Євген Карась про ухилянтів і їхні відмовки:
"Ви мені скажете:
- С*ка, я не хочу воювать, я сцу.
Це нормальна тєма. Я не розумію, чому ви пишете "ТЦК погане", напишіть "Я сцу, я просто дристаю..." Говоріть правду.
Прийшло вже тцк - окей, готуйся до цього. Хочеш втекти - не каламуть воду, втікай, пиши, що мені страшно, но не треба писать оцей весь брєд, вносить розкол.
Напиши чесно "Я сцу". Нащо ти ісполняєш шось проти тцк, задвігаєш про корупцію, дод*к?
Зараз купа вдів, куча тих, у кого хтось загинув. Ти потім з ними в кафе підеш і будеш їм лапшать? Так у них їхні рідні і близькі загинули або воюють. Ти будеш принижуватись перед жінками?"
Хто знає Карася, той в курсі. Хоч і грубо, але я з ним згодна.
Одне діло коли на корупцію і владу жаліються ті, хто воює або має воюючих друзів/родичів.
Але ті чоловіки, хто ховається по підвалам чи по закордоном і щось там ..., краще б помовчали.
"Ви мені скажете:
- С*ка, я не хочу воювать, я сцу.
Ответ дляБізешка
Я як почитаю, таких дам, як ви, то плакати хочеться. Надіюсь, що в чоловіків більше клепки в голові. Я від жодного військового не чула хейту чоловіків, які не воюють. Зазвичай жінки, які сидять на дивані, найбільш тут розпинаються, кому, що і як робити
Не чули хейту бо їм поспати ніколи поки всі інші по ресторанам
БрЮнЕтОчКа77777• 12 декабря 2023
Ответ дляГарячаспічка
Не витрачайте час і йдіть на фронт. Позивний Щука
А чого Щука?))
Ответ дляlilu1990
Прямо всі сидять по ресторанам, а військові весь час в окопі 24/7, для чого цей треш писати? На позиції ходять на 3-4 дні ( найбільше то до 14 днів, бо не було можливості вийти) а потім у відносну тишу відіспатися, відігрітися, норм поїсти. Якби всі постійно не спали, то вже б не було б кому воювати
екатериналуиза• 12 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
Нет ничего плохого в том, что люди боятся и не хотят рисковать своим здоровьем и своей жизнью 🤷🏻♀️
а что он сказал неправильно.он это и сказал,только возмущается лицемерными отговорками.
Krasivaja_ja• 12 декабря 2023
Ответ дляSweet_angel
Євген Васильович Карась (14 листопада 1987, Київ) — український громадський діяч та активіст, лідер громадської організації
Все ясно. Черговий балабол
Таке писать можна тільки з під Бахмута, а не з теплоі хати в Києві
Krasivaja_ja• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Карась шмаркач?
Верес те саме каже
Верес це кетчуп?
frumoasa17• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Щоб не було цих звинувачень, що з однієї сторони, що з іншої. Мобілізація повинна була бути добровільною, як і відкриті кордони.
Гарячаспічка• 12 декабря 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
А чого Щука?))
Від слова Щокастик. Жарт. 😂 Ну Крась то її кумир, карасем вона не стане. А щуки їдять своїх, а жіночка теж хоче всіх чоловіків ’поз´їдати’ Для тюльки чи скумбрії вона дуже агресивна.
БрЮнЕтОчКа77777• 12 декабря 2023
Ответ дляГарячаспічка
Ответ дляlilu1990
Я можу чесно сказати що мені страшно, бо це війна а не звалювати все на корупцію чи тцк
Але всім похрін, що вам страшно!
ТЦК в Одесі тому підтвердження. Скільки б їм чоловіки не клялися, що від думки про окоп і обстріл всцуться і всруться та бояться і не підуть в атаку їх все одно заберуть.