Євген Карась про ухилянтів і їхні відмовки:
"Ви мені скажете:
- С*ка, я не хочу воювать, я сцу.
Це нормальна тєма. Я не розумію, чому ви пишете "ТЦК погане", напишіть "Я сцу, я просто дристаю..." Говоріть правду.
Прийшло вже тцк - окей, готуйся до цього. Хочеш втекти - не каламуть воду, втікай, пиши, що мені страшно, но не треба писать оцей весь брєд, вносить розкол.
Напиши чесно "Я сцу". Нащо ти ісполняєш шось проти тцк, задвігаєш про корупцію, дод*к?
Зараз купа вдів, куча тих, у кого хтось загинув. Ти потім з ними в кафе підеш і будеш їм лапшать? Так у них їхні рідні і близькі загинули або воюють. Ти будеш принижуватись перед жінками?"
Хто знає Карася, той в курсі. Хоч і грубо, але я з ним згодна.
Одне діло коли на корупцію і владу жаліються ті, хто воює або має воюючих друзів/родичів.
Але ті чоловіки, хто ховається по підвалам чи по закордоном і щось там ..., краще б помовчали.
"Ви мені скажете:
- С*ка, я не хочу воювать, я сцу.
Color never seen before• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Корупція в Україні була завжди, тільки тепер її помітили?
Нет, но в свете войны коррупция буквально забирает жизни. И неудивительно что обычные мужчины протестуют и не хотят просто своей жизнью расплачиваться за чужое воровство
Ответ дляColor never seen before
Ну так а хтось воює незважаючи на корупцію. Значить, можна?
Марика-bf42• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Корупцію помітили давно, тільки зараз за неї треба платити життям.
Марика-bf42• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А хтось не воює і сидить за кордоном. Значить, можна? От ви подумайте про ці два ’можна’, без карася)
Ответ дляlilu1990
Мені недавно знайомий з Польщі звонив і пів години лапшив за корупцію і що в гробу він бачив ту Україну. Я розумію, що десь так воно і є. Але нафіга він мені то говорив? Справді. Вирвався і сиди собі мовчки вже. Як пише карась
Хай краще ваш Карась згадає про Конституцію України і виїзд чоловіків, право на свободу пересування навіть у воєнний час, хоча в Україні його немає. А лизати дупу владі багато розуму і сміливості не треба.
Ответ дляlilu1990
Конечно можно, я каждые пару месяцев на их похороны хожу - уже все кладбища Киева посетила. Еще доначу на дроны, на теплые спальники, на химические грелки, на машины, на тепловизоры и прицелы. Конечно солдатам корупция не мешает - у них же есть родственники и друзья скинуться!
Ответ дляappareils
Давайте згадаємо про конституцію України коли кацапи будуть під Запоріжжям бо ніхто не хоче воювати
Ответ дляIra_Do
От-от хотіла би я бачити якби вас забрали на війну, і воюйте голими руками. Але знайте, що десь там в кабінетах, замість того, щоб вас одягнути, хтось собі набив кармани для себе і своїх дітей. А ваші діти отримають хіба вас на щиті.
Так я же согласна с вами, не надо меня на войну
Ответ дляColor never seen before
Коррупция напрямую влияет на обеспечение армии всем необходимым - обмундированием, оружием, боеприпасами, техникой, связью, дронами, построеными укреплениями и прочим.
100% на телемарафон в них є 1,5млрд. і саме цікаве що той телемарафон не ввєщає іспанською мовою, англійською чи китайською а чисто расійською там навіть українською заборонено розмовляти, тій Кравець закинули 27млн. а за ті гроші можна було найняти на контракт тисячу вмотивованих професіоналів, дати їм пів мільйона дронів і вони замінять сотні тисяч старого, хворого м´яса яке збирають по задвіркам ТЦКшники, я як перший раз зайшов в той ТЦК - там всі здорові жлоби, всі з айфонами, сидять за ноутбуками і грають в танчики, і я зараз з усіма своїми хворобами маю кинути багатомільйонний бізнес, молоду сєкретаршу, і піти в окопи здохнути з ржавим автоматом щоб акісь ТЦКшник отримав прамію 50 грн. щось я поки не впевнений...
Кросівки оригінал• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ті чоловіки які жалуються, ганьблять себе в першу чергу. Невже чесно не можна сказати, що вони бояться?
А для чого, це що хтось прийме до уваги?
БрЮнЕтОчКа77777• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ну тоді всьо?
Дадуть зброю - хіба будемо менше боятись?
Тоді адьйос?
Мне иногда хочется чтобы и женщин, таких как вы автор, призывали тоже.
А то сидя на диване легко других сыновей и мужей отправлять воевать.
В спортклубі Порошенка ’5 елемент’ будуть оголошувати ’санітарну перерву’ та дзвонити депутатам ЄС після появи ТЦК
Окрім інструкцій куди кому ховатися, є скрипт для чергового адміністратора. Отже, якщо воєнкоми прийдуть в ’5 елемент’ вручати повістки багатіям, адмін має видати співробітникам ТЦК наступне:
’Це власність народного депутата України, який допомагає ЗСУ. ’5 елемент’ та його відвідувачі також допомагають ЗСУ. Блокуючи роботу - ВИ БЛОКУЄТЕ ДОПОМОГУ ЗСУ! прошу покинути заклад!»
Також у «5 елементу» є віп-охорона – «закріплені» народні депутати, які по дзвінку прилетять з Ради до клубу і допоможуть відбитися від повісток мажорам та багатіям.
Раніше, в «5 елементі» заявили журналістам, що у випадку, якщо співробітники ТЦК прийдуть до них, то вони пустять їх лише до ресторану та салону краси. А в офіційній групі клубу Порошенка розіслали повідомлення про те, що відвідувачі будуть оповіщені, у разі появи воєнкомів.
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Я чомусь впевнена, що автор сидить в Польщі разом з чоловіком і просто хоче чужими життями воювати. Людина, яка знає, яке це пекло чекати рідних з окопу, коли автоматами проти арти, ніколи не пошле інших на таку смерть