lilu1990• 12 декабря 2023

Про ухилянтів

Євген Карась про ухилянтів і їхні відмовки:

"Ви мені скажете:
- С*ка, я не хочу воювать, я сцу.

Це нормальна тєма. Я не розумію, чому ви пишете "ТЦК погане", напишіть "Я сцу, я просто дристаю..." Говоріть правду.

Прийшло вже тцк - окей, готуйся до цього. Хочеш втекти - не каламуть воду, втікай, пиши, що мені страшно, но не треба писать оцей весь брєд, вносить розкол.

Напиши чесно "Я сцу". Нащо ти ісполняєш шось проти тцк, задвігаєш про корупцію, дод*к?

Зараз купа вдів, куча тих, у кого хтось загинув. Ти потім з ними в кафе підеш і будеш їм лапшать? Так у них їхні рідні і близькі загинули або воюють. Ти будеш принижуватись перед жінками?"

Хто знає Карася, той в курсі. Хоч і грубо, але я з ним згодна.

Одне діло коли на корупцію і владу жаліються ті, хто воює або має воюючих друзів/родичів.

Але ті чоловіки, хто ховається по підвалам чи по закордоном і щось там ..., краще б помовчали.
Nathalie27• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Насправді карась наштовхує на думку про те, що не потрібно розводити пусті балачки і чвари перед ворогом
Може краще усунути причини балачок і чвар?

Бізешка• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так, позбавлені. Виїхали - нєфіг розказувать
З такими людьми, як ви і ворогів не треба.
Ira_Do• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Що всі, хто не воюють - виїхали? Ви хоть розумієте, що пишете? Чоловіки, які тут в Україні, і їм не подобаються деякі дії влади, то мають мовчати?
автор lilu1990 • 12 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Усунути? В Україні ? це ще нікому не вдалося
Nathalie27• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Це було би чесно.
На так і небажання жити в корупції - це чесно
ПекельнаКрасуня• 12 декабря 2023
очень смешат вопросы на ноле ли Карась))
на ноле. воюет.
сложно поверить что там кто-то воюет или что?
думают что там какие-то специальные люди, а ’нормальные’ все тут.
Елена1265• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Він має на увазі чоловічу частину населення яка розказує

Я не піду воювать, бо корупція.
И в чем они неправы? Коррупции нет? Военные всем укомплектованы? Оружия хватает?
Бізешка• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Я не піду воювать, бо корупція.
Жінки теж воюють, а ви ні, значить ви теж не маєте права щось розказувати
Ирина 789• 12 декабря 2023
Для чого ця тема? Настрій суспільства вивчаєте?

Скільки вам платять за такі ср..і теми?

YN8678• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А ваш в підвалі чи за кордоном?
А вам какое дело?
автор lilu1990 • 12 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Мені недавно з Польщі знайомий звонив. І лапшив мені з приводу, яка погана Україна, хто за неї буде воювать якщо корупція і бла, бла, бла

Я ще розумію коли мені брат, який у зсу, звонить і на то жаліється.

Но якийсь дод*к з Польщі який здриснув за гроші у вишиванці і тепер на щирій українській мові розказує, яка Україна погана? Це просто

Тому я з карасем повністю згодна
Ira_Do• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Я не піду воювать, бо корупція.
Ну то звичайно, їм вигідно таке казати, щоб корупція процвітала. Женуть на війну всіх чоловіків до останнього, виловлюють як тварин, але ви мовчіть, ми крадемо, але ви мовчіть. Може, б дійсно менше крали, у військових було би хоч чим відбиватись і одяг, і захист. Але нє, ви мовчіть. Бо ті, що говорять завжди були неугодні владі.
YN8678• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Тому я з карасем повністю згодна
Не уважаемая, люди имеют право на своё мнение.
И не обязательно для того чтобы его озвучить ехать на 0.
Если вас что-то не устраивает и вы хотите слушать только политику партии, до валите на болото, там как раз нет свободы слова
Nathalie27• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
То й слова Карася не мають жодного сенсу
Марика-bf42• 12 декабря 2023
Пробачте, а навіщо вам у цій темі карась? Напишіть від себе. Я вважаю так і так) Чи разом з карасем воно солідніше виглядає?))
Бізешка• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Тому я з карасем повністю згодна
А я в Україні, чоловік воював і я теж не розумію, як з такою корупцією та такими тендерами, коли в військових немає зброї вдосталь, воювати, а головне чим? Лопатами? Ви готові, щоб ваші рідні воювали лопатами, а Олена шоу за 27 млн знімала?
Ira_Do• 12 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
От-от хотіла би я бачити якби вас забрали на війну, і воюйте голими руками. Але знайте, що десь там в кабінетах, замість того, щоб вас одягнути, хтось собі набив кармани для себе і своїх дітей. А ваші діти отримають хіба вас на щиті.
автор lilu1990 • 12 декабря 2023
Ответ дляYN8678
Хай своє мнєніє між собою, здриснувшими, обговорюють. Нащо то мені говорити, людині, в якої рідні на війні? Було враження, що він таким чином хотів виправдатись
alex-3f3c• 12 декабря 2023
Для мене останньою краплею стало те що одного знайомого чувака з дистрофією чи анорексією, не знаю як ця хвороба зветься коли людина має зріст 180 і вагу 45 кг. і людина вже не молода - 45 років, він навіть не розраховував на те що його хтось може призвати, його навіть у школі звільняли з уроків фізкультури, а в ТЦК заради премії в 50 грн. сказали годен, на війні тебе відгодують... короче це навіть не совок - це бєспредєл, мені здається при сталіні в другу світову не робили таке

автор lilu1990 • 12 декабря 2023
Ответ дляМарика-bf42
Карась красномовніший за мене
Color never seen before• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Я не піду воювать, бо корупція.
Коррупция напрямую влияет на обеспечение армии всем необходимым - обмундированием, оружием, боеприпасами, техникой, связью, дронами, построеными укреплениями и прочим.
YN8678• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Та если бы он знал, что вы такая, то вряд-ли бы вам звонил
автор lilu1990 • 12 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Цілком з вами згодна, як не дивно

Не згодна слухати то ниття від ухилянтів
Марика-bf42• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Карась красномовніший за мене
це кому як)
автор lilu1990 • 12 декабря 2023
Ответ дляColor never seen before
Корупція в Україні була завжди, тільки тепер її помітили?
Бізешка• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Цілком з вами згодна, як не дивно

Чим громадян України, який не хоче воювати відрізняється від вас? Ви ж теж не з окопу пишите?
автор lilu1990 • 12 декабря 2023
Ответ дляYN8678
Яка? Не хочу слухати його т*пі відмазки? Дай бог і не позвонить
Ira_Do• 12 декабря 2023
Так що наші чоловіки, якщо вже нам світ відмовляється надавати допомогу через корупцію. Їм вони теж скажуть: та мовчіть, ніякої корупції нема, то ви просто боїтесь воювати))))
автор lilu1990 • 12 декабря 2023
Суть сказаного Карасем не кожен зрозуміє. Але він все сказав правильно.
Бізешка• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
У вас точно хтось воює? Чи ви є той додік? Я не розумію? Ви зв´язку не бачите між корупцією та військом? Військо буде без зброї, бо Вова забрав собі в карман гроші, за які б мали купити вашому родичеві дрон. Так зрозуміло?