Томатико• 12 декабря 2023

Групові заняття, є обмеження

Хочу почати ходити на якісь групові або індивідуальні заняття після тривалого перериву. Є обмеження по здоров´ю - не можу використовувати кісті рук - опиратися на них, тримати гантелі, трх тощо. Раніше ходила регулярно в спортзал, покинула в зв´язку зі станом здоров´я, але зовсім без руху важко тримати себе в формі + не відчуваю енергії, хочу почати ходити на щось, де не задіяні руки. Поки що крім Zumba нічого в голову не приходить. Може, в когось є інші ідеї, була б вдячна. Хороший варіант - басейн, але в місті, де я живу він лише один й в вечірній час він дуже переповнений,, плавати не зовсім зручно
Значит надо• 12 декабря 2023
Степ-аэпобика, джампинг. + Вы можете просто не делать те упражнения, которые вам нельзя , находясь в любой группе. Ну а индивидуально ещё проще

Пешеходик• 12 декабря 2023
может йога?
автор Томатико • 12 декабря 2023
Ответ дляПешеходик
может йога?
Там є упор на руки, пілатес з тієї ж причини не підходить
Мрію про пончик• 12 декабря 2023
Джампінг прикольна штука.