Якось можна зробить, щоб вони тут не лазили?
Чудовий каламбур• 12 декабря 2023
Я теж помітила! Що не тема, то якийсь вкид. І одразу набігають в коментарі, коли намагаєшся якось привести до тями. Я навіть скаржилась на теми - не допомагає
Додекаэдр• 12 декабря 2023
тільки гнобити їх. по-іншому ніяк. мирного рішення немає.
руслікам має бути максимально некомфортно в українському середовищі.
на адміністрацію турнути їх з форуму надії вже немає.
он уже якась чмоня поставила дизлайк темі.
расосіянкі - ви не люди, не людськоподібні істоти. ви - гній, ракова пухлина планети, ваше призначення - самовипилитися з цього світу.
Додекаэдр• 12 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Удалено администрацией...
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
Додекаэдр• 12 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Удалено администрацией...
на форумі матрьохє може писати кожен. як і в житті засади матрьохі може кожен.
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Ну так і пишіть матрьохам, я від мене відчепиться
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Почалось утро.
Ага, секта боневтікв прокинулася 🤣
Додекаэдр• 12 декабря 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
о, то ви не матрьоха. а ну скажи паляниця.
Ответ дляДодекаэдр
Чи може просто ігнорувати, щоб їм було нецікаво? Їм тоді і не оплатять, але не знаю.. а сайт може якось фільтрувати і поставити бан для людей з росії?
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Давайте оформимо петицію з проханням до адмінів не пускати людей з російськими ай-пі та і все, можна ж поставити такий блок на сайті, невже ні? Нащо нам ці уйобіща?
Давайте
Додекаэдр• 12 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
не будуть фільтрувати людей з підаросії. немає такої країни як росія.
спілкування вони самі собі накрутять, дадуть куратором звіти ’’про чудово виконану роботу, он хахли як підтримують нас, з квітами будуть зустрічати’’. медведчук вже качнув цю тему, дебіли їхали впевнені у квітах і пирогах. але одічалі не відступляться все одно від цієї мульки.
Додекаэдр• 12 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Можна картинкою їх посилати))
є більш красномовні. де їх трупаки валяються на десятки кілометрів.
Ответ дляДодекаэдр
Як це немає країни? Можна ж територію ту забанити на сайті?
Чтооооооооооо?• 12 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Тільки як це зробити? Щоб вони прислухались
Створити шаблон листа і будемо розсилати всім адмінам в особисті
НичеНипанимаю• 12 декабря 2023
Сначала были ’мошейники’, потом ’правакаторы’ , после них ’крысяне’ с ’даунбасами’ сейчас ’матрьохи’ . Люди уходят и приходят, а вавки в голове остаются.
Околовита• 12 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
VPN є, не допоможе.
Я Головна• 12 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
За битви з матрьошками, а шо?
и как результаты? сколько побед, ничьих, поражений?