Пекінська капуста з зеленню і трохи солі... Тоді прям закохалася в неї:)
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляП´яна вишня
Лучше всего отказ от булок и бутербродов.

Мы всей семьёй перешли на ЗОЖ ( по состоянию здоровья) у меня лишние кг ушли очень хорошо.

Не едим мучного и картошка редкий очень гость на нашем столе.

Каши, мяско , рыбка основной рацион.
Булки давно не моє. Я їх боюся як вогню:) А ви реально молодці:) Захоплююсь такими людьми!
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляА ось і я
У мене інсулінорезистентність. З 8.03.23 відмовилась від солодкого, мучного, швидких вуглеводів.
Що можу сказати. За випічкою сумую страшно :)
Без цукру і шоколаду - абсолютно норм. Але! Я це робила не для схуднення, але чекала приємного бонусу. Ні, за ці 9 місяців усього -2.5 кг.
А спорт? додавали?
Домашня Зюзя• 11 декабря 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Моя колега по роботі вже рік як відмовилася від цукру, але їсть мед. Прекрасно себе почуває, дуже схудла, стала ходити на плавання то зараз дуже гарно виглядає
Ну в меде сахар и куча каллорий)) она похудела не от того что отказслась о сахара.
Зупка_цем• 11 декабря 2023
Я отказалась, за месяц минус 5 кг..исходный вес был 77 кг ...эффект супер..но сейчас сладкое понемногу проскакивает..набрала 2 кг обратно
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Автор, якщо стрес постійно- будете набирати вагу, через зайвий викід кортизолу. Спати треба не менше 8 годин, ходити, помірні фізичні навантаження на тіло через день, інтервальне харчування (їсти 2 рази на день, в проміжках- лише вода, ніякої кави, чаю. Якщо себе жаліти і робити перекуси - шлях до зайвої постійної ваги і її зростання. Не лише в цукрі справа, треба передивитись і змінити повністю свій розклад життя.
Та ну як без стресу? На роботі вже менше, але чоловік на війні, то без стресу поки що ніяк:(
Помітила, що апетит знизився з відмовою від цукру. Сподіваюся і не повернеться...
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
Сахарозаменители это кратчаший прямой путь к диабету.
Изучите вопрос
Дякую, погуглю..
Зупка_цем• 11 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Пробуйте насколько получится.
Я без глюкозы просто дичаю))
От фруктов нельзя полностью отказываться, просто ограничить.. сахарозаменители действительно очень вредные(
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Вже 4 роки пью чай і каву без цукру. Звикла, мені смачно) Але лише відмова від цукру не допоможе. Вам правильно написали: приберіть з раціону мучне, солодощі, майонез і т.д.
Та нема мучного. Але все інше треба передивлятися...
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Чай и кофе пью без Сахара двадцать лет. Но ем много сладкого.
І як результат?
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
Похудела на 5 кг за месяц отказавшись от сахара и хлеба.
А вот чтоб худеть дальше пришлось считать калории.
Оооо, вітаю!:)
П´яна вишня• 11 декабря 2023
Ответ дляБаба Йога
Жизнь заставила.

Проходили обследование с мужем, выя вили у нас проблемы с пищеводом.
У меня эрозии , у него две язвы.

Выхода небыло, пришлось взяться за ум, и приводить в порядок себя.
Зупка_цем• 11 декабря 2023
Но правильно тут писали , отказаться от сахара но само собой от булок, хлеба, алкоголя и пищевого мусора и добавить движения и вуа ля
АБВГДейка• 11 декабря 2023
Багато років п´ю чай, каву без цукру
З цукром не смачно
Ду да ду да ду• 11 декабря 2023
Ответ дляБаба Йога
І як результат?
Вес не ушел. Много ем. Но кофе с сахаром пить не могу, невкусно.
Дама_с_коготками• 11 декабря 2023
чай/кофе всегда без сахара
сахар только портит их вкус
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляНекомильфо
Мені по стану здоров’я прийшлось відмовитись від цукру. Впізнала смак чаю і кави. А ще раніше любила солодкий чай з несолодким бутербродом. А так як чаю з цукром не можна, то і бутерброду не хочеться. Ну і звичайно цукерок, тістечок не можна...Іноді дозволяю собі, коханій... За пів року без дієти (тільки відмова від цукру) схудла на 4 кг.
Вітаю:) Шкода що за станом здоров´я, але ж на користь?:)
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляДиректриссимо
Не ем сахар, муку, алкоголь, картошку. Это мне помогает не набирать еще больше..чтобы скинуть то надо и остальное урезать до 1200 ккал в день
Алкоголь, виходить, теж калорійний?
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляМавка
Ви хочете відмовитися лише від того цукру, який у цукорниці?
Спочатку хоча б від нього. Розумію, щоб відмовитися від всього, це треба окреме харчування і багато часу на це... Нажаль і так не все встигаю. Але доведеться, якщо початковий рівень не допоможе...
Анти-анонім• 11 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
Аналогично! Не в сахаре дело. Сколько знаю знакомых, полного телосложения, все они однажды худели, получалось, но через время, вес возвращался на свое место.
Я худею 30 лет...
а толку?
то туда то обратно
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляУгги в горошек
Автор, я той осенью сидела на диете по здоровью, похудела на 10 кг. Было полностью исключено сладкое и мучное. Питалась мясом, овощами и ограниченно кашами + фрукты немного и очень осторожно.
Потом стала позволять себе немного сладкого и набрала те же 10 кг назад за год. Немного - это например два раза в неделю на выходных по 50 гр халвы к утреннему кофе, или три кубика шоколада, или один эклер.
Хочется просто убиться, т к для того что бы держать хотя бы минимально вес в пределах допустимого нужно жестко себя ограничивать.
Дуже розумію:(( Інколи тільки глянеш на тістечко, а вже зайві півкіло:(
автор Баба Йога • 11 декабря 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Я не їм цукру, картоплі, рису. У мене преддіабет. Зате їм пастилу, цукерки без цукру і чорний шоколад. Все це в мізерной кількості.
О, чорний шоколад. Те, що треба:) Дякую:)